Kuu mõjud ajavahemikul 17.06.2024. – 23.06.2024.a.

Esmaspäeva hommikuni mõjutab Kuu Kaaludes. Esmaspäev on väga kummalise ja tundliku mõjuga päev. Hommikul 9.20 läheb Veenus Vähi märki ja keskpäeval ka Merkuur. Varahommikul on inimesed veel sõbralikud ja koostööaltid, aga poole kümnest muutuvad tujukamaks, rõhk läheb kodule, tunnetele ja tundeelule.
Esmaspäeva hommikust kolmapäeva õhtuni mõjutab Kuu Skorpionis. Veenus ja Marss on Vähi märgis, vee mõju on väga tugev. See mõjutab tundeid, emotsioone, lähedasi suhteid, koostööd, peresiseseid suhteid ja töösuhteid. Õhus on salapära ja müstilist mõju, alateadvus mõjutab tugevalt otsuseid ja tegutsemisviise. Inimesed ei lase võõrast energiat endale ligi, ollakse kahtlustav, kohati uje, tujukas, solvutakse kiiremini, nuhitakse teiste järel rohkem. Äärmuslikud ja sügavad emotsioonid põhjustavad ka äärmuslikke reaktsioone. Manipuleeritakse süütunnete ja armastusega. Intensiivne, põhjalik, läbinägelik, pealetükkiv, armukade, salapärane ja salatsev Skorpion kardab kõige enam mittetunnustamist ja mahajätmist. Vähi Merkuuri ja Veenuse tõttu lisanduvad ka armastuse ja tundeeluga seotud hirmud, tunded mõjutavad mõtlemist. Kujutlusvõime on erk, intuitsioon aktiivne, minevikuga seotud asjad kerkivad esile ja mõjutavad. Värvikad ja emotsionaalsed minevikumälestused hakkavad elu rohkem mõjutama. Inimesed on omandihimulised, ripuvad rohkem oma lähedaste ja armastuse küljes. Ollakse tujukam, ka rahaasjad on olulised, sellise mõju all kiindutakse korraliku pangaarvega emalikesse ja hoolitsevatesse tüüpidesse. See periood sobib praagi ümbertegemiseks ja vigade parandamiseks. Sobib ka muudatuste tegemiseks, millegi taastamiseks, restaureerimiseks, uuendamiseks, vanavara soetamiseks. Kirglikud ja tunnetest inspireeritud tegevused on soositud, samuti pühendumist nõudvad loomingulised tegevused. Esineb liiga suurt tundlikkust, kedagi ei usaldata pimesi. Kallutab ka meelemürkide ja enesehävitusliku elustiili poole, Skorpioni mõju toob pinnale sügavama ja tumedama osa inimhingest.

Tervis: suguelundid, põis ja jämesool on löögi all, ka magu ja üldse alakõht. Vältima peaks juhuslikke armusuhteid ja juhuvahekordi, need võivad halbu tagajärgi anda suguhaiguste näol.
Kolmapäeva õhtust laupäevani mõjutab Kuu Amburis. Ühtlasi läheb Päike neljapäeval 23.51 Vähi märki ja algab suvi. Vähi mõju jahutab Amburi Kuu tulist energiat. Positiivne, rahutu ja rõõmus energia mõjutab, aga see on tunnetest inspireeritud. Ollakse siiram ja otsekohesem, aga mitte nii süüdimatult taktitundetu kui tavapäraselt sellise Kuu mõju all. On küll kiirustamist ja hooletust, aga tavapärasest vähem. Vabas looduses liikumine, aiatööd ja vee lähedus mõjuvad hästi. Mere ääres viibimine, koduste asjadega tegelemine, õpetamine, õppimine, filosofeerimine, igasugune loometöö on soositud.

Tervis: puusad, reied, istmikunärv, veresoonkond, maks on ohustatud. Eriti tuleb vältida maksa ülekoormust, kanget alkoholi ja ülesöömist. Värske õhk ja igasugune liikumine mõjuvad hästi.
Laupäeva öösel läheb Kuu Kaljukitse, on täiskuu aeg. Inimesed muutuvad nõudlikumaks nii enda kui teiste suhtes. Muutuvad ka realistlikumaks ja ambitsioonikamaks, tunded mõjutavad vähem, keskendutakse eesmärkidele. Edu, saavutused, positsioon muutuvad oluliseks. Nädalavahetusel muutub oluliseks eriti positsioon oma perekonnas. Võtmesõnad edukaks nädalavahetuseks on kannatlikkus, distsipliin, mõõdukus, ratsionaalsus, järjekindlus, visadus. On hea aeg parandada oma mainet ja positsiooni, eriti oma lähedaste silmis. Uute ettepanekute suhtes ollakse pigem tõrjuv ja väga ettevaatlik, iga võõrast inimest ja nähtust vaadatakse altkulmu ja kahtlustavalt, ollakse tõsine. Organiseerimine, juhtimine, vastutuse võtmine, olukordade ja elu korrastamine edenevad hästi.

Tervis: liigesed, luud, hambad, nahk, juuksed, küüned on ohustatud. Ettevaatlik tuleks olla luumurdude, nikastuste ja nihestuste osas. Hammastega võib tekkida probleeme, küüned võivad murduda, juukse- ja nahahoodlusvahendeid peaks kontrollima enne kasutamist. Vältima peaks tuuletõmbust ja külmetumist.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse ja suhete aastahoroskoop


Parima sõbra horoskoop


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Multifunktsionaalne pastakas


Tass: pingviin


Nukk Lucia


Kaelakee: meri kuuvalguses


Barbie nukk (GFR45)


Kaelakee: tiigrisilm


Tekk (150 x 200 cm)


Taro kaardid: Wild Mystic Oracle (koos raamatuga)


SõjavägiNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused