Araabia horoskoop – KADA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Olenemata sellest, et Araabia astroloogia on juba sadu aastaid kasutuses olnud, teame me sellest siiani üsna vähe. Nagu ka teised horoskoobi põhineb Araabia horoskoop sünnikuupäeval. Algselt mängis “tähtkuju” määramisel olulist rolli ka sünnikoht, kuid tänapäeval seda eriti enam ei kasutata.

Araabia astroloogia kohaselt on igale mehele ja naisele antud sünnihetkel kaasa lahingurelv, mis saadab ja juhatab teda maise elu ebakindlal ja lõkse täis teekonnal.

Sündides omistatud relv toimib nii talismanina kui ka sümbolina, mis on otseselt seotud relva omadustega: koostis, tugevus, painduvus, kergus, ulatus, täpsus jne. Araabia astroloogia järgi sõltuvad inimese otsused talle omistatud relva võimalustest. Inimese areng on otseselt seotud selle relva eripäradega.

Inimesele omistatud relv annab selgeid näpunäiteid selle kohta, kuidas ennast kaitsta ebaõnne korral.
KADA

Ajavahemik: 21. jaanuar – 19. veebruar

Läbisaamine teiste märkidega:

Oda: ֍ ֍ ֍
Kada: ֍ ֍ ֍
Vibu: ֍ ֍ ֍
Nuga: ֍ ֍ ֍ ֍
Pistoda: ֍ ֍
Meremehemõõk: ֍
Araabia pistoda: ֍ ֍
Raudnui: ֍ ֍
Nui: ֍ ֍ ֍
Kirves: ֍ ֍ ֍
Kett: ֍ ֍
Mõõk: ֍
Oled tundlik, intelligentne ning tänu oma loovatele võimetele ka originaalne inimene. Lisaks on Sinu eriline salapära, mida teistel inimestel on raske mõista.

Näed päris palju vaeva selleks, et oma oskusi teiste inimeste ette tuua. Samas täielikult Sa oma võimeid ära kasutama ei hakka, mis võib olla tingitud sellest, et Sulle lihtsalt ei avane elus selleks võimalusi.

Sinu tähelepanu köidavad väga erinevad eluvaldkonnad. Sa küll püüad ennast erinevates valdkondades harida ja täiendada, kuid tippspetsialistiks on Sul raske jõuda. Tingitud on see Sinu püsimatusest. Sa lihtsalt ei soovi nii kaua ühegi valdkonnaga tegeleda, et seeläbi jõuaksid tippspetsialisti staatusesse.
Sul on raske järgida kõikvõimalikke ühiskonnareegleid. Soovid tegutseda vastavalt oma soovidele ja nägemustele, mis võib Sind aeg-ajalt ka seadustega pahuksisse viia. Võid olla teiste inimeste poolt kritiseeritud, kuna Sa ei tegutse vastavalt nende nägemustele ja tõekspidamistele. Kui Sul on piisavalt paks nahk, suudad sellest üle olla. Kui Sul aga piisaval määral paksu nahka pole, kipuvad Sinu suurepärased võimed marginaliseeruma.

Oled küllaltki aktiivse eluviisiga. Niisama istumine ja unistamine pole Sinu jaoks. Soovid pidevalt liikluses olla ja midagi ellu viia. Kõikide oma asjaajamiste juures oled küllaltki kokkuhoidlik. Väärtustad nii oma aega kui ka rahalisi vahendeid.

Sulle meeldib teiste inimestega suhelda, kuid kõige paremini tunneksid ennast väiksemas seltskonnas. Päris võõrastega suhtlemisel on Sul ennast raske avada.
Teiste inimeste suunas oled abivalmis ja sõbralik. Aitad alati, kui saad ning teed seda üldjuhul omakasupüüdmatult. Kui aga Sa mitte mingit positiivset tagasisidet oma abistavale tegevusele ei saa, kipub teiste inimeste aitamine ja toetamine unarusse jääma.

Armuelus oled partnerile ja suhtele täielikult pühendunud. Suhe peab Sinu jaoks olema huvitav ja arenev, sest vastasel korral võid suhtest tüdineda. Sa ei otsiks kunagi endale armukest, vaid lihtsalt lõpetad suhte, kui see Sinu huvides enam üldse ei toimi. Sulle on oluline, et suhtes kõik kenasti toimiks. Sa ei soovi tülisid ja vaidlusi. Võib-olla oled selles osas ka mõnevõrra domineeriv.

Sinu suurimaks vaenlaseks on mõningane nukrameelsus. Kui lased sellel liialt suureks paisuda, võib ees oodata depressioon. Seepärast on oluline, et oma energiavarud kindlas tasakaalus hoiaksid.
Uuendused ja arengud on Sulle meelejärgi. Otsid elus alati uusi võimalusi selleks, et kõik paremaks ja huvitavamaks muuta. Rutiinsus ja igavus on Sulle väga ebameeldivad. Suure tõenäosusega ei ole Sa kunagi rahul sellega, mis Sul on, sest soovid alati midagi enamat. Mõningal määral tõmbad sellise lähenemisega kaasa ka teisi inimesi, kes Sind ümbritsevad.

Sobivad ametid: kunstnik, näitleja, filosoof, kirjanik, poeet, moekunstnik, abitöötaja, teadlane, ajaloolane

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse- ja seksihoroskoop


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Elukutsevalik numeroloogia põhjal


Päikesepüüdja: merevaik


Skulptuur: jõehobu


Pehme mänguasi: hüäänkoer


Kokkupandav lennuk - Concorde


Kaelakee ja kõrvarõngad


Buddha kuju: roheline aventuriin


Käevõru: ema ja tütar


Skulptuur: majakas


Seenekujulised kristallid: kuukivi (7 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused