Põlisameeriklaste horoskoop: rähn (21. juuni – 21. juuli)

Põlisameeriklaste kultuuris mängib horoskoop olulist rolli. Horoskoop kajastab sügavat sidet looduse ja inimese vahel. Põlisameeriklaste horoskoop tugineb loomamärkidel, mis kannavad edasi tähendusi ja õpetusi. Iga märk omab erilist sõnumit, mis räägib inimese iseloomust ja elutest. Kõik märgid peegeldavad põlisameeriklaste usku, et inimelu on tihedalt põimunud loodusega ja inimese teekond läbi elu toimub läbi universumi mustrite.

Põlisameeriklaste horoskoop ei ole pelgalt ennustamisvahend, vaid pigem spirituaalne teejuht, mis aitab inimestel paremini mõista oma isiklikke omadusi, püüdlusi ja suhet maailmaga. Loomamärkide kaudu antakse suuniseid, kuidas leida tasakaalu ja visadust. Põlisameeriklaste horoskoop on tarkuste ja õpetuste allikas, mis aitab inimestel avastada oma isiklikku teekonda looduse ja vaimse maailma tähendustes.

Sinu sünnikuupäev määrab, millise looma märk Sind esindab.
RÄHN

Ajavahemik: 21. juuni – 21. juuli
Ilmakaar: lõuna
Element: vesi
Kristall: roosa kvarts
Rähn sümboliseerib põlisameeriklaste kultuuris püsivust, visadust ja sügavamat mõistmist. Rähni märgi esindajana jagad neid omadusi ning Sul on tihe side loodusega ja vaimse maailmaga. Arvatavasti tajud kõikvõimalikke asju enda ümber oluliselt paremini kui teised inimesed.

Oled väga püsiv ja järjekindel oma ettevõtmiste juures. Sina juba niisama naljalt alla ei anna, kui selleks mingit väga mõjuvat põhjust ei ole. Oled suuteline edukalt ja valutult tegelema erinevate väljakutsetega. Sa ei sattu paanikasse, kui esile kerkivad probleemid või takistused. Sinu lähenemine elule ja oma plaanide elluviimisele võib paljudele inimestele ka tuska tekitada, eriti neile, kes sooviksid Sulle kaikaid kodaratesse pilduda.

Kasutad oma varjatud meeli ja oskusi, et leida ressursse, mida oma eesmärkide poole liikumiseks kasutada. Sa oled väga nutikas kõikvõimalike probleemide lahendamisel ja takistuste ületamisel. Jõuad tihtilugu eesmärkideni väga erilist teed pidi, mille peale teised inimesed tullagi poleks osanud.
Lähtud otsuste ja valikute tegemisel oma sisetundest. Sa ei toetu eriti faktidele, vaid just oma sisetundele. Loomulikult hangid informatsiooni, loed palju jne., kuid kui otsustamiseks läheb, võtad aluseks selle, mida sisetunne ütleb. Seeläbi suudad ennast väga paljudest ebameeldivustest ja raskustest eemale hoida.

Teiste inimestega suhtlemisel oled hooliv ja tähelepanelik. Sulle läheb korda see, kuidas teistel inimestel läheb. Sa pole kunagi isekas ning püüad oma tegemisi korraldada nii, et Sa otseselt kellelegi halba ei teeks. Sinuga on kerge suhelda, mistõttu oled seltskonnas tähelepanu keskpunktis. Oma sõpradele, perele, sugulastele ja kolleegidele oled alati usaldusväärne inimene. Oskad hoida saladusi.

Oled küllaltki kokkuhoidlik. Sa ei ole pillav sellega, mida oled raske vaevaga kogunud.

Armuelus võib olla liialt armukade, mis võib aeg-ajalt kaasa tuua pahandusi.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Reisihoroskoop üheks kuuks


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Sobivus töökaaslasega


Päikesepüüdja: koolibrid (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: udu talvehommikul


Söögiriistade komplekt (60 tk) - WMF


Pendel: roheline aventuriin


Käevõru: labradoriit


Kassi kujuke: india ahhaat


Konstruktor: Roadster VM-01


Kauss (15 cm)


Seinapilt lõuendil või kapal: Narva Hermanni linnusNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused