Põlisameeriklaste horoskoop: hunt (19. veebruar – 20. märts)

Põlisameeriklaste kultuuris mängib horoskoop olulist rolli. Horoskoop kajastab sügavat sidet looduse ja inimese vahel. Põlisameeriklaste horoskoop tugineb loomamärkidel, mis kannavad edasi tähendusi ja õpetusi. Iga märk omab erilist sõnumit, mis räägib inimese iseloomust ja elutest. Kõik märgid peegeldavad põlisameeriklaste usku, et inimelu on tihedalt põimunud loodusega ja inimese teekond läbi elu toimub läbi universumi mustrite.

Põlisameeriklaste horoskoop ei ole pelgalt ennustamisvahend, vaid pigem spirituaalne teejuht, mis aitab inimestel paremini mõista oma isiklikke omadusi, püüdlusi ja suhet maailmaga. Loomamärkide kaudu antakse suuniseid, kuidas leida tasakaalu ja visadust. Põlisameeriklaste horoskoop on tarkuste ja õpetuste allikas, mis aitab inimestel avastada oma isiklikku teekonda looduse ja vaimse maailma tähendustes.

Sinu sünnikuupäev määrab, millise looma märk Sind esindab.
HUNT

Ajavahemik: 19. veebruar – 20. märts
Ilmakaar: kirre
Element: vesi
Kristall: nefriit
Põlisameeriklaste kultuuris on hunt väga tähendusrikas loom. Hundi käitumine on olnud põlisameeriklastele oluliseks julguse ja sotsiaalsete sidemete allikaks.

Hundi märgi esindajana oled on terava intuitsiooniga ja tugevate instinktidega. Sa suudad kerge vaevaga tajuda ohte ja märgata võimalusi. Tajud kõikvõimalike situatsioonide tagamaid ning saad seeläbi sisemist juhatust, mis kõikvõimalike probleemidega toime aitab tulla.

Oled julge ning oled valmis alati vastu seisma väljakutsele, kui need Sinu eluteele tekkima peaksid. Pöörad väga suurt tähelepanu inimsuhetele, püüdes ümbritseda ennast nende inimestega, keda saad täielikult usaldada. Pead lisaks väga oluliseks seda, et väljavalitud inimestega ühiste eesmärkide poole liikuda, nagu see hundikarjale kohane on.

Sa ei näita seda võib-olla välja, kuid vajad enda ümber inimesi. Sa ei suudaks üksinda elus läbi lüüa ja kui see ka mingil eluetapil peaks õnnestuma, siis pikas perspektiivis kindlasti mitte.
Sulle on väga oluline tihe side loodusega. Sa ei suuda elada nii, et Sa oleksid kaotanud sideme looduskeskkonnaga. Ühel või teisel viisil soovid olla kokkupuutes loodusega. Vägagi tõenäoline, et Sul tekib mingil eluetapil soov minna maale elama. Linnakära võib Sulle vastumeelsena tunduma hakata. Loodus pakub Sulle rahu ja värsket perspektiivi. Vägagi võimalik, et valid endale ka karjääri, mis on tihedalt loodusega seotud.

Oled väga tundlik selles osas, mis puudutab inimsuhteid. Pöörad väga suurt tähelepanu alati sellele, kuidas läheb Sinu pereliikmetel, sõpradel ja sugulastel. Oled neid valmis omakasupüüdmatult aitama. Oled ka küllaltki helde, kuid kuna ümbritsed ennast ainult usaldusväärsete inimestega, siis suure tõenäosusega Sinu heldust kurjalt ära ei kasutata.

Kõik asjad, millega Sa algust oled teinud, viid ka üldjoontest lõpuni. Oled kiindunud sellesse, mille ette oled võtnud.

Armastus ja lähedus on Sulle olulised. Pöörad oma partnerile suurt tähelepanu ning püüad teda igati toetada ja julgustada. Oled oma partnerile usaldusväärne ja meeldiv kaaslane.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse- ja seksihoroskoop


Aastahoroskoop (perekond)


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Taro kaardid: Cats Rule the Earth (koos raamatuga)


Käevõru: jadeiit


Käevõru: lasuriit


Tekk (150 x 200 cm)


Taro kaardid: The Wildwood Tarot (koos raamatuga)


Kaelakee: pärlikarp


Käevõru: oonüks ja malahhiit


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Kaelakee: mäekristallNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused