Druiidide horoskoop – paju (01.03 – 10.03 ja 03.09 – 12.09)

Nimi: PAJU

Element: Vesi

Tüüp: Naiselik

Organismi nõrgad kohad: selg, hingetoru, immuunsussüsteem, jalad

Peamised märksõnad: intuitsioon ja rikas kujutlusvõime
»» Iseloom


Oled teiste inimeste jaoks atraktiivne ja originaalne. Oled sarmikas ning müstiline (eriti kui oled naissoost). Sinu mõttemaailm on pungil väga paljudest ideedest ja soovidest, kuid samas ei ole need eriti selgepiirilised, isegi Sulle endale.

Oled väga tundlik. Püüad alati kinni haarata nendest võimalustest, mis annaksid Sulle võimaluse ennast hästi tunda ja elu nautida.

Ehkki tundud teiste inimeste jaoks mõõduka inimesena, ei ole Sa tegelikult selline. Oled vägagi ettevõtlik, mistõttu suudaksid suurepäraseid tulemusi saavutada ärimaailmas. Oluline on aga siinjuures see, et paneksid enda jaoks täpsemalt paika selle, milliste eesmärkide poole liikuda sooviksid.

Oled oma tegevuste juures üsnagi salatsev, hoides oma plaanid ja ideed enda teada. Sa ei heida seda ette ka teistele inimestele, kes oma plaane Sinuga ei jaga.

Sinu jaoks on oluline nii päikesesoojus kui ka veekogude läheduses olemine, sest see võimaldaks Sul oma tervis heana hoida ning ennast suurepäraselt tunda. Oled olulisel määral oma käitumise ja tegevuse juures mõjutatud aastaaegadest. Sügis on Sinu jaoks aeg, mil Sinu pessimism on suurenemas, mistõttu ei pruugi see aeg olla Sinu jaoks parim aeg plaanide teostamiseks.

Sead endale tihtilugu üsna suuri eesmärke ning kui nende elluviimine ebaõnnestub, võid selle tulemusena võid pettumust pikka aega kannatada.
»» Tugevused


Sinu suurimaks tugevuseks on see, et Sa oskad oma sisemise maailmaga kontaktis olla. Tunned ennast kõikide asjaajamiste juures turvaliselt ja keskendumisvõime on Sul suur. See võimaldab Sul edukalt ületada elus mitmesugused takistused. Teiste inimestega suhtlemisel oled tolerantne ja sõbralik, mistõttu lood endale sellega ellu mitmesuguseid võimalusi ja eeliseid.

»» Nõrkused


Sinu peamiseks nõrkuseks on ülisuur tundlikkus. Seepärast võivad ka kõige tühisemad teiste inimeste väljaütlemised Sulle hulganisti ebameeldivaid tundeid tekitada. Kui Sa ei leia endale elus õiget tegevusvaldkonda, kipud reaalsest maailmast kergesti kõrvale kalduma. Oled vägagi pessimistlik inimene, mistõttu võivad ka kõige väiksemad probleemid Sulle arusaamatusi tekitada.
»» Armastus


Oled oma partnerile väga tundlik ja armastusväärne kaaslane. Sa ei ole armuasjades domineerivaks osapooleks, kuid samas on Sinu jaoks vastumeelne see, kui Sinu üle domineerima hakatakse. Oled inimene, kes toob armusuhtesse harmooniat ja partnerite vahel vajaliku võrdsuse. Oma lihtsa ja loomupärase võimuga oleksid Sa väga toetav ja julgustav olemuselt nõrgemalt partnerile.

Võid olla oma partnerile ka üsna keeruline kaaslane. Oled kohanemisvõimelt üsna aeglane, mistõttu on Sul ka raske kompromissettepanekutega kaasa minna. Oled pidevalt kaitsevalmis, et seeläbi endale harjumuspäraseks kujunenud asju kaitsta. Seepärast peab Sinu partner olema selline, kes oleks Sulle muutusi pealesurudes vägagi kannatlik.

Oled romantiline ja sentimentaalne. Sinu jaoks on armuasjades vastumeelne rutiinsus ja hall elu, mistõttu püüad sellesse valdkonda tuua omalt poolt värvikust. Suudad oma partneri soove ja vajadusi üsna hästi mõista, kuid Sa ei ole valmis nendega sugugi alati kaasa minema.

Võid näida oma partnerile kaitsetu ja nõrga inimesena, kuid see võib Sinu puhul olla ka lihtsalt eriliseks taktikaks. Oskad nõrka inimest mängida, mis on tingitud ehk niisama lõbu pärast või siis on Sul teatud omakasu taga ajada.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Reisihoroskoop üheks kuuks


Küünlaalused (2 tk)


Vihmavari: taevas


Kaelakee: mäekristall


Seinapilt lõuendil või kapal: Treppoja


Kaelakee: sodaliit


Päikesepüüdjad (3 tk)


Päikesepüüdja: koolibrid (2 tk)


Tassid: The Starry Night - Cincent can Gogh (2 tk)


Tassid: jäälinnud (3 tk) - Villeroy & BochNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused