Egiptuse horoskoop: MUT (22.01-31.01, 08.09-22.09)

Nimi: Mut
Kuupäevad: 22. jaanuar – 31. jaanuar, 8. september – 22. september
Planeedid: Päike
Sobivad värvid: naistele karmiinpunane, meestele pruun
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Skorpion
Muistsete egiptlaste mütoloogia järgi oli jumalanna Mut egiptlaste jaoks Isise järel tähtsuselt teine. Mut sümboliseerib naiselikkust ja emadust.

Muti märgis sündinud inimesena oled aktiivse mõttetegevusega, praktiline ja hoolitsev. Oled nõudlik nii enda kui ka teiste inimeste suunas, kes Sind ümbritsevad.

Inimsuhete vallas oled Sa väga abivalmis ja mõistev, kuid teiste inimeste tundeid on Sul ehk mõnevõrra keeruline mõista.

Sulle meeldib avastada ja leiutada. Oled tugev pigem reaalainetes. Juba varajasest noorusest on Sind köitnud eluvaldkonnad, mis on seotud täppisteadustega ja loodusega. Just Sinu märgis sündinud inimeste seas on palju insenere ja leiutajaid. Maailm võlgneb Sinu märgis sündinud inimestele väga suure tänu paljude nende leiutiste eest, mida me tänapäeval igapäevaselt kasutame.
Sa oled väga vastupidav ja sihikindel inimene. Sa ei karda raskusi, mis elus esile võivad kerkida. Sa suudad suurepäraselt toime tulla ka saatuslöökidega, mis Sinu teele on sattumas.

Suudad olukordi ette näha ja neid adekvaatselt hinnata. See viib Sind väga tõhusate otsusteni, mis mõjutavad positiivselt nii Sinu enda kui ka kõigi Sinu lähedaste elu. Sa näid küll tugeva ja mõnikord isegi tundetuna, siis tegelikkuses oled väga tundlik ning võtad südamesse kõike seda ebaõiglust, mida enda ümber näed. Kaldud aeg-ajalt masenduse teele.

Oled küllaltki tujukas. Sinu meeleolud muutuvad kiiresti, kurbusest rõõmuni. Sa teadvustad seda endale, kuid Sa ei suuda mitte alati mõista, mis selle põhjuseks võiks olla. Sinu meeleolumuutustega on raske toime tulla ka teistel inimestel. Ainult kõige lähedasemad inimesed suudavad nende muutustega leppida ja harjuda.
Sa oled väga kriitiline nii enda kui ka teiste inimeste suunas. Seetõttu on Sinuga võimalik läbi saada ainult väga kannatlikel ja distsiplineeritud inimesel.

Eelistad sageli üksindust, mis võib tähendada ka seda, et Sul on raske enda kõrvale partneri leidmine. Samas kui oled endale partneri leidnud, oled tema suunas väga lojaalne ja õige armastatu nimel oled valmis liigutama mägesid. Kõige enam hindad suhtes harmooniat ja meelerahu.

Sulle on meelepärane teiste inimeste abistamine ja õpetamine. Sulle meeldib oma teadmiste ja oskuste edasiandmine. Tööalaselt võiksid ennast hästi teostada õpetajana või juristina. Mõtled ratsionaalselt ning Sinu otsused on üldjuhul alati edukad. Samas ei jäta Sa oma mõtiskluste juures tähelepanuta ka hingelisi ja filosoofilisi väärtusi.
Mees

Oled inimene, keda vaevavad tihedad meelemuutused. Oled üldiselt sõbralik, kuid aeg-ajalt võib tekkida hetki, mil oled valmis hävitama kõik ennast ümbritseva. Inimsuhetes saad läbi inimestega, kes on kannatlikud ja püüdlikud.

Oma isiklikku maailma Sa niisama lihtsalt kedagi ei lase. Ainult väga usaldusväärsed ja lähedased inimesed saavad osa Sinu isiklikust maailmast.

Üldiselt eelistad üksindust, suured ja lärmakad seltskonnaüritused on Sulle vastumeelsed.

Oled väga ettevõtlik ja hea ärilise vaistuga. Oled võimeline ehitama tõelise äriimpeeriumi, kui Sul selleks soov tekkib.
Naine

Armastusel on Sinu elus mängida oluline roll. Sinu peamine eesmärk elus on luua toimiv suhe, millest rõõmu saaksid tunda. Oma suhte toimimisele pöörad väga suurt tähelepanu.

Sul on raske oma emotsioone kontrollida, mis võib aeg-ajalt tekitada Sulle probleeme inimsuhetes.

Sinu enesekindlus ei ole alati mitte kõige suurem, mistõttu on Sul keeruline suuremaid plaane ja ideid ellu viia.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse- ja seksihoroskoop


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Sünniratta kood


Kõrvarõngad


Kaelakee ja kõrvarõngad


Tass: linnud - Maxwell & Williams


Kausid (15 cm) (4 tk)


Skulptuur: kassid


Taro kaardid: White Light Oracle (ainult kaardid)


Öökulli kujuke: punane aventuriin


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Käevõru: tiigrisilmNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused