Neil tähtkujudel on eriline oskus raskustesse sattuda

Oled kindlasti märganud seda, et teatud inimesed tõmbavad oma ellu probleeme ja raskusi, nagu magnet. Millised on need 4 tähtkuju, kelle elus on probleeme jalaga segada?

JÄÄR

Tuline Jäär on tuntud oma julge ja impulsiivse iseloomu poolest. Tema seiklushimuline hinge viib nad tihtilugu olukordadesse, kus varitseb ohtralt kõikvõimalikke probleeme ja raskusi. See on Jäära omapära kõigepealt tegutseda ja alles hiljem mõelda sellele, kuidas ootamatute raskustega toime tulla.
LÕVI

Lõvi on karismaatiline inimene, kes ammutab energiat sellest, kui talle tähelepanu pööratakse või teda imetletakse. Kuigi tema enesekindlus on imetlusväärne, võib see teda tihtilugu kallutada ka ülbuse suunas. Lõvi soov olla tähelepanu keskpunktis võib panna teda astuma riskantseid samme, mis võivad kaasa tuua (tavaliselt toovadki) palju probleeme ja raskusi mitte ainult talle, vaid ka tema lähedastele.

SKORPION

Skorpion on intensiivne ja kirglik märk, kuid nende sihikindlus võib mõnikord muutuda kinnisideeks. Salapärane olemus võib ta viia saladuste paljastamiseni või olukordadesse, mida teised inimesed juba eos vältida püüavad. Seeläbi võivad nad sattuda tõsiste probleemide keskele. Tõe otsimine võib ta viia ka situatsioonidesse, mis võivad kujuneda lausa ohtlikeks.
VEEVALAJA

Veevalajad on tuntud oma mässumeelsuse poolest. Ta seab tahtlikult kahtluse alla kõikvõimalikud tõekspidamised ja arusaamad. Ta soovib vabaneda piirangutest, mille on paika pannud teised inimesed. Ehkki see muudab ta ainulaadseks ja uuenduslikuks, viib see teda tihtilugu ka olukordadesse, kus ühiskondlikud normid on teravas vastuolus tema ebatavalise lähenemisviisiga maailma asjadesse.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karjäärihoroskoop


Unenäo seletus


Horoskoop mehele


Kausid (16 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Seinakaunistus: pealuu


Kaelakee: roosa kvarts


Seinapilt lõuendil: vee tilkumine


LED küünlad (4 tk)


Seinakaunistus: süda


Kõrvarõngad: laiskloomad


Vaas: süda


Käevõrud partneritele: hauliit ja laavakiviNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused