Kuidas valmistuda suveks koduaias

Kommertsartikkel

Kõik soovivad suvest võtta kõike ja veeta võimalikult palju aega õues. Kuidas aga selleks õigeaegselt valmistuda? Anname sulle nõu, mida veel enne suvehooaja algust läbi mõelda ja planeerida.

Kõik vajalik päevitamiseks

Kui sa ei ela mere ääres või lihtsalt armastad päevita enda koduaias, siis muuda sellest mõnus tegevus. Selleks soeta endale sobiv lamamistool või lamamistoolid, sõltuvalt sellest, kas sa soovid vaid ise või koos enda perega päevitada.

Lamamistool sobib ideaalselt nii terrassile või ka niisama aeda. Paiguta see sinna, kuhu paistab päike ja kus sa sooviksid päevitada. Lisaks päevitamisele on lamamistool mugav koht, millel lamades lugeda raamatuid, ajalehti ja ajakirju. Seega, isegi, kui sa ise ei ole suurem päevitaja või mõni sinu pereliige, leiab lamamistool rakendust ka muul moel.

Vali puidust, rotangist või plastikust lamamistool. Puidust lamamistool on kõige ajatum valik, sest see on vastupidav ja stiilne. Plastikust ja rotangist lamamistoolid on seevastu kerged ja neid on võimalik lihtsa vaevaga aias ümber liigutada. Vali lamamistool, mis sobib kogu sinu ülejäänud aiamööbliga.

Söögilaud ja -toolid aiapeoks

Ära unusta aiapidusid! Soeta endale piisavalt suur aialaud ja toolid, et sinna taha mahutada ära kogu pere ja külalised. Nii oled sa valmis võõrustama enda sõpru aiapeol, kus saate üheskoos grillida ja nautida parimaid suvemaitseid.

Ole ka valmis selleks, et aiapeo ajal on väga kuum päike või vastupidiselt, sajab vihma. Selle jaoks tasub soetada päikesevari, mille alla varju minna. Kui sul on olemas spetsiaalne aianurk, millel on katus, pole sellega probleemi.

Õdusaks õhtuseks istumiseks vali välja laternad või tulukesed, mis asetada lauale või riputada enda peakohale. Selline valgus annab kogu olemisele väga palju juurde ja muudab kõik äärmiselt mugavaks. Jahedamatel õhtutel tõmba peale soe pleed ja naudi kaunist tähistaevast või sõprade seltskonda.

Aiatööriistad ja muu vajalik aia korras hoidmiseks

Lisaks mõnulemisele tuleb suvel ka aias tööd teha, kõik selleks, et sinu muru oleks kaunis ja et sa saaksid soovi korral peenralt haarata värskeid saaduseid. Olenevalt sellest, kas sul on peenrad, mida sa seal kasvatada ja milliseid teisi aiatöid on sul vaja teha, tuleb juba kevadel mõelda, kas selleks on kõik olemas. Paljusid aiatöid tuleb teha juba kevadel, seega mõtle juba varakult läbi, mis on see, mida sa soovid või pead tegema.

Suvel tuleb regulaarselt niita, tavaliselt üks kuni kaks korda nädalas. Seega vaata, et sul oleks olemas mugav ja töökorras niiduk, mida selleks kasutada. Kui sul seda veel ei ole, siis tasub hakata valima uut. Sa saad valida endale klassikalise niiduki, murutraktori kui ka robotniiduki vahel.

Selleks, et suveks oleks kõik valmis, mõtle kõigele juba kevadel ja hakka vaikselt ettevalmistusi tegema!NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused