Hingesugulus numeroloogia järgi

Sageli kohtame inimesi, kes tunduvad esimesest pilgust kuidagi tuttavad ja omased. Nad on olnud ilmselt eelmises elus meile lähedased. Keegi neist võis olla mees, naine, laps, vanavanem, sõber, vend, õde. Selline tuttav energia on turvaline ja inimene tunnetab seda kohe esimesel kohtumisel. Isegi kui kunagi ei ole inimesega kohtutud, tekib tunne, et tuntakse teineteist juba ammu. Nii on see sageli ka armastajate puhul. Seda ilmingut võib nimetada hingesuguluseks ja numeroloogial on oma teooria hingesuguluse arvutamiseks. Kui tuntakse teineteises ära sugulashing, siis võib vaadata sünninumbreid.
1. Sünnikuude mõju

Kui lahutada sünnikuu numbrite väiksem suuremast, siis saadud vastus näitab füüsilist suhet. Seda võib kasutada nii sõpruse kui armastuse puhul.

Näiteks: mees on sündinud maikuus, naine märtsis, 5-3=2. Antud juhul on füüsiline suhe sõbralik, sotsiaalne, tunnetest tulvil, koostöövalmis. Selles on palju varjatud nüansse, aga see soosib füüsilist harmoonilist liitu, sest 2 on paar.

2. Sündimise päev

Kui lahutada ühekohaliseks taandatud sündimise päevadest väiksem suuremast, annab see vaimse suhte.

Näiteks: sündimise päevad on 31 ja 15. 3+1=4 ja 1+5=6, 6-4=2. Vaimne suhe on 2, mis on harmooniline, mõistev, hooliv ja vastuvõtlik vaimne suhe. Kaks soodustab vaimset liitu ja teineteisemõistmist.
3. Eluteenumber

Kui elutee numbrid lahutada, annab see töösuhte, mis on ühtlasi ka elu ülesandega seotud. Saadud tulemuse numbrilist tähendust saab täpsemalt uurida.

Näiteks: ühe elutee number on 8, teisel on 5, lahutades suuremast väiksema, saab tulemuseks 8-5=3. Võimukas, jõuline ja materialistlik 8 ja seikluslik, mitmekülgne ning sarmikas 5 annavad kokku seltskondlikku, loomingulise ja väljendusrikka, aga pisut kergemeelse suhte 3. Kolm väljendab perekonna ideed (mees, naine, laps), aga võib olla ohustatud ka armukolmnurkadest.
NB! Alati lahutatakse suuremast arvust väiksem ja numbrid taandatakse ühekohaliseks. Kui tulemuseks on 0, siis on tegemist tõelise karmasuhtega. Sel juhul on paar kindlasti kohtunud juba eelmises elus. Midagi on jäänud pooleli ja see tuleb lahendada. Paaril on sel juhul kindlasti ka raskusi, kõik ei lähe ootuspäraselt. Ka sünnitabelis olevad sarnased numbrid võivad viidata hingesugulusele.

Näiteks: naise sünniaeg on 8.5.1978 ja mehel 5.8.1987. Tegemist on kahe hea suhtleja ja aktiivse ning ambitsioonika inimesega, kelle omavahelist läbisaamist võib raskendada võimuvõitlus. Mõlemad on jõulised tegutsejad, kes taotlevad mõjuvõimu, koostöövõime aga on puudulik ja kannatlikkust napib.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Suhtehoroskoobid


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Dekoratsioon: tšakra ja ahhaat


Tass: linnud - Maxwell & Williams


Kaelakee ja kõrvarõngad


Päikesepüüdja: mandala


Päikesepüüdja: päike


Shungiit


Kõrvarõngad: ema ja tütar


Vaas (27 cm)


Merkaba täht: kuukiviLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused