Ülemuse horoskoop (Kaljukits)

Kaljukitse märgi all sündinud ülemus on ambitsioonikas, siiras ja ettevõtlik. Ta on pühendunud oma tööle ning teeb kõik asjad korralikult ja täpselt ära. Pealiskaudsus pole tema rida. Tal on suur soov ennast heast küljest näidata ja ametiredelil edasi liikuda. Ehkki ta on ka lihttöö tegemisel väga edukas, soovib ta oma sisemuses alati seda, et saaks ametiredelil edasi liikuda.

Talle on perekond väga oluline, mistõttu korraldab ta oma tööd alati selliselt, et tal oleks ka oma pere jaoks piisaval määral aega.
Ta on tõsine ja rahulik. Tema juures ei ole kunagi midagi juhuslikku, sest ta mõtleb hoolikalt läbi kõik oma sammud. Ta on oma käitumise juures mõnevõrra uje ning hoiab pigem tahaplaanile, kuid see ei takista tal oma ideid ja plaane teostada. Meeskonnatöö pole tema tugevaim külg, paremaid tulemusi on ta suuteline saavutama iseseisva tööga. Ülemusena oleks seetõttu talle sobivaim juhtida väiksemat kollektiivi.

Ta on küllaltki helde ülemus, kuid eeldab vastutasuks kuuletumist ja ausust. Ta mõistab oma alluvate soove, kui nad peaksid palgasooviga tema poole pöörduma, kuid samas on ta ka realist. Kui ikka tema juhitaval organisatsioonil raha piisavalt pole, siis ei häbene ta seda ka välja ütlemast.
Tal on väga suur tahtejõud ja kannatlikkus, mistõttu suudab ta edukalt toime tulla ka väga keeruliste situatsioonidega. Silmas peab aga pidama seda et, keerulised situatsioonid võivad proovile panna tema tervise.

Detailidega ja juriidiliste küsimistega ta eriti meeleldi ei tegele. Selleks võiks tema kõrval olla keegi, kes need kohustused enda kanda võtaks.
Ta ei ole sammude astumisel kunagi tormakas. Ta mõtleb kõik hoolikalt läbi ning teeb ära vajalikud ettevalmistused. Pea ees vette ta ei hüppa. Seepärast pole tema alluvatel vaja karta, et nende ülemus võtaks mõttetuid riske ning kahjustaks seeläbi alluvate võimalusi.

Kaljukitsest ülemusele meeldivad alluvad, kes on oma elus midagi märkimisväärset korda saatnud. See võib olla saavutus isiklikus või tööalases elus. Tema alluvatel peab olema hea haridus või vähemalt soov hea haridus omandada. Neid inimesi ta ei austa, kes haridusele suurt tähelepanu ei pööra. Alluvad peavad alati kinni pidama lubadustest ja täitma neile antud kohustused õigeaegselt. Kaljukits vajab enda kõrvale inimesi, kellele ta saab kriisisituatsioonides loota.
Pugemine Kaljukitsele ei meeldi, mistõttu pole alluvatel mõttekas sel viisil tema tähelepanu võita. Peamine tee Kaljukitse tähelepanu võitmiseks on ausus, kohusetundlikkus ja lojaalsus.

Ta ei ole agressiivne ega äkiline. Samas ei andesta ta kunagi hoolimatust. Ta mõistab, et inimesed ikka aeg-ajalt eksivad, kuid need eksimused ei tohi tööalases elus muutuda pidevaks probleemiks. Talle ei meeldi alluvad, kes iga tühise asja pärast kurtma hakkavad. Ta soovib, et töötajad teeksid kiiresti ära neile antud kohustused ning ei raiskaks aega tühistele detailidele. Eriti vastumeelne on talle üksteise tagarääkimine, tööajal looderdamine ja hilinemised.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kas sobime kokku?


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Suhtehoroskoobid


Taro kaardid: Beyond Lemuria Oracle (koos raamatuga)


Taro kaardid: Dragon Path Oracle (koos raamatuga)


Käevõru: oonüks


Seinapilt lõuendil või kapal: Linnutee


Kaelakee: kollane tiigrisilm


Tassid: Sydney (3 tk) - Villeroy & Boch


Merkaba täht: tiigrisilm


Seinapilt lõuendil või kapal: Viira veskimüür


Tass: linnud - Maxwell & WilliamsNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused