Igapäevased tegevused, mis tekitavad Sinu ellu negatiivset karmat

Kõik on vähemal või rohkemal määral kuulnud midagi karmast, kosmilisest printsiibist, mis seob meie teod tulevaste tagajärgedega. Kuigi karmat seostatakse sageli vaimsuse ja müstikaga, ei ole karma seotud ühegi uskumussüsteemiga. Tegelikult on tegemist universaalne ideega, mis ületab kultuurilised ja usulised piirid.

Kõik toimingud, mida me igapäevaselt teeme, mõjutavad meie karmat, kas positiivselt või negatiivselt. Millised on aga igapäevased tegevused, mis tekitavad negatiivset karmat?
1. Ükskõiksus teiste inimeste suunas

Kujuta ette olukorda: kiirustad rahvarohkes kaubanduskeskuses ja keegi Sinu selja taga kukub ja pillab maha oma asjad. Märkad seda, kui otsustad, et Sul on niigi kiire ja jätad selle inimese abita. Ei ole just väga suur hoolimatus, kuid selline otsus mõjutab Sinu karmat väga negatiivselt. Kui Sa ei ole suuteline sellises situatsioonis abistavat kätt ulatama, võid olla kindel, et see saab varem või hiljem karistatud.

2. Kuulujuttude levitamine ja solvavad sõnad

Kuulujuttude tekitamine ja levitamine ning mõtlematu sõnakasutus teiste inimeste suunas, võib tekitada märkimisväärsel hulgal negatiivset karmat. Sõnad on energia, mistõttu tuleb oma sõnu kasutada ettevaatlikult. Oma pahameelt teise inimese suunas saab alati väljendada ka viisil, mis teist inimest ei solva. Niisiis tasub alati mõelda enne mitu korda, kui midagi ebasõbralikku ütlema hakkad.
3. Looduse mitteaustamine

Üldjuhul on loodus meist nõrgem, võttes näiteks linnud, loomad, puud jne. Loomulikult on olemas loodusnähtusi, millest inimene võitu ei saa (näiteks kasvõi loodusjõud tervikuna). Kaitsetumate loodusobjektide eest tuleb aga inimestel hoolt kanda. Loodust tuleb austada, vajadusel loomi, linde ja taimi kaitsta ning aidata. Loomade kiusamine, puude või muude taimede lõhkumine (näiteks metsas või pargis) tekitab inimesele negatiivset karmat.

Kõndides tänaval, pargis või metsas ning Sul tekib vajadus mingi asja äraviskamiseks. Kas oled selle eseme visanud niisama loodusesse, kuna prügikasti pole lähedused? Selline lugupidamatus looduse suhtes tekitab alati negatiivset karmat ning toob sõltuvalt teo suurusest kaasa mingisuguse hilisema karistuse.
4 Arenguvõimaluste ignoreerimine

Iga päev toob meie eluteele väiksemaid või suuremaid võimalusi isiklikuks kasvuks ja enesetäiendamiseks. Nende võimaluste pidev ignoreerimine ja paigalseisu soodustamine tekitab negatiivset karmat. Loomulikult ei tasu igast avanevast võimalusest kinni haarata, kuid kui selline ignoreeriv tendents kestab kuid või aastaid, tekitab see kindlasti negatiivset karmat.

5. Isekus inimsuhetes

Liigne enesekesksus inimsuhetes on kindel viis negatiivse karma tekitamiseks. Kui sead ainult enda vajadused esikohale, tekitab see esimese asjana probleeme inimsuhetes, kuid teisel tasandil tekitab see probleeme ka negatiivse karmaga, mis ei pruugi tagasilööke Sinu ellu tuua sugugi mitte ainult inimsuhete vallas.

Oma isekus tuleb alati kontrolli all hoida. See ei tähenda sugugi seda, et oma soovid tuleks maha suruda. Harmooniliste suhete loomine ja hoidmine on elus olulisel kohal.
6. Vihapidamine

Vihapidamine on kindel viis endale negatiivse karma loomiseks. Viha endaga kaasas kandmine on inimesele nagu raske koorem, mis aja jooksul inimest aina rohkem ja rohkem rõhub. Ei ole välistatud ka tõsisem haigestumine. Väga oluline on andestada ja negatiivsetest emotsioonidest lahti lasta. See ei tähenda aga seda, et tehtud pahategusid peaks unustama.

7. Oma tervisest mittehoolimine

Keha on inimese tempel ning selle tähelepanuta jätmine tekitab samuti negatiivset karmat. Pidevate ebatervislike valikute tegemine ja mõttetute riskide võtmine, mis võiksid tekitada tõsisemaid terviseprobleeme, tekitavad Sinu ellu märkimisväärsel hulgal negatiivset energiat ja karmasid.
8. Negatiivsed mõtted ja nende soodustamine

Negatiivsed mõtted tõmbavad ligi negatiivset energiat, mistõttu on see otsene viis negatiivse karma tekitamiseks. Väga oluline on see, et püüaksid alati olla positiivselt meelestatud, ka siis, kui puutud kokku tõsiste raskustega. Mida positiivsem oled, seda rohkem meelitad oma ellu positiivsed võimalusi ja kogemusi.

Karmadega on lood nii, et kui oled endale suurema hulga negatiivset karmat tekitanud, haavab see Sind selles valdkonnas, milles oled kõige haavatavam.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karma analüüs + saatuse analüüs


Aastahoroskoop naisele


Unenäo seletus


Tassid: taimed (4 tk)


Kausid (23 cm) (6 tk) - Villeroy & Boch


Kõrvarõngad: ema ja tütar


Kristall: tiigrisilm


Kassi kujuke: india ahhaat


Vaas


Kaitseingli kujuke: india ahhaat


Kaelakee: sõnni tähtkuju


Mercedes-Benz 190SL, 1955NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused