Millist energiat kannavad endas 9 põhinumbrit?

Numeroloogia piirdub põhiliselt numbrite 1-9 ja väheste kahekohaliste numbrite kasutamisega. Mõnel juhul kasutatakse numbreid kuni 78 (Taro kaartide järgi). Ka 12 on väga oluline number, sest sisaldab kõiki 1-9 algarve koos kolme lisaastmega. 12 kuud on aastas, 12 sodiaagimärki ja 12 looma-aastat on astroloogias, ööpäevas on 12 tundi ööd ja 12 tundi päeva, Jeesuse jüngreid oli 12. 78 on selle numbri laiendus: 1+2+3+4+5+6+7+8+9+10+11+12=78, mis ongi terviklik kogemus. 13 on juba täiesti uus teadvuse tasand.

Oma numbri leidmiseks liida kokku oma sünnikuupäeva numbrid. Näiteks sünnikuupäev 13. november 1954: 1+3+1+1+1+9+5+4 = 25 = 2+5 = 7.
1 kannab meesprintsiipi Yang. 1 on ego, tegutseb üksi ja otsib pidevalt kogemusi. Selle numbri energia on suunatud omaenda isiksuse arendamisele. See on loov ja puhas avastamise energia. Peamine ülesanne on otsustada, kuidas ja mille jaoks seda originaalset ja loovat energiat kasutada. 1 peab võtma juhtimise enda peale, peab hoidma enda valitud suunda vastuseisust hoolimata. 1 ei sõltu välismõjudest ega teiste abist, sest püüdleb omaenda tee ja eneseväljenduse poole, ta ei lase end kõrvale kallutada ega mõjutada, ta on sõltumatu ja otsusekindel, ta ei kahtle endas. Ainult nii saab ta vastu võtta vajalikke otsuseid ja määrata ise oma saatust. Võtmesõnad selle energia kasutamiseks on tasakaalustatud ego, juhivõimed, isiklikud jõuvarud, originaalsus, sõltumatus, loomingulisus, esmaavastamine, edasiliikumine, julgus riskida.

NB! 1 on ka agressiivne, isekas, individualistlik, domineeriv, võimu armastav võnge, ei kuula teisi, ei arvesta teiste nõuandeid, toetub alati iseendale. 1 on liider.
2 on paar ehk duo, naisprintsiip yin. 2 on muutlik, kohanev, koostöövõimeline ja samas otsustusvõimetu, ühtlasi näitab bioenergia varu. Ta on vahendaja, vahemees, diplomaat, rahusobitaja, teda on vaja seal, kus arvamused põrkuvad, sest ta suudab leida kompromisse. 2 otsib tasakaalu vastandlike jõudude vahel, pöörab tähelepanu pisiasjadele, temas on rütmi- ja harmooniataju. Kannatlik ja tundlik 2 seab teised endast ettepoole. Tema eesmärk on liit, ta on leplik ja mõistab teisi, vähemalt püüab mõista. 2 kõigub kahevahel: olla või mitte olla. 2 puudutab tundeid, meeli, hoolimist, aga ka mõistust, ei ole kunagi täiesti rahulik. Võtmesõnad selle energia mõistmiseks on duaalsus, tundlikkus, hoolivus, tasakaalukus, sügavam teadvus, sõbralikkus, kohanemisvõime, peenetundelisus, truudus, empaatiavõime, leebus, tähelepanelikkus.

NB! 2 on ka ülitundlik, arg, iseloomutu, otsustusvõimetu, pessimistlik, kergesti masenduv ja võib hea läbisaamise eesmärgil olla silmakirjalik. 2 on järgija mitte liider.
3 ühendab 1 ja 2 omadused. See võnge tunneb suurt tõmmet sotsiaalse suhtlemise järele, sisaldab teatud korrapära, rohkus võib viidata ka pedantsusele, suurtele nõudmistele. 3 on elurõõmus võnge ja ekstravert, kes tõmbab teisi ligi oma säraga. 3 hindab suhtlemist, ilu, lõbu ja romantikat, tal on palju erinevaid tundmusi ja kogemusi. Ülevoolavate tunnetega seltskondlik 3 on mitmekülgne ja muretu võnge, ta tegutseb ega istu tuimalt paigal. Maailma suurimates usundites on Jumalat kujutatud kolmainsusena: Isa, Poeg, Püha Vaim. Võtmesõnad selle energia mõistmiseks on loovus, eneseväljendus, tegutsemine, suhtlemine, seltsivus, ülevoolavad tunded, elurõõm, optimism, kunstihuvid, sõbralikkus, truudus, teotahe, dünaamilisus, algatusvõime.

NB! Kui 3 jääb tähelepanuta, siis tekib draama. Ta vajab aplausi ja kiitust. 3 on pinnapealne, mugav, pillav, kergemeelne, edev ja kriitiline teiste suhtes. On ka sentimentaalne, armukade, kade, ahne ja sallimatu, kui keegi temast rohkem särab. Teda ei saa alati usaldada.
4 on kindel süsteem ja kord. See on turvaline, stabiilne ja konservatiivne võnge. 4 on ehitaja, kes ehitab üles ajas püsivaid asju. Sümbol on ruut, 4 seisab kindlalt neljal toel, on 4 aastaaega, 4 nädalat igas kuus ja 4 kuu faasi. 4 on seotud tervisega, piiride arvestamisega, takistuste ületamisega. Seotud on ka loogilise mõtlemise ja konkreetsete praktiliste asjadega, tulemuse nimel on vaja pingutada, tasu on sellest sõltuvuses. 4 on materiaalne maailm oma vormide ja korraga, töö ja stabiilsusega, enesedistsipliini ja vastupidavusega. Võtmesõnad: organiseerimisvõimeline 4 on aus ja praktiline, kannatlik ja visa, korralik ja tasakaalukas töötegija, enne teeb ja alles siis ütleb.

NB! Ta on ka kitsi ja kitsarinnaline, väiklane ja sallimatu liiga muretute suhtes. Võib olla ka taktitu, vägivaldne, pahatahtlik ja pika vihaga. Korra säilitamise nimel võib isegi lipitsema hakata.
5 on vabadus, pidev muutumine ja seiklus. Uudishimulik, leidlik ja kohanemisvõimeline 5 on alati valmis riskima. 5 asub numbrirea 1-9 keskel, seob teisi numbreid, annab võimaluse ise otsustada. 5 on väga inimlik võnge ja omandab erinevaid kogemusi, saab vajalikku informatsiooni nii siit kui sealt. 5 suhtleb pealiskaudselt ja palju. Tugev 5 on juhitud kõrgematest jõududest, võib omada selgeltnägemise võimet. Loomult korraldaja ja reklaamija, suurepärane suhtleja, kes tahab kogetut ka teistele edasi anda. 5 tõmbab ligi vastassugupoolt, mis viib vastutuse õppimiseni kodustes asjades ja tundeelus. Inimene areneb pidevalt kasutades oma viit meelt. 5 on pidevalt valiku ees, kas olla jumalik olend või elada, nagu elaks vaid üks kord. Võtmesõnad: meeled, areng, paindlikkus, sallimine, õppimine, mitmekülgsus, leidlikkus, kohanemisvõime, tegutsemine, liikumine, info omamine. 5 armastab vabadust, on sümpaatne ja seksikas suhtleja, igati positiivne muutuste suhtes.

NB! 5 teeb ka propagandat, seikleb liiga palju, võib olla vastutustundetu, sensatsioonihimuline, lodev või liialdav. Ta on hasartmängija, võib olla ka valelik, salakaval ja liiga naudinguhimuline. 5 õpib enda kogemuste kaudu ja vajab emotsionaalseid kohtumisi teistega.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Kaitseingli kujuke: lasuriit


Pealamp: Black Diamond Storm 400


Pealamp: Black Diamond Storm 400


Seinapilt lõuendil: jänesekapsad


Käevõru: turmaliin ja tiigrisilm


Skulptuur: koer rattal


Multitööriist: Leatherman Skeletool


Kaelakee: kuldobsidiaan


Söögiriistade komplekt (24 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused