Araabia horoskoop – ARAABIA PISTODA (21. aprill – 20. mai)

Olenemata sellest, et Araabia astroloogia on juba sadu aastaid kasutuses olnud, teame me sellest siiani üsna vähe. Nagu ka teised horoskoobi põhineb Araabia horoskoop sünnikuupäeval. Algselt mängis “tähtkuju” määramisel olulist rolli ka sünnikoht, kuid tänapäeval seda eriti enam ei kasutata.

Araabia astroloogia kohaselt on igale mehele ja naisele antud sünnihetkel kaasa lahingurelv, mis saadab ja juhatab teda maise elu ebakindlal ja lõkse täis teekonnal.

Sündides omistatud relv toimib nii talismanina kui ka sümbolina, mis on otseselt seotud relva omadustega: koostis, tugevus, painduvus, kergus, ulatus, täpsus jne. Araabia astroloogia järgi sõltuvad inimese otsused talle omistatud relva võimalustest. Inimese areng on otseselt seotud selle relva eripäradega.

Inimesele omistatud relv annab selgeid näpunäiteid selle kohta, kuidas ennast kaitsta ebaõnne korral.
ARAABIA PISTODA

Ajavahemik: 21. aprill – 20. mai

Läbisaamine teiste märkidega:

Oda: ֍ ֍
Kada: ֍ ֍
Vibu: ֍ ֍ ֍
Nuga: ֍
Pistoda: ֍
Meremehemõõk: ֍
Araabia pistoda: ֍ ֍ ֍
Raudnui: ֍ ֍ ֍ ֍
Nui: ֍
Kirves: ֍ ֍
Kett: ֍ ֍
Mõõk: ֍
Oled inimene, kellele meeldib riske võtta. Tasakaalus elukorraldus pole Sinu jaoks. Võtad oma elus palju riske ning inimsuhete vallas satud mitmesuguste intriigide keskele. Oled salatsev, mistõttu on teistel inimestel tihtilugu raske mõista seda, millised on Sinu eesmärgid.

Oled julge ja kirglik, samas ka mõistatuslik inimene. Oma ettevõtmisi Sa pikalt ette ei planeeri, mistõttu võivad tekkivad ideed ka Sulle endale aeg-ajalt üllatusena tulla. Sinu tegevust on nii teistel kui ka Sinul endal praktiliselt võimatu ette ennustada. Oled tormiline inimene, kellele meeldib olla tegevuse keskpunktis.

Teiste inimestega suhtlemine on Sulle päris suur katsumus. Sulle meeldiks see, kui Sinu ümber oleks palju inimesi, kuid peletad need inimesed endast eemale. Oled oma väljaütlemiste juures tormakas ja hoolimatu. Lähed tihtilugu sõnasõtta ka kõige suuremate sõpradega. Neil, kes soovivad Sinuga sõbrad olla, peavad olema küllaltki tugevad närvid. Need, kes Sinuga on tülli läinud, peavad olema aga väga ettevaatlikud, sest kättemaks on Sinu tugevaim relv.
Oma eesmärkide poole liigud väga sihikindlalt. Ükski raskus pole sellisel juhul piisavalt suur, et Sind takistama hakata. Elad oma elu vastavalt oma soovidele ja impulssidele. See, mida teised inimesed Sinu tegemistest arvavad, ei lähe Sulle korda.

Sa ei sea endale kunagi pikki eesmärke. Elad pigem praeguses hetkes ning sellised on ka Sinu sihid. Need eesmärgid, mille oled endale seadnud, viid aga alati ellu.

Sinu energiavarud on väga suured. Mitte alati ei oska Sa neid energiaid aga sellisel viisil ära kasutada, et need nii Sulle endale kui ka teistele kasu tooksid. Et õppida oma energiaid praktilisel viisil kasutama, on Sulle suur väljakutse elus.
Sa jälgid väga tähelepanelikult kõike seda, mis Sinu ümbritsevas maailmas on toimumas. Analüüsid põhjalikult saadud informatsiooni ning lood seeläbi endale uusi võimalusi ja eeliseid.

Endalegi teadmata oled Sa paljudele inimestele eeskujuks.

Armuasjades oled Sa väga kirglik. Partneri heaolu on Sulle väga oluline. Samas on ei tohi partner ära unustada ka Sinu heaolu. Ainult sellisel juhul saab suhe toimida. Sinu kõrval peab olema inimene, kes on suuteline kõikvõimalikeks kiireteks arenguteks ja muutusteks. Sinu väljapakutud ideed võivad olla just sellised. Kui partner aga Sinu mõtetega kaasa ei tule, võib suhe kiiresti jahtuma hakata.

Sobivad ametid: politseinik, sõjaväelane, treener, koeratreener, turvamees, ihukaitsja.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Numeroloogia kalender


Padjakate 80 x 80 cm (2 tk)


Valgusti: meduus


Taro kaardid: Wild Mystic Oracle (koos raamatuga)


Kausid (20 cm) (4 tk)


Ford Mustang GT, 2015


Käevõru


Kaelakee: vähi tähtkuju


Skulptuur (2 tk)


Seinakell: öökullNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused