5. juuni – unikaalsete nimede päev

Igal aastal ilmuvad nimekirjad populaarsemate nimedega, mida sellel aastal on pandud sündinud lastele. Kuulsused panevad tihtilugu oma lastele väga ainulaadseid nimesid, tavainimesed üldiselt tavapärasemaid nimesid. Inimese nimi o see, mis loovad tema identiteedi nii maailmale kui ka iseendale. Unikaalsete nimede päev on võimalus neid inimesi meeles pidada, kellel on unikaalne ja/või harvaesinev nimi.

Unikaalsete nimede päeva hakati tähistama 1997. aastal ning seda sellest ajast iga-aastaselt tähistatud. Eestis ei ole see päev küll eriti suurt kuulsust pälvinud, kuid ajapikku ehk selle populaarsus suureneb.

Ehkki unikaalne nimi on omamoodi põnev, toob see paljudele kaasa ka raskusi, näiteks ei pruugi teised inimesed sellest koheselt aru saada. Ebaavaline nimi on lastele teatud katsumuseks, täiskasvanutele tihtilugu aga uhkuseks.
Kuidas tänast päeva tähistada? Sellel päeval oleks hea kokku kutsuda need inimesed, kellel on unikaalsed või ainulaadsed nimed ning veeta koos nendega meeldivalt aega. Tasub mõelda sellele, kust on nimi pärit ja milline on selle ajalugu. Täna on hea aeg selleks, et uurida, kuidas ja miks nad Sulle just sellise nime panid.

Ainulaadse nimega inimesel on elus palju väljakutseid, samas on ainulaadne nimi see, mis tuletab igaühele meelde, et unikaalsus on midagi erilist ja eristab teistest.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Aastahoroskoop naisele


Lapse horoskoop


Kaelakee: kuldobsidiaan


Taro kaardid: Elben (koos raamatuga)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Ripats


Tassid: Tree of Life - Gustav Klimt (2 tk)


Kaelakee ja kõrvarõnmgad


Lamp


Kaelakee: obsidiaan


Kaelakee ja kõrvarõngadNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused