Tähtkujude sobivus: Lõvi ja Kaalud

Lõvi juhtivaks taevakehaks on Päike ning Kaalusid juhib Veenus. Need kaks märki toovad suhtesse seetõttu kooseluks vajalikud komponendid: soojuse ning kirglikkuse. Veenuse esindada on ilu, harmoonia ja romantika. Päikese esindada on omakorda elu, valgus, soojus, võim ja ka isiklik mina.

Armastus

Nende kahe märgi vaheline suhe on üks soojemaid suhteid üldse kogu sodiaagimärkide skaalal. Suhe nende kahe märgi vahel peaks toimima suurepäraselt ning mõlemad märgid teavad üksteise piire, millest tavaliselt kunagi üle ei minda. Kindlasti vajavad mõlemad märgid antud suhtes piisavalt ruumi oma tegemisteks ning selles suhtes on vastaspool alati suuteline vastu tulema, mistõttu tavaliselt sellest kunagi mingit probleemi tekkida ei tohiks. Lõvi peaks selles suhtes suuremat tähelepanu pöörama just rahaliste asjade ajamisele, kuna see on Kaaludele vastunäidustatud asi.
Mõlemad märgid soovivad pidevalt leida ellu uusi asju, millega tegeleda ning selle nimel on mõlema märgi esindajad suutelised tegema suuri jõupingutusi. Mõlema märgi esindajad ei ole oma loomuses eriti suured töötegijad, kuigi vahel võib küll asjad vastupidisena näida. Enamuses ajast sooviksid mõlema märgi esindajad tegeleda just selliste asjadega, mis neile kõige enam sobivad ja naudingut pakuvad ning selliseid asju peaks jaguma küllaga.

Seksuaalelus on Kaalud põhiliselt selleks osapooleks, kes püüab suhtesse tuua pidevalt uusi asju. Samas peaks Lõvi sellele kindlasti omalt poolt kaasa aitama.
Ärisuhted

Kui armastuse liinis peaksid need kaks märki suurepäraselt kokku sobima siis ärisuhetes ei pruugi see nii olla. Kaalud on antud asjades kindlasti juhtivaks osapooleks, kes sooviks, et Lõvi talle järgneks. Kuna aga Lõvi soovib kindlasti olla iseseisev märk, siis on see talle aga tavaliselt vastuvõetamatu. Kindlasti on osapooled suutelised jõudma ka kompromissidele, kuid enamjaolt see äriline suhe siiski ebaõnnestub.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karma analüüs + saatuse analüüs


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Elutee üldskeem


Taro kaardid: The Fountain Tarot (koos raamatuga)


Söögiriistade komplekt (30 tk)


Kokkupandav lennuk - F-35 Lightning II


Kaelakee: neitsi


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)


Taro kaardid: The Halloween Oracle (koos raamatuga)


Sõjavägi


Tekk (150 x 200 cm)


Taro kaardid: Moonology Manifestation Oracle (koos raamatuga)


Tassid: Tree of Life - Gustav Klimt (2 tk)


Seinakaunistus


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojanguvärvidLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused