Kuu mõjud ajavahemikul 27.11.2023. – 03.12.2023.a.

Esmaspäeva-teisipäeval on Kuu Kaksikutes. Elutempo on kiire, suhtlemist on palju, kannatab töö kvaliteet. Kontakte on kerge luua, antakse katteta lubadusi, sebitakse ringi, flirditakse palju ja info liigub kiiresti (nii õige kui vale). Hästi sujub kirjutamine, rääkimine, kohtumised ja külaskäigud, hetke nautimine, mõistatuste lahendamine, uurimine, teiste järgi nuhkimine. Soositud on ajurünnakud ja reklaamikampaaniad. Ajakirjanduses ja meedias töötavate inimeste jaoks on see hea aeg. Hea aeg on ka transpordi ja logistikaga seotud asjade jaoks, samuti reisimise ja liikumise jaoks. Hästi edeneb infotöötluse, programmeerimise ja IT valdkonnaga seotud tegevus. Võidakse olla närvilisem ja rahutum, oht on võtta ette midagi lubamatult drastilist või kisub rohkem seiklema. Suuri ja tähtsaid asju ei tasuks ette võtta. Kui valitseb rahutus, võib kodus mööblit ümber paigutada või midagi vähemtähtsat ära muuta. Klatšitakse rohkem, räägitakse ja suheldakse igal võimalikul viisil. Võib tekkida kiusatus truudust murda, lihtsalt igavusest ja enda lõbuks. Maniküüri jaoks on hea aeg, sobiv aeg osta kindaid ja käevõrusid. Tervis: käed, jalad, randmed ja õlad on tundlikud. Õlgade massaaž mõjub hästi. Kopsud ja hingamisteed on ohus, hingamisteedega seotud haigused võivad kimbutada. Närvisüsteem jukerdab, motoorne rahutus või närviline olek vaevab. Treenimiseks sobivad lühikesed tsüklid.
Kolmapäeva hommikust reede õhtuni valitseb Kuu Vähis. Mõjutab nostalgia, emotsioonid on võimendatud, tunded on esiplaanil. Kodu, pere ja lähedastega seonduv muutub oluliseks. See on soodne aeg naistele ja lastele, meeste jaoks võib olla kurnavam. Tunded on väga vastuolulised, muutlikud meeleolud mõjutavad tegutsemist, draamat on rohkem. Kõik pere, kodu, laste ja majapidamisega seotud ettevõtmised on soositud. Ka töö juures on ettevõtmised soositud, kui ettevõte toimib ühe suure perena. Toiduvalmistamine, intiimsed hetked kallimaga, lemmikloomade ja taimedega tegelemine ja igasugused loovad tegevused edenevad hästi. Vähk valitseb rinna ja kõhu üle, kasulik on osta T-särke, pluuse, sviitreid, jakke jt. Toitlustamisega seotud tegevused on soositud, samuti hotellindus, kodumajutus jms. Soosib söögitegemist ja enda hellitamist toidu kaudu. Hea tegelda veespordiga, eriti ujumisega. Tervis: oht on üle süüa. Kõht ja magu on tundlikud, esineb rohkem seedehäireid, eriti kui midagi elus on halvasti või tuntakse kurbust, siis kiputakse toidust lohutust otsima. Peaks jälgima, mida suhu pista. Vee- ja saunaprotseduurid mõjuvad hästi.
Reede õhtust nädala lõpuni valitseb Kuu Lõvis. Reede õhtupoole läheb Merkuur Kaljukitse, mis muudab kainemaks ja asjalikumaks ülevoolava ja bravuurse Lõvi mõju. Efekt, väline sära, glamuur ja draama kerkib esiplaanile. Inimesed käituvad kui staarid teatris, kõik vajavad äkki publikut, et end hästi tunda. On oht sattuda rumalasse olukorda oma uhkuse ja ülbuse tõttu. Soovitakse ja vajatakse tunnustust ning lugupidamist. Bravuurikad inimesed muutuvad veel bravuurikamaks, aga tagasihoidlikumad võivad tunda end halvasti. Nädalavahetus sobib hästi suurteks kultuuriüritusteks, sünnipäevade ja tähtpäevade pidamiseks, perekondlikeks sündmusteks, lõbustusteks, glamuurseteks üritusteks, suurteks rahvakogunemisteks. Elekter ja reklaam on kaks märksõna, millega seonduvad tegevused on soositud. Soosib tantsimist, näitlemist, lavakunsti, teatrit, filmi, meediat, esinemist, noorsootööd, juhtimist, juveelitööstust, ettevõtlust, suurejoonelist heategevust. Tervis: Selgroog, süda, diafragma on mõjutatud. Ülepingutamist ja liigset koormust peaks vältima, samuti vihastamist. On oht raskusi tõstes selga nihestada, samuti ülekoormusega südamele halba teha. Jälgima peaks ka vererõhku, mis võib sel perioodil tõusta. Treenides peaks jälgima pulsi sagedust. Toidus peaks keskenduma omega-3 ja omega-6 rasvhapetele (pähklid seemned, kala).

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse karma horoskoop


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Seinakaunistus: puu ja linnud


Käevõru: oonüks


LED küünlad (3 tk)


Taro kaardid: Gateway of Light Activation Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee: süda ja ingli tiivad


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kõrvarõngad: veevalaja


Ripats: valge hauliit


Elevandi kujuke: obsidiaanNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused