Kas inimese välise mulje järgi on võimalik päikesemärki määrata?

Päikese asukoht sünnikaardil on ainult üks paljudest teguritest, tegelikkuses on inimene väga peen kombinatsioon kõigist 12-st märgist. Kõige tugevamat mõju avaldab Päike, välist muljet mõjutavad suurel määral ka tõusumärk ja Kuu asend sünnihetkel. Kui inimene sünnib päikesetõusu ajal, siis langeb päikese- ja tõusumärk kokku ja ollakse äratuntavalt sarnane oma märgiga. Kuu asend näitab, kuidas inimene alateadlikult reageerib ettetulevatele olukordadele. Traditsiooniliselt näitab Kuu neid omadusi, mida laps pärib oma esivanematelt. Selleks, et inimesed oleksid täiesti sarnased, peaksid nad olema sündinud kolme minuti jooksul ühes ja samas kohas, seda tuleb ette väga harva, sest isegi kaksikute sünni puhul on ajavahe suurem.

JÄÄR

Tüüpiline Jäär on pigem sale ja väga atraktiivne. Temast lausa kiirgab enesekindlust ja energiat. Nägu on jumekas, juuksed on sageli punaka tooniga, kulmud tugevad, vahel isegi kokku kasvanud (meenutavad pisut oinasarvi). Jäärad riietuvad moekalt, nende stiil on elegantne ja samas vaba. Tüüpiline Jäär hindab kvaliteeti riietuses ja ka muudes asjades. Mingi “romuga” ta juba sõitma ei hakka. Jäär on väga võistluslik, juba lapseeas on ta “trügija” ja võitleja, valmis teisi kõrvale lükkama oma teelt. Jäära märk mõjutab eriti pead, mistõttu on ta vastuvõtlik peatraumadele. Väga kiire reaktsiooniga ja ülekeevalt emotsionaalne Jäär trotsib ohte, aga äärmuslikes olukordades võtab vastutuse enda peale ja toob “kastanid tulest välja”.
SÕNN

Tüüpilist Sõnni iseloomustab suhteliselt suur pea, lühike kael, tugevad õlad, sageli jalgade poole ahenev jässakas keha. Sõnni jalad on kindlalt maas ja tal on terve talupojamõistus. Sõnn ei lase end mõjutada teiste arvamustest. Ta mõjub jõuliselt isegi siis, kui ta välimuselt on kiitsakas või õrn. Tüüpilisel Sõnnil on väga ilmekad silmad, need on lausa tähelepanu äratavad. Iseloomulik on avar laup ja karmid juuksed, sageli loomulike lokkidega. Sõnn on põhiolemuselt rahulik ja talitsetud, aga kogub endasse pingeid. Kui ta “plahvatab”, on tema viha hirmus. Sõnn on väga omandihimuline. Mugavast ja hedonistlikust olemusest hoolimata on ta tubli ja lojaalne töötaja. Ta hindab kõike, mis on tugev ja vastupidav, valib ka riietuse sellel põhimõttel. Sõnni kõri on haigustele vastuvõtlik ja ka kilpnäärmega võib tal olla probleeme. Kuna enamik neist on hea isuga, siis kaldub suurem osa ka ülekaalule.
KAKSIKUD

Kaksikud on noorusliku välimusega, liikuvad ja energilised, pikkade käte ja jalgadega. Nad on rahutud ja pisut närvilised, ei püsi paigal. Tüüpilisel Kaksikul on läbitungivad silmad ja otstest kitsenevad kulmud. Pigem kitsas nägu on väga arukas. Juuksed on enamasti õhukesed, pigem heledad, meeste hulgas esineb ka kiilaspäisust. Kui nad midagi parasjagu uurivad, siis ajavad nad pea püsti ja pisut ühele poole kaldu. Riietus on vaba, võib olla ka veiderdavalt moodne, mehed eelistavad sageli professori välimust. Kui nad mingi teemaga tegelevad, siis kujundavad kõigepealt enda arvamuse sellest ja alles siis võtavad otsuse vastu. Nad otsivad sageli igasuguseid põhjendusi oma tegevusele, sest sõltumatu ja vabadustarmastav hing otsib pidevalt uusi kogemusi.
VÄHK

Tüüpilisel Vähil on pigem lai nägu, mis on kahvatu jumega. Juuksed helepruunid, kartulikoorevärvi. Keha on lüheldane, võib olla ka jässakas, naistel on sageli suur rinnapartii. Vähi silmad on kahvatut värvi, piiluvad kulmude alt kahtlustavalt justkui külgede suunas. Iseloomulik hoiak on käed risti vahelihasel, ta on pidevalt kaitseasendis. Vähk valib alati kodused ja mugavad riided. Uusi rõivaid kannab sõna otseses mõttes kuni ribadeni. Vähi seedeorganid on nõrgad, ta muretseb pidevalt oma kindlustunde ja lähedaste pärast. Mõnevõrra on ta saladuslik, tundmatuid asju ja võõraid inimesi ei usalda. Tüüpiline Vähk on väga tundlik, tunnetab asju ette, on sentimentaalne, armastab retrot ja vanu asju, antiikseid ehteid.
LÕVI

Lõvi on väga dramaatiline ja silmatorkav isiksus, kes iialgi märkamatuks ei jää. Talle meeldib muljet avaldada. Tüüpiline Lõvi on keskmisest suurem, vormika või pigem lopsaka kehaga. Ta kehahoiak võib olla autoritaarne ja käskiv, see võib olla ka vallatu ja ülemeelik, ta on särav isiksus. Kõik oleneb meeleolust, ta võib ka “möirata”. Lõvi silmad on julged, kutsuvad, tähelepanuväärsed. Juuksed on stiilsed, sageli lokkis (lõvi lakka meenutavad). Lõvi armastab elegantseid ja stiilseid riideid, tal on kallis maitse ja ta hindab kvaliteeti. Ebameeldiv omadus on võimukas uhkeldamine, et ta teab teistest kõike paremini. Suuremeelsed ja kiiresti vaimustuvad Lõvid ei talu teiste varju jäämist ega vaesust. Isegi alluva positsioonis olev Lõvi käitub ülemusena.
NEITSI

Neitsi on peaaegu alati hoolitsetud välimusega ja väga puhas, tema soeng on alati korras. Enamasti sihvakas, viisaka käitumise ja mõõdetud liigutustega. Ta näeb välja, nagu oleks alati valmis teenindama. Paljudele selle märgi esindajatele meeldib vormiriietuse laadseid rõivaid kanda, igal juhul on tema riietel alati funktsionaalne ja aegumatu stiil, värvid on hoolikalt sobitatud ja aksessuaarid kooskõlas riietusega. Neitsi võib olla vägagi jutukas ja rahutu, aga on alati täpne ja kriitiline (seejuures ka enda suhtes). Neitsi on sportliku ja tervisliku eluviisiga, tema intellektuaalne potentsiaal on väga kõrge, aga ta ise kipub seda alahindama. Kõht ja soolestik on nõrgad, kõhukrambid ja seedehäired vaevavad teda stressis olles, ka migreenihood on sagedased. Neitsite hulgas on palju veendunud taimetoitlasi.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Taro kaartide ennustus


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Vaas


Mälukaart: SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-I, 128 GB (V30, 200 MB/s, U3, 4K UHD)


Taro kaardid: Sea Melodies (ainult kaardid)


Käevõru: malahhiit ja punane tiigrisilm (2 tk)


Kaelakee: tiigrisilm


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


2in1: käevõru/kaelakee: amasoniit


Skulptuur: südamed


Taldrikud (26 cm) (4 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused