Noorendav maagia

Maailma teadlased on uurinud inimese eluea ja nooruslikkuse saladust erinevatest aspektidest ja on leitud 5 peamist noorendavat tegurit:

  1. Toit, mis koosneb peamiselt köögiviljast, kalast ja teraviljast. Kalorihulga vähendamine aitab samuti muuta bioloogilist kella, aeglustab organismi vananemist.
  2. Madal stressitase (aitab tagada töö ja puhkuse õige suhe ja piisav ööuni)
  3. Omavahel tihedasti seotud kogukond, mille liikmed hoolitsevad üksteise eest, kus vanu ei isoleerita ja kohtutakse sageli ühiste eesmärkide nimel.
  4. Kehaline aktiivsus (eriti pensionieas), hobid, aiatöö.
  5. Mõne vaimse praktika kasutamine, elu eesmärgi teadvustamine ja põhjus elamiseks.Iga inimene on varem või hiljem sunnitud peeglisse vaadates tõdema, et aeg on halastamatu. Juustesse tekib halli või need kukuvad hoopis välja ja näkku tekib kortsukesi, keha kaotab paindlikkuse ja mõistus teravuse. Mõned “teadjad” väidavad, et organismi on võimalik noorendada ja tervendada, kui alateadvus hakkab sellekohaseid signaale ajule saatma. Neid aitab läkitada mõni noorepõlve foto, mis on tehtud ajal, kui oldi õnnelik, noor ja energiat täis.

Lemmikfotoga mõjutamine:

Lemmikfotoga soovitatakse teha järgnev rituaal:

  • Kleebitakse foto papile, jättes pildi ümbert umbes 10 cm raamiks.
  • Keskele ülaserva kirjutatakse vanus numbritega (kui vana pildil ollakse, alla kirjutatakse tervis, vasakule noorus, paremale vaimsus.
  • Pilt riputatakse seinale, süüdatakse selle all küünal, pannakse mängima vaikne rahulik muusika ning istutakse pildist paari meetri kaugusele. Pilti vaadeldakse 3-5 minutit tähelepanelikult ning meenutatakse elusündmusi vastupidises järjekorras (tänapäevast soovitud vanuseni). Ebameeldivad asjad proovitakse mälust kustutada, need on nagu udu, mis hajub. Korratakse seda mitu korda.
  • Seejärel pöördutakse pildi poole ja öeldakse: “Tahan olla kogu elu selles eas”. Minuti jooksul meenutatakse üksikasjalikult, milline selles eas oldi. Seejärel tõstetakse käed ja saadetakse oma energia pildile ning võetakse suletud silmadega pildilt energeetiline mask, asetades sõrmed laubale, saadetakse noorusliku kujutise energia läbi aju kuklapiirkonda ja hoitakse visuaalset kujundit paar minutit. Seejärel langetatakse käed ja korratakse mitu korda: “Heitsin turjalt mitu elatud aastat, olen terve ja tugev.”On väga tähtis, et sama päeva jooksul ei mõelda haigustele, muredele ega vihastata ning usutakse kaljukindlalt oma tervenemis- ja noorenemismaagiasse, olles seejuures üdini positiivne. Foto energiaga saab mõjutada ka vett, näokreeme ja isegi kehakaalu.

Jääkuubikuga aju mõjutamine:

Võetakse 2x2x2 jääkuubik, asetatakse see kolju alaosas olevale punktile, mis asub pea keskjoonel kuklakühmu all, pea ja kaela ühinemiskohal. See aitab vabaneda haigustest ja peavalust, aga ka väsimusest, väidetavalt aitab ka saleneda ja nägusamaks muutuda.
ENESEREGULATSIOON

Looduse poolt on inimesele kaasa antud võime aju tööd juhtida. Selleks on vaja arendada oma sisetunnet. See nõuab igapäevast treenimist vaikses ning soovitavalt väega kohas. Inimese keha reageerib Päikese ja Kuu liikumisele, aga kindlasti ka mingitele teadvuse ja alateadvuse teguritele. Mõtetega saab vormida seda, mida tegelikult tahetakse, kõik kaootilised ja negatiivsed mõtted tuleb selleks tõkestada. Kui püsti seistes keha kergelt kõigub, siis on keha piisavalt lõõgastunud. Selleks, et sisendus mõjuks, peab aju olema puhkerežiimil.

Eneseregulatsiooniks on vaja leida sobiv aeg ja koht, kus on võimalik maksimaalselt lõõgastuda, väga hea on vabas looduses (metsas või veekogu ääres) sellega tegelda. Välisärritajatest on vaja vabaneda täielikult, aga linnulaul, lehtede sahin, oja vulin või mere kohin on head taustahelid, toas sobib spirituaalne muusika. Oluline on tõkestada kaootilised mõtted.
Abiks võib olla järgnev harjutus: käed rinna kõrgusel sirgelt ette, vasaku käega tehakse kellaosuti suunas ringe, seejärel mõlema käega korraga. Harjutus on vajalik, et aju väljuks mõtlemisrežiimist, lõõgastustsoonis pingekolded kustuvad, aktiveerub mõlema ajupoolkera töö, elavnevad taiplikkus ja leidlikkus. Nii saab mõttes vormida soovitud asju. Eneseregulatsiooniga soovitatakse tegelda 1-2 korda päevas (soovitavalt hommikul ja õhtul). Sisendada saab heaolutunnet ja tervist (näiteks “Tunnen ennast iga päevaga üha paremini, mu organism on täis energiat ja elujõudu, väsimus ja haigused kaovad, tunnen end füüsiliselt tugeva ning tervena, minu organism nooreneb ja on tulvil energiat ning eneseusku.”).

Idamaade meditsiin väidab, et nooruslik energia tuleb neerudest. Kui soovitakse olla kaua noor, siis tuleb hoida neere. Kui on luu- ja liigesevalud, tuleb alustada neerudest. Teadlaste väitel võiksid inimese neerud vastu pidada oma 500- 800 aastat, aga inimesed rikuvad need 50-80 aastaga. Siia kuulub ka neerupealiste töö.
On väga oluline, millega oma nahka puhastatakse. Kasulik on naturaalse harjaga end hommikuti hõõruda enne duši alla minekut. See aitab saastatusest vabaneda. Organismi kudedes tekib niiskuse puudus, mis ongi üks peamisi enneaegse vananemise põhjusi. Ebameeldivuste ja stressi korral langeb peamine koormus neerudele ja neerupealistele. Märku annab neerude väsimisest tihe öine tualetis käimine, seksuaalse võimekuse vähenemine, valutavad liigesed, tuim seljavalu, külmetavad jalad, kiirelt tekkiv väsimus, rinnus vaevav raskustunne, ärevus, peavalud, unetus.

Neerude seisundit mõjutab külmetamine, pikaleveninud haigused, organismi saastumine, liigne ravimite tarvitamine. Külm on hea tervele organismile, nõrkadele neerudele mõjub see aga laastavalt, mistõttu noorendava protseduurina ei sobi külm vesi nõrkade neerude korral. Nõrku neere turgutavad mahesoolane heeringas, kanaliha, kreeka pähklid, sibul, ingver, meliss, kaneel, mesi, porgandid, mandlid, või, pruun riis, punane peet, laagerdunud juust, munakollane.
Vett tuleks juua vaid janu korral. Tuleks juua leiget vett aeglaselt lonkshaaval, kuna nõrgad neerud ei suuda suurt veehulka korraga filtreerida. Vältida tuleks magusaid jooke ja õlut. Nõrkade neerude korral ei soovitata rohelisi herneid ja ube, melonit, arbuusi (vaid harva), seeni, apelsine, sidrunit, greipi, sealiha, liigset soola.

Oluline on nimmepiirkonna soojendamine, hõõrudes peopesi vastamisi, kuni need on soojad, panna käed nimmepiirkonnale. Soojus läheb laiali kogu organismi. Võib kanda ka sooja villast salli ümber neerupiirkonna (külmal perioodil). Oluline on nimmepiirkonda painutada: kõhuli asendis toetutakse rinnaga kätele ja tõstetakse rindkeret sügavalt sisse hingates, tagasi laskudes hingatakse välja. Neerudele mõjuvad hästi ka koormusvabad päevad (süüakse vähem ja kergemat toitu). Lisaks mõjuvad organismile hästi head naljad, mõnus muusika, värskes õhus jalutamine, hea uni, lemmiklooma või taimedega tegelemine.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse analüüs


Aastahoroskoop mehele


Kas sobime kokku?


Käevõru: maasika kvarts


Käevõru: ametüst


Multitööriist: Victorinox 29-osaline


Kaelakee ja kõrvarõngad


Nukk Nick


Käevõru: ahhaat


Skulptuur: kass


Dekoratsioon: roos valgustusega


Kaelakee: mäekristallNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused