Kuu mõjud ajavahemikul 02.10.2023. – 08.10.2023.a.

Esmaspäeval on Kuu Sõnni märgis. Tähtis on stabiilsus ja rahu, kiputakse olema kangekaelsem ja konservatiivsem, otsitakse rohkem kindlustunnet. Kontakt ürgsete energiatega on suurem ja otsitakse rohkem ka looduslähedast. Uute ideede ja igasuguste üllatuslike ettepanekute suhtes ollakse tõrjuvam. Füüsilised meeled on erksad: head söögid-joogid, füüsiline armastus, kõik ehe ja loomulik erutab rohkem. Hoida tuleb kõripiirkonda, vältida kaela külmetamist, turi võib kange olla. Hästi mõjub aroomiteraapia. Parim tegevus on toiduvalmistamine, valmivad maitsvad road. Aias toimetamine, taimedega tegelemine, puude istutamine, lehtede riisumine, metsas viibimine mõjuvad hästi. Soosib kannatlikkust nõudvaid tegevusi ja kodu kaunistamist, ilutaju on hea.
Teisipäeval-kolmapäeval ja neljapäeva esimesel poolel on Kuu Kaksikute märgis. Elutempo muutub kiiremaks ja suhtumine pinnapealsemaks. Teisipäeval võib lausa riuklikke mõtteid tekkida ja võidakse ka ise petta saada. Suhtlemine võimendub, sebitakse eesmärgitult ringi, antakse liiga kergelt lubadusi ja kiputakse neid unustama. Käed, randmed, sõrmed ja ka õlad on tundlikud, vanematel inimestel võivad valutada luud kondid, ollakse närvilisem, rindkeres võib olla raskustunne ja hingamisteede haigused tekkivad kergesti. Soosib suhtlemist, kiireid külastusi, õppimise alustamist, lühireise, kirjutamist ja rääkimist.  Info liigub ja seda on lihtne nii koguda kui edasi anda. Ajakirjanduses liigub huvitavaid uudiseid, reklaamida ja midagi propageerida on lihtsam. Info liikumise, IT-valdkonna, transpordi, logistika ja suhtlemisega seotud tegevused edenevad hästi. Mõistus töötab hästi.
Neljapäeva pealelõunast kuni reede õhtuni on Kuu Vähi märgi mõju all. See toob esile tunded ja emotsioonid, alateadvuse hirmud ja vajadused. Eriti kolmapäeva õhtul võivad vaevata enda valikute osas tehtud otsused. Mälestused ja minevik mõjutavad, nostalgia ja melanhoolia võivad vaevata. Kodu, pere ja lähedased muutuvad eriti oluliseks, naised tunnevad end paremini selle mõju all ja ka lastele on soodsam. Mehed muutuvad umbusklikumaks, võivad ennast haletsema hakata või sulguvad endasse. Meeleolud muutuvad kiiresti, kiputakse toimuvat üle dramatiseerima ja võimendama. Võib tekkida kõhuga seotud hädasid ja seedehäireid, tuleb hoolega jälgida, mida süüa. Solvutakse kergemini, aga ollakse ka hoolivam teiste suhtes. Rindkere piirkonnas võib tekkida valusid. Veeprotseduurid on kasulikud, samuti kõik veega seotud tegevused. Ka tegevused, mis on seotud kodu ja perekonnaga, on soositud (nii majapidamistööd, kodu korrastamine  kui toidu valmistamine). Hea aeg on ka loominguliste tegevuste jaoks. Tuleb arvestada sellega, et ollakse tundlikum ja tajutakse maailma sügavamalt.
Reede õhtust kuni pühapäevani on Kuu Lõvi märgis. Väline ja särav külg on nähtaval. Nädalavahetus sobib pidude ja ürituste pidamiseks, need on suurejoonelised ja rikkalikud. Võidakse liialdada nii käitumises kui kõiges muus. Isegi tagasihoidlikuma natuuriga inimesed kipuvad staaritsema või ülbemad olema. Soovitakse tunnustust ja tähelepanu, glamuuri enda ümber, ennast hellitada ja hoida. Tunda annavad selgroog ja süda, diafragma piirkonda peaks eriti hoidma, see võib olla hell. Tuleks vältida ülepingutamist, eriti raskuste tõstmist ja liigset venitamist. Vererõhku ja südame tööd peaks jälgima. Kõikvõimalikud üritused ja peod on soositud, isegi massiüritused ja efektsed ettevõtmised. Eriti hea aeg on laupäev, aga sobib ka reede õhtu. Inimesed on glamuursemad ja suuremeelsemad.
Pühapäeval liigub Kuu Neitsi märki ja muututakse taas asjalikumaks. Pidutsemisele järgneb korra loomine, koristamiseks ja oma elu korrastamiseks sobib pühapäev hästi. Tervisprotseduurid ja dieedi alustamine annavad hea tulemuse. Kiputakse kritiseerima, nähakse vigu rohkem.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Reisihoroskoop üheks kuuks


Aeg-joone horoskoop


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Taro kaardid: True Heart Intuitive Tarot (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: vee tilkumine


Ferrari Monza SP1


Taro kaardid: Sacred Spirit Reading Cards (koos raamatuga)


Skulptuur: muusik


Kaelakee: akvamariin


Kõrvarõngad: süda ja käed


Vaas: süda


Kaelakee: ema ja tütar, roosNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused