Tähtkujude olulised märksõnad raha ja koduga seoses

Sünnikaardis näitavad lisaks päikesemärgile IV maja koduga seonduvat ja II maja suhtumist rahaasjadesse. Oluline on, millises tähtkujus need asuvad, kas neis on planeete ja kuidas sobivad inimese enda päikesemärgiga. Maa- ja veemärgid hindavad rohkem materiaalseid väärtusi, õhu- ja tulemärgid hindavad rohkem teadmisi, ideid ja sisemisi omadusi.

JÄÄR

Kodu on lihtne, moodne, erksate ja julgete värvidega, vastupidava või antiikse mööbliga. Jäärad raha kokku hoida ei oska, annavad raha välja heldelt ja hetke ajel. Kindlustamine ja hoiustamine neile huvi ei paku. Pigem riskivad börsil või aktsiaturul sooviga võimalikult ruttu suurt raha teenida ja sageli see ka õnnestub.
SÕNN

Armastab luksust, meeldivad maalid ja lilled, ilus köök, kamin, suured ja täidetud kapid. Sõnnile meeldib, kui maja ümber on ilus aed, linnas elades lillekastiga suur rõdu. Sõnnid on seotud raha külge ja selle külge, mida raha eest saab. Nad koguvad raha panka ja ostavad võimalusel kvaliteetseid asju või väärisesemeid, kindlustavad väärtusliku vara ära. Kiire rikastumisega end lollitada ei lase ja kui investeerivad, siis uurivad enne põhjalikult.
KAKSIKUD

Kaksikute esindaja on rafineeritud ja täis kontraste. Talle meeldivad koduses keskkonnas toonid rohelisest kollaseni, hindab moodsat kunsti, raamatuid, iluasju, moodsaid seadmeid. Raha tuleb ja läheb, Kaksikud oskavad raha teenida, kasutades selleks ka kõrvalteid, mistõttu pole neile pangaarve suurus oluline. Leidlikuna suudab Kaksikute esindaja alati vajaliku raha hankida, kasvõi kahtlasel viisil. Kiire rikastumine ja finantspettused on ilmselt Kaksikute välja mõeldud. Loomu poolest on enamik neist õnnemängijad ja nad võidavad sageli. Laenavad meeleldi ega karda ka miinustes olla.
VÄHK

Vähi kodu on soe ja mugav, domineerivad roosa ja pastell, palju toataimi ja lilli, kindlasti mugav voodi. Vähk eelistab klassikalist või antiikmööblit. Meesvähk armastab investeerida või koguda raha. Ta on äärmuseni kokkuhoidlik, aga oma lähedaste suhtes siiski helde. Naine loodab oma võlujõule ka rahaasjades, tema peale kulutatakse raha. Vähk tunneb end vaesena, kui puuduvad suured säästud. Teda peetakse ihnsaks, aga oma lähedaste suhtes, kellest ta väga hoolib, ta seda ei ole. Vähk omab sageli peent ärivaistu, isegi kui väliselt seda miski ei reeda. Ta ajab oma rahaasju alati ise ja kaalub hoolega iga investeeringut.
LÕVI

Värvikas ja dekoratiivne Lõvi hindab peegleid, paneele, vaipu, sametkatteid, kõike luksuslikku ja hinnalist. Rahaasjades on ta ambitsioonikas, naine armastab kulutada, mees kasutab vajadusel laene ja toetusi, et säilitada oma luksuslik elustiil. Enamasti elab Lõvi kaugelt üle oma võimete, aga oskab raha juurde hankida. Enamikul Lõvidel on varjatud varusid tagavaraks, sest nad armastavad laia elustiili. Suurejoonelist elustiili omavad isegi rahatuna, aga vaene Lõvi on õnnetu ja üsna ebameeldiv.
NEITSI

Tema kodu on lihtne ja funktsionaalne, kaasaegse tehnikaga varustatud, alati korras ja puhas. Neitsi armastab intiimseid nurgakesi kodus ega kuhja kappidesse tarbetut kraami. Rahaasjades planeerib Neitsist naine alati oste, on väga mõistlik rahakasutuses. Mees on omakasupüüdlik ja liigagi kokkuhoidlik. Neitsi vihkab väga pettasaamist ja on rahaasjades hoolikas, kulutab alati vähem kui teenib. Alati on Neitsil raha arvel ja ta teab, kuhu see kulub, võlgu ei võta ja planeerib hoolega selle kasutust.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatus-tulevik horoskoop


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Partnerlushoroskoop


Õun: mäekristall


Skulptuur: mammut


Seinakell: paabulind


Taro kaardid: Gentle Creatures Wisdom Deck (koos raamatuga)


Kõrvarõngad: ema ja tütar


Kott - Kalidi


Käevõru: oonüks ja lasuriit


Kaelakee: oonüks


Kaitseingli kujuke: roosa kvartsLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused