Kreeka horoskoop: HERA (22. detsember – 20. jaanuar)

Nimi: HERA
Kuupäevad: 22. detsember – 20. jaanuar
Planeedid: Saturn
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Kaljukits
Hera oli vanakreeka mütoloogias kõrgeim jumalanna. Ta oli abielu, perekonna ja emaduse patroon. Tema mõju all on inimesed, kes on sündinud 22. detsembrist 20. jaanuarini. Lääne astroloogias vastab sellele märgile Kaljukitse tähtkuju.

Vanad kreeklased austasid Herat kui võimsat jumalannat, mistõttu oli talle pühendatud palju templeid ja pühakodasid. Abielu eestkostjana toodi talle pulmapäeval alati ohvreid, abielunaised palvetasid perekonna jätkumise, emad laste tervise eest.

Oled inimene, kellele on perekond väga olulise tähendusega, võib isegi öelda, et perekond on Sinu elus peamine eesmärk. Sa ei pööra tähelepanu mitte ainult oma abikaasale ja lastele, vaid ka sugulastele.

Eelistad elada eramajas, milles oleks piisaval määral ruumi töötamiseks, elamiseks, pidustusteks ja lastele.
Oled sõbralik ja külalislahke. Sulle meeldib korraldada erinevaid koosviibimisi nii oma sõpradega kui ka sugulastega. Ka veedad Sa päris palju aega oma perekonnaga.

Sulle meeldib see, kui saad olla teistele inimestele toeks ja julgustuseks. Aitad neid, kes Sinu abi vajama peaksid. Mitte keegi ei pea kartma seda, et nende abipalved tagasi lükkaksid.

Võib öelda, et oled hall kardinal. Üritad kõike kontrollida ja juhtida, mitte miski ei jää Sinu tähelepanuta. Oma eesmärkide saavutamiseks kasutad päris julgelt ära manipuleerimist ja teatud puhkudel ka pettust. Selline käitumine võib Sinu eluteele tuua mitmesuguseid probleeme inimsuhete vallas.

Oled inimene, kes armastab mugavust. Püüad ise hästi elada ning pakkuda seda head elu ka oma lähedastele.
Paned enda jaoks elus paika olulisemad eesmärgid ning liigud sihikindlalt nende saavutamise poole. Eesmärkide saavutamiseks oled Sa valmis tegema mitmesuguseid ohverdusi, isegi elama suures kitsikuses. Säästmine ja vaesus Sulle muidugi meeltmööda ei ole, kuid kui seda on vaja teha, siis Sa seda ka teed.

Sulle meeldib ise oma aega ja tegemisi korraldada, mistõttu võid ühel hetkel oma elus valida äritegevuse tee.

Armuasjades oled Sa domineerivam osapool. Soovid, et partner lähtuks Sinu mõtetest ja arusaamadest. See viib Sind paratamatult mitmesuguste pettumuste keskele armuelus. Kui aga oled muutunud küpsemaks ning mõistnud, et suhe saab toimida ainult nii, et väldid domineerimist, jõuad ka meeldiva suhteni. Armuasjades oled usaldusväärne, lojaalne ja ennastsalgav.

Oled tagasihoidlik, samas enesekindel. Oma veendumustest Sa ei loobu ning ahvatlustele ei allu.
Tööalases elus oled töökas, tasakaalukas ja kannatlik. Saavutad enamasti tööalases elus selle, mida oled soovinud. Probleeme ja takistusi tekib Sinu teele kindlasti ka, kuid need pole midagi sellist, mida Sa ületada ei suudaks.

Oled küllaltki kättemaksuhimuline nende inimeste suunas, kes ühel või teisel viisil on Sind või Sinu lähedasi haavanud või kahjustanud.

Rasketel hetkedel oled Sa pahatujuline ning võid enda rahustamiseks otsida võimalusi teiste inimeste tunnete haavamiseks.
Mees

Oled suurepärane abikaasa ja isa. Pöörad oma perele alati suurt tähelepanu, oled tundlik ja abivalmis. Sa ei näita seda välja, kuid suudad kõiki detaile oma perekonna ja kodu juures märgata. Seetõttu suudad suurepäraselt mõista oma lähedaste käitumise tagamaid.

Oled väga hooliv ja tähelepanelik. Andestad oma lähedastele nende tehtud vead kiiresti. Oled samas laste kasvatamisel küllaltki range ja nõudlik.

Tööalases elus oled hoolikas ja saavutad kiiresti autoriteedi nii oma kolleegide kui ka ülemuste seas.

Oled mõnevõrra rahutu, mistõttu kipud töökohti tihti vahetama.
Naine

Oled küllaltki idealistlik. Suudad ühendada on sensuaalsuse ja atraktiivsuse tarkuse ja tugeva iseloomuga. Oled väga tähelepanelik kõige selle suhtes, mis Sinu ümber on toimumas. Tajud küllaltki hästi teiste inimeste mõtteid ja motiive, mistõttu on Sind väga raske petta.

Inimsuhetes oled viisakas, tagasihoidlik ja kannatlik. Enda üle Sa samas valitseda ei lase.

Oled pühendunud oma perele ja kodule. Leiad oma lähedaste jaoks alati aega, hoiad korras oma kodu. Laste kasvatamine on Sulle üks peamisi prioriteete, samas suudad Sa märkimisväärset edu saavutada ka karjääriredelil.

Rahaliselt püüad Sa olla sõltumatu, sest see tagab Sulle kindlustunde igapäevaste tegevuste juures.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elutee üldskeem


Elutee üldskeem


6 kuu horoskoop


Taro kaardid: Whispers of Love Oracle (ainult kaardid)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Vaas


Taro kaardid: The Tarot of Curious Creatures (koos raamatuga)


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Söögiriistade komplekt (20 tk)


Vaas (16 cm) - Iittala


Söögiriistade komplekt (30 tk) - Villeroy & Boch


Taro kaardid: Universal Folk Oracle (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused