Miks ühel ja samal päeval sündinud inimesed nii erinevad on?

Pole teada, kust täpselt said nimetuse 12 tähtkuju, mis omakorda andsid nime sodiaagimärkidele. Kui küsitakse inimese tähemärki, siis tõenäoliselt ütleb inimene selle märgi, kus oli Päike tema sünnihetkel. Iseloomustust lugedes aga tundub, et päris paljud omadused ei sobi. Milles siis asi on?

Maa pöörlemisel ümber oma telje tõusevad kõik 12 tähtkuju, millest sodiaak koosneb, kord ööpäevas üle idapoolse silmapiiri, just nagu Päikegi. Märki, mis tõusis täpselt sünnihetkel, nimetatakse tõusumärgiks. Veel möödunud sajandil peeti tõusumärki sünnikaardis kõige tähtsamaks, sest see vastab inimese välisele olemusele, millisena maailm inimest tunnetab. Kui Päike vahetab märki just sünni hetkel, on inimesel mõlema tähemärgi omadusi. Mõju avaldab ka planeetide asend (Kuu, Merkuur, Veenus, Marss jt.), millistes tähemärkides need asuvad.
Kui inimene sünnib päikesetõusu ajal, langevad päikese ja tõusumärk kokku. Siis on inimene äratuntavalt antud tähemärgi moodi. Tegelikult on iga inimene väga peen kombinatsioon kõigist 12-st tähemärgist. Kõik need märgid rõhutavad mingeid omadusi erineval viisil, kombineeruvad omavahel ja tekitavad seoseid. See muudabki iga astroloogilise sünnihoroskoobi nii eriliseks.

Umbes iga kolme minuti järel tõuseb või kulmineerub sodiaagi iga järgmine kraad, kui Maa pöörleb ümber oma telje. Selleks, et kaks inimest oleksid täiesti sarnased, peavad nad olema sündinud kolme minuti jooksul täpselt samal ajal ja täpselt samas kohas. Seda tuleb ette harva ja ka sel juhul mõjutavad geneetiline soodumus, keskkond ja kasvutingimused inimese hilisemat olemust. Väga oluline on märk, milles on Kuu sünnihetkel. Kuu annab emotsioonid, näitab omadusi, mis on vanematelt päritud, näitab instinktiivset käitumist ja impulsiivseid reaktsioone. Nii nagu Kuu on muutlik, on ka inimese emotsioonid muutlikud.
Päike, Kuu ja tõusumärk määravadki inimese peamise olemuse. Efemeriididest (astroloogilistest tabelitest, mida meremehed kasutavad) saab igaüks vaadata oma tõusumärki ja Kuu seisu. Astroloogias on oluline mõiste kolmnurk (tule kolmnurk – Ambur, Lõvi, Jäär; maa kolmnurk – Sõnn, Neitsi, Kaljukits; Vee kolmnurk – Skorpion, Kalad, Vähk; Õhu kolmnurk – Kaalud, Kaksikud, Veevalaja). Ühes kolmnurgas asuvad tähemärgid sobivad omavahel paremini. Tuli on kuum ja kuiv, maa külm ja kuiv, õhk kuum ja niiske, vesi külm ja niiske. Kardinaalsed märgid on Jäär, Kaljukits, Kaalud, Vähk; püsivad märgid on Lõvi, Sõnn, Veevalaja, Skorpion ja muutlikud märgid Ambur, Kaksikud, Neitsi, Kalad. Püsivad märgid on leidlikud ja järjekindlad, aga muutuste vastalised. Kardinaalsed algatavad tegevusi, on võimekad juhid. Muutlikud kohanevad hästi, aga on ebastabiilsed, nad on vahendajad.

Olulised on ka astroloogilised majad, mis olenevad tõusmärgist ja mida saab määrata vaid täpset sünniaega teades. I maja algab tõusumärgiga sünnikaardis.
Laias laastus võib öelda, et:

I maja, mis on isiksusega seotud, seostub Jäära märgiga,

II ehk rahamaja on seotud Sõnni märgiga,

III ehk igapäevase suhtlemise maja on seotud Kaksikutega,

IV ehk kodumaja on seotud Vähiga,

V ehk naudingute ja loomemaja on seotud Lõviga,

VI ehk tervise ja igapäevase töö maja on seotud Neitsiga,
VII ehk partnerluse maja on seotud Kaaludega,

VIII ehk surma, ühisvarade ja pärandustega seotud maja on Skorpioni mõju all,

IX ehk filosoofia ja haridusega seotud maja on Amburi mõju all,

X ehk karjääri maja on seotud Kaljukitsega,

XI ehk sõprusega seotud maja on seotud Veevalajaga,

XII maja, mis on seotud alateadvuse ja sisemise olemusega, on Kalade mõju all.

Inimese isiksus oleneb sellest, millises tähemärgis asuvad sünnikaardis olevad majad tegelikult.
Teatud mõju avaldab ka sünniaasta. On täheldatud seda, et mõnel aastal sünnib andekaid ja edukaid inimesi rohkem ja mõnel teisel aastal on traagilise saatusega inimesi rohkem. Just seetõttu ei saagi iga ajalehe- või ajakirja horoskoopi puhta tõena võtta, et inimese olemus on palju keerulisem. Selline horoskoop võib anda küll mingi üsna õige suunitluse, kui inimene on enam-vähem “puhas” tähemärk, aga see on pealiskaudne iseloomustus. “Puhta märgi” puhul peab Päikesega samas tähemärgis asuma tõusumärk, Kuu või mitu tähtsamat planeeti (näiteks Merkuur, Veenus, Marss, Jupiter, Saturn).

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse analüüs


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Seenekujulised kristallid: kuukivi (7 tk)


Vaas


Seinakaunistus: puu ja linnud


Kausid (3 tk) (21 cm)


Taldrikud (20 cm) (4 tk)


Seinakell


Pehme mänguasi: põhjapõder


Seinapilt lõuendil või kapal: Võhandu jõgi


Käevõru: maasika kvartsNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused