Merkuuri retrograad – 21. aprill – 15. mai 2023.a.

Seekordne Merkuuri retrograad leiab aset Jäära tähtkujus. Retrograad saab alguse 21. aprillil 2023 ja kestab kuni 15. maini 2023.

See astroloogiline sündmus toob kaasa paraja segaduse, kuid põhjust muretsemiseks siiski ei ole. Kuidas seekordne Merkuuri retrograad tähtkujust mõjutab, sellest tulebki nüüd juttu.

JÄÄR

See periood võib olla Sulle päris keeruline. Astud oma elus kogu aeg ühe sammu edasi ja kaks sammu tagasi. Samas on Sul piisaval määral tahtejõudu ja sihikindlust, et leida enda jaoks viis, kuidas olulised asjad tehtud saaksid.

Inimsuhete vallas tasuks sellel perioodil olla tavalisest palju ettevaatlikum. Arusaamatusi on esile kerkimas nii mõnelgi puhul, mistõttu peaksid oma väljaütlemiste juures olema väga ettevaatlik. Sul on arvatavasti raske mõista ka seda, mida teised inimesed Sulle öelda soovivad, mistõttu ole valmis julgemalt küsima selgitusi, kui mõni asi selgusetuks jääb.
Tööalases elus võib see periood kaasa tuua mitmesuguseid probleeme ja takistusi. See paneb proovile Sinu kohanemisvõime. Ära eelda praegu seda, et teised inimesed oma lubadusi peaksid. Seepärast pane rõhk sellele, et iseseisvalt vajalikud asjad tehtud saaksid.

Rohkem tuleks rõhku panna sellele, et pikemaajalised plaanid saaksid paika pandud. See võimaldaks Sul ennast kindlamalt tunda ning aitab pärast retrograadi lõppu koheselt tegutsema asuda.
SÕNN

Sellel perioodil tasuks olla Sul oma rahaasjade korraldamisel tavalisest palju ettevaatlikum. Hoidu suurematest investeeringutest. Sul on raske leida endale soovitud tooteid, mis võib tekitada Sulle palju peavalu, sest mõningad asjad tuleb Sul lihtsalt ära osta, mille ostu ei saa edasi lükata.

Teiste inimestega suhtlemisel tasuks olla praegu samuti väga ettevaatlik. Oled mõnevõrra tormakas, tekitades tahtmatult tülisid, mille lahendamine saab olema väga keeruline. Kõige paremini suudaksid ennast praegu teostada siis, kui tegutsed iseseisvalt ning püüad hoiduda meeskonnatööst. Kui see aga võimalik ei ole, ole oma väljaütlemiste juures väga ettevaatlik.
Pereliikmetega suhtlemine eeldab kannatlikkust ja ettevaatlikkust. Mõtle hoolikalt, mida ütled ja kuidas ütled. Praegu tekkivaid probleeme perekonnas on keeruline lahendada ning see kurnaks nii Sind kui ka Sinu peret.

Kõikidest keerulisemates situatsioonides astu samm või kaks tagasi, et olukorda paremini hinnata.

Tööalases elus pole praegu mitte kõige parem aeg uute plaanide teostamiseks, sest soovitud tulemusteni jõudmine saab olema keeruline ülesanne.
KAKSIKUD

See periood on Sulle keeruline, kuna energiavarud pole suured, mis tähendab, et ka igapäevaste ettevõtmistega toimetulek kujuneb väljakutseks. Rohkem tasuks rõhku panna rutiinsusele, sest see aitab välja jõuda nende tulemusteni, mida oled soovinud. See periood paneb Sind proovile, kuid see ei tähenda, et see periood oleks halb.

Teiste inimestega suhtlemisel tuleks olla ettevaatlik ning mõtle hoolikalt läbi kõik see, mida ütled ja kuidas ütled. Arusaamatused on kerged tekkima ning nende lahendamine ei saa olema kerge ülesanne. Ka kõige lähedasemate inimestega suhtlemine on keeruline. Kipud ütle nii mõndagi sellist, mida Sa tavaliselt kunagi ei teeks.
Rahaasjad eeldavad kiireid otsuseid, kuid otsuste tegemine on Sulle paras peavalu. Kõhkled ja kahtled kõiges ning otsused on seetõttu rasked tulema. See võib tähendada ka seda, et jääd nii mõnestki heast võimalusest lihtsalt ilma.

Oma igapäevaste ettevõtmiste juures tuleks kasuks see, kui paneksid enda jaoks paika peamised prioriteedid. See aitab keskenduda ainult neile ettevõtmistele, mis on praegu kõige olulisemad.

Jälgi tähelepanelikumalt enda ümber toimuvat, sest see võimaldab Sul paremini märgata uusi võimalusi, mida on praegu liikvel päris palju.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Elutee üldskeem


Seinapilt lõuendil või kapal: Sangaste mõis


Kaelakee: india ahhaat


Kaelakee: mäekristall


Kaelakee: malahhiit


Vaas (16 cm) - Iittala


K.I.T.T.


Skulptuur: baleriin


Pehme mänguasi: põhjapõder


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Käevõru: punane tiigrisilm


Taro kaardid: The Heart Part Oracle: Miraculous Messages of Love (koos raamatuga)


Kõrvarõngad: süda ja käedLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused