5 kohta Sinu kodus, mis aitavad kaasa raha juurdekasvule

Kas teadsid, et võid oma kodus sularaha paigutada mitmetesse sellistesse kohtadesse, mis aitavad kaasa sissetuleku kasvule ja uute sissetulekuallikate leidmisele? Igas kodus on kindlad energiapunktid, mis mõjutavad positiivselt raha juurdekasvu.

Et see metoodika saaks paremini toimida, võiksid enda jaoks paika panna mõned kindlad eesmärgid. See aitaks soovitud rahasummat kiiremini koguda. Näiteks: soovid vabaneda võlast, soovid ära teha remondi, soovid midagi olulist osta jne.
Kui Sul selle meetodi kasutamiseks vaba raha ei ole, siis võid kasutada ka mõnda kallihinnalist eset, olgu selleks siis ehe, vääriskivi või ka mõni olulise tähendusega leping.

Oluline on meeles pidada seda, et rahaenergiate liikumiseks tuleb hoida kõik kohad puhtad ja tolmuvabad, kuhu oled oma rahasedeleid paigutamas. Mustad ja tolmused kohad pidurdavad väga olulisel määral rahaenergiate liikumist. Ka üldine korralagedus ja katkised esemed takistavad positiivsete rahaenergiate liikumist.

Millised on 5 kõige olulisemat kohta Sinu kodus, kus hoida rahasedeleid, et rahaenergiate liikumisele positiivset mõju avaldada:
Rahaenergiale meeldib olla koos väärismetallidega või -kividega. Seepärast aseta mõned rahasedelid ehtekarpi. Hoia raha ehtekarbis seni, kuni Sinu soov või eesmärk on täitunud. Kui vahepeal raha eemaldad, siis võib positiivne energiavool katkeda. Kui Sul kodus ehtekarpi ei ole, siis võib selle asendada mõne väärtusliku ajaloolise või muul moel Sulle olulise anumaga.

Rahaenergiale meeldib liikumine. Just seetõttu ei ole mõttekas raha ainult kogumiseks teenida. Ühel hetkel võib sellisel juhul raha juurdevool lakata. Kui hoida raha aga liikumises ja samal ajal seda ka veidi kulutada, aitab see raha juurdevoolul aktiivsena püsida.
Esikus või koridoris toimub kodus samuti aktiivne liikumine. Inimesed toovad koju uut energiat, mis puutub kokku koduse energiaga just esikus või koridoris. Parem on hoida sularaha esikus lahtiselt, kuid kui see ei ole mõeldav, tuleks raha panna ilusasse karpi või kaante vahele. Lahtiselt hoitud raha peaks asuma kohas, kus see on pereliikmetele nähtav. Sellele rahale ei tohiks peale asetada teisi esemeid.

Mida aktiivsem on liikumine esikus või koridoris, seda rohkem meelitab see ligi rikkust.

Kui samas hoiad samas kohas ka oma jalanõusid, tuleb jälgida, et jalanõud oleksid puhtad ja terved.
Köök on kodus positiivsete emotsioonide koht. Seal toimub perele toiduvalmistamine, mida nii pereliikmed kui ka sõbrad ja tuttavad hiljem nautida saavad. Selge on ju see, et halbade emotsioonidega toidu valmistamine ei õnnestu. Eriti häid tulemusi annab see, kui köök ja söögituba on ühendatud.

Köögist tulev positiivne energia mõjutab positiivselt ka külluse energiaid. Ka köögis tasuks mõnda rahasedelit hoida nähtaval kohal, näiteks magnetiga kinnitatuna külmkapi külge. Mida suurem on rahasedel, seda tugevamat mõju see avaldab. Kui selline variant Sulle ei sobi, tuleks raha hoida köögis mõnes kaunis ja väärtuslikus anumas, mis oleks nähtaval kohal.
Lisaks tuleb jälgida seda, et köök oleks puhas ja korras, eriti just raha läheduses. Mustus ja korralagedus mõjutavad negatiivselt küllusenergiate liikumist.

Kõrgemad kohad Sinu kodus on seotud energiatõusudega. Hoia mõnda rahasedelit näiteks kapi otsas. Kui see on võimalik, aseta rahasedel kapi kõige kõrgemasse ossa nii, et see oleks samal ajal ka nähtav. Kõige parem on rahasedeleid asetada raamatukapi peale.
Hoia raha peegli ees nii, et näeksid peeglist ka raha peegeldust. Selline rahasedeli paigutus võimendab olulisel määral külluseenergiaid.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop mehele


Partnerlushoroskoop


Eelmise elu analüüs


Seinapilt lõuendil või kapal: vahalill


Merkaba täht: kuukivi


2in1: käevõru/kaelakee: amasoniit


Taro kaardid: Messages from the Ancestors Oracle (koos raamatuga)


Kristallipuu: tšakra


Kausid (14 cm) (4 tk)


Serviis 4-le inimesele


LED küünlad (2 tk)


Merkaba täht: ametüstNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused