Flamingolillede kinkimine: kingitus, mis kannab sügavat tähendust

Lillede kinkimine on iidne traditsioon, mis ulatub tagasi aegade hämarusse. Lilled väljendavad tundeid, mõtteid ja emotsioone, olles samal ajal ka kaunid looduse imed. Üks selline eriline ja võib-olla mitte nii populaarne lill on flamingolill.

Flamingolill, mille teaduslik nimi on Anthurium andraeanum, eksootiline troopiline taim, mis pärineb Kesk- ja Lõuna-Ameerikast. Nime flamingololl on lill saanud oma erksavärvilise õie tõttu, mis sarnaned flamingole. Flamingolillede õisi on väga erinevates värvitoonides: punane, roosa, lilla, oranž ja valge.
Flamingolill on muutumas aina populaarsemaks lilleks kinkimisel. Selle lille kinkimisel tuleb aga arvestada mitmete sügavate tähendustega.

Armastus ja kirg

Flamingolill väljendab armastust ja kirge. Selle erksavärvilised õied sümboliseerivad armastuse sügavust ja kirglikke tundeid. Seetõttu on see ideaalne kingitus romantilistel sündmustel nagu pulmad, aastapäevad või romantilised kohtingud.

Õnne ja rõõm

Flamingolille kinkimine toob kaasa õnne ja rõõmu. Selle lille värv ja ilu rõõmustavad kingi saajat ning toovad temas esile positiivseid emotsioone. See sobib suurepäraselt kingituseks sünnipäevadeks, õnnitluseks või lihtsalt selleks, et tuua päeva rõõmu ja särtsu.
Jõukus ja küllus

Flamingolille suurte lehtede südamekujulist kuju on tihti seostatud rikkuse ja küllusega. Selle lille kinkimise teel väljendab kinkija edukuse ja jõukuse soove lille saajale. Seda lille sobib seetõttu kinkida soolaleivapeoks, äri avamiseks või mõne muu olulise sündmuse puhuks, mis on seotud edu ja küllusega.

Vastupidavus ja tugevus

Flamingolill on ka küllaltki vastupidav toataim, kestes aastaid, kui teda õigesti hooldada. Seeläbi sümboliseerib flamingolill vastupidavust ja tugevust ning võib olla lohutust pakkuv kingitus sõbrale või pereliikmele, kes elab läbi raskusi. Sellisel juhul sobiks lill kinkida pigem potitaimena, mitte lõikelillena.
Lisaks eelpool loetletud tähendustele on flamingolill tuntud ka kui puhastuse ja vabanemise sümbol. Mõned usuvad, et see taim aitab eemaldada negatiivset energiat ja luua positiivset atmosfääri ümbritsevas keskkonnas.

Flamingolille kinkimine võib olla eriline viis väljendada oma tundeid ja soove kallile inimesele. See lill kannab endas sügavaid tähendusi ja emotsioone, muutes iga kingituse eriliseks ja mõtestatuks.

Kuigi flamingolillede värvide tähendus võib erinevates kultuurides ja maades olla erinev, siis üldiselt lähtutakse järgmistest selgitustest:

roosa flamingolill: roosa flamingolill sümboliseerib armastust, kirge ja romantikat. See on suurepärane kingitus, mida kinkida oma armsamale romantilisel sündmusel, aastapäevadeks või pulmadeks.
punane flamingolill: punane flamingolill sümboliseerib armastuse ja kirglikkuse sügavust. See väljendab intensiivseid emotsioone, mistõttu oleks tegemist sobiva kingitusega romantilisteks sündmusteks või siis, kui soovid näidata oma kirge ja kiindumust.

valge flamingolill: valge flamingolill esindab puhtust, süütust ja värskust. See on suurepärane valik pulmadeks, kuna sümboliseerib uut algust ja puutumatust. Samuti võib valget flamingolille kinkida sõpruse või uute alguste tähistamiseks.
oranž flamingolill: oranž flamingolill väljendab soojust, entusiasmi ja energiat. See on suurepärane kingitus, kui soovid innustada ja ergutada mõnda erilist inimest Sinu elus. Ka väljendab oranži flamingolille kinkimine rõõmu ja entusiasmi.

kollane flamingolill: kollane flamingolill sümboliseerib õnne, rõõmu ja sõprust. See on suurepärane kingitus sõpradele ja lähedastele, eriti neile, kellega soovid jagada oma positiivsust ja head tuju.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Eelmise elu analüüs


Partnerlushoroskoop


Taldrikud (28 cm) (6 tk)


Sõrmus: mesilane


Tekk (150 x 200 cm)


Kaelakee: hõbe, pildiga


Kauss - Villeroy & Boch


Kaelakee: kvarts


Seinakell Braun BC17B


Skulptuur: ema ja poeg


Pehme mänguasi: šoti mägiveisNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused