Tähtkujud, kellel on eriti tugev intuitsioon

Astroloogias seostatakse tugevat intuitsiooni just nende 4 sodiaagimärgiga, kellel on seeläbi kõrgendatud tundlikkus ja taiplikkus. Oma intuitsiooni parem kasutamine aitab igapäevases elus tagada parema otsustusvõime, sügavama eneseteadvuse ja väärtuslikuma elutee. Kes on need tähemärgid, kelle intuitsioon on eriti hästi arenenud?

Vähki valitseb Kuu. Tal on kaasa sündinud võime häälestada ennast emotsioonidele ja peenenergiatele. Tema intuitiivne olemus on sügavalt seotud tema empaatiavõimega, võimaldades tal mõista teiste inimeste tundeid ilma, et nemad midagi ütleksid või ennast väljendaksid. Vähk toetub sageli oma sisetundele, et liikuda keerulises inimsuhete dünaamikas ja teha valikuid, mis on kasulikud kõigile inimestele.

Skorpion on väga mõistatuslik veemärk, keda valitseb Pluuto. Skorpionist kiirgab salapära ja sügavuse aurat. Tema intuitsioon on väga terav ja läbitungiv, võimaldades tal tajuda varjatud tõdesid ja paljastada teiste inimeste motiive. Skorpion usaldab oma instinkte ega karda süveneda tundmatutesse valdkondadesse. Tema intuitiivne osavus muudab ta vilunuks kõikvõimalike pettuste tajumisel ja muutuste tuvastamisel.

Kalade tähtkuju valitseb Neptuun. Ta on õnnistatud piiritu kujutusvõimega ja psüühilise tundlikkusega. Ta suudab suurepäraselt tajuda ümbritsevate inimeste alateadvust ja saab läbi oma unistuste, nägemuste ja loomingulise inspiratsiooni kaudu eluks vajalikke teadmisi. Kaladel on väga sügav intuitsioon, mis ületab aja ja ruumi piire, võimaldades tal intuitiivselt mõista elu saladusi oluliselt sügavamalt kui teised inimesed.

Ambur on oma olemuselt väga seikluslik tähemärk, keda valitseb Jupiter. Ambur valitseb intuitiivset tarkust, mis tuleneb tema maailmavaatest ja suurest teadmistejanust. Ta usaldab oma sisetunnet, suunates seeläbi oma tegevusi sellises suunas, et tagada endale parem mõistmine ja vaimne valgustumine kõikvõimalikes eluvaldkondades. Ambur ei karda katsumusi, mistõttu on ta valmis avatult kinni haarama kõikidest võimalustest, mis tunduvad talle huvitavad. Probleemide tekkimisel usaldab ta sisetunnet, mis aitab tal eluteel edasi edukalt edasi liikuda.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse soodsad ajad


Sobivus perekonnaliikmega


Sünniratta kood


Kaelakee: fluoriit


Kõrvarõngad: kaksikud


Taro kaardid: The Star Tarot (koos raamatuga)


Kaelakee: tiigrisilm


Kaelakee: neitsi


Skulptuur: rebane


Kaelakee: punane tiigrisilm


Piknikutekk (200×200 cm)


Kaelakee: bronsiit, kollane tiigrisilmNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused