Ruunide ennustus ajavahemikuks 28.02.2022. – 06.03.2022.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid Sinu ettevõtmised suhteliselt hästi kulgema. Pead ainult jälgima seda, et Sa ei hakkaks tegelema asjadega, mis ilmselgelt üle Sinu ju käivad. Keskendu detailidele, sest need mängivad Sinu elus olulist rolli. Mõne uue tegevusvaldkonnaga tegelemine tuleks Sulle kasuks.

Tööasjades tuleb Sul eriline rõhk panna täpsusele. Praegu pole aeg, mil saaksid oma energiavarusid raisata asjadele, mis on vähetähtsad. Hoia korras kõikvõimalikud dokumendid ja esita need õigeaegselt. Ettevaatlikum tasuks olla tööalaste rahaasjadega, sest on oht, et teed selles vallas mõne suurema eksimuse.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema päris head. Sul tasuks julgemalt nendega oma ideid ja mõtteid jagada, sest leiad endale kindlasti poolehoidjaid.

Rahaasjadega tuleks tegeleda mõnevõrra ettevaatlikumalt, kui varem. On oht, et mõningad olulised asjad väljuvad Sinu kontrolli alt. Hea aeg nende asjade ostmiseks, mida juba kaua soovinud oled.

Koduses elus pole see nädal mitte kõige parem aeg suuremate plaanide teostamiseks. Keskendu rutiinsematele kohustustele.

Armuasjad on kenasti tasakaalus. Jaga partneriga julgemalt oma mõtteid ja ideid, sest ta suudaks Sind praegu väga hästi mõista. Romantika on oluline. Mõni pikem jalutuskäik tuleks kasuks ning aitaks argimuredest eemale pääseda.
KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal viib Sind suure tõenäosusega mitmesuguste muutuste keskele. Nende muutustega kohanemine pole kõige kergem ülesanne, kuid saad sellest hoolimata kõigega kenasti hakkama. Praegu peaksid rohkem hoolt kandma selle eest, et Sinu huvid oleksid kaitstud. Uued teadmised võiksid olla need, mille omandamisele rohkem tähelepanu pööraksid.

Tööalased kohustused eeldavad Sinult suuremat tähelepanu. On oht, et mõningad olulised asjad jäävad Sinu vajaliku tähelepanuta. Võiksid mõelda sellele, kuidas oma tulevikuplaanid paremini paika saada. Kui oled endale tööd otsimas, siis sellel nädalal võivad Sulle avaneda mitmed uued võimalused, mida kaua oodanud oled.

Suhted kolleegidega on üldiselt head, kuid mõne kolleegiga võib tekkida mõni väiksem arusaamatus. Oluline on see arusaamatus võimalikult kiiresti lahendada.

Rahaasjades tasuks olla mõnevõrra ettevaatlikum, sest on suur oht oma ressursse valesti hinnata. Praegu on hea aeg säästuvõimaluste otsimiseks, sest kindlasti midagi leiad. Ära lase teistel inimestel endale rahaasjades survet avaldada.

Koduses elus tuleks Sul mõelda sellele, kuidas kauaoodatud plaanid ellu viia. Kui oled plaanid paika pannud, tasub tegutsema asuda. Võimalik, et pead koduste asjadega seonduvalt tegema mõne suurema väljamineku.

Armuasjad on sellel nädalal üsna heas seisus. Läbisaamine partneriga on hea. Praegu oleks mõttekas partneriga edaspidiseid plaane teha ja otsuseid langetada. Tee oma partnerile mõni tore kingitus.
SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal ei pruugi Sinu ettevõtmised kulgeda nii ladusalt, kui Sa seda oodanud oleksid. Seepärast ära endale väga suuri eesmärke seadma hakka. Keskendu pigem igapäevastele tegevustele. Suurepärane aeg hobidega tegelemiseks, lugemiseks või sportimiseks.

Tööasjades tuleb olla valmis selleks, et ees võivad oodata mõned tagasilöögid. Praegu pole hea aeg kiirustamiseks oluliste otsuste tegemisel. Ära võta mõttetuid riske, sest need võivad valusalt kätte maksta. Hoia silm peal tööalastel rahaasjadel, sest selles vallas võivad mõned olulised asjad vales suunas liikuma hakata.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema päris head. Probleemide tekkimise korral suudad need kiiresti lahendada.

Sinu rahaasjad võivad olla mõnevõrra pingelised. Oluline on see, et pööraksid rohkem tähelepanu kõikvõimalikele detailidele, sest see aitab rahaasjades probleeme paremini ennetada. Ära võta mõttetuid riske rahaasjades.

Koduses majapidamises väldi praegu suuremaid töid, sest Sa ei suuda suure tõenäosusega välja jõuda selliste eesmärkideni, mida oleksid soovinud.

Armuasjades tuleks Sul rohkem jälgida seda, et Sa oma väljaütlemistega partneri tundeid ei haavaks. Kasuks tuleks see, kui oma partnerit millegi meeldivaga üllataksid. Romantika on olulisel kohal.
VÄHK, SKORPION JA KALAD

See nädal võib Sinus mitmesuguseid segadustundeid tekitada. Oluline on see, et püüaksid oma sisetunnet rohkem usaldada, sest see aitaks Sul välja jõuda parimate valikuteni. Kiirustamisest tasuks hoiduda, kuna seeläbi oleks Sul oht probleemide keskele sattuda.

Tööasjad kujunevad üldiselt hästi, kuid pead jälgima seda, et Sa ei hakkaks korraga tegelema liialt paljude kohustustega. Tee üks asi ära ja alles siis asu uute tegevuse kallale. Tööasjades tasuks vältida riskide võtmist. Hoia korras kõik tööalased dokumendid, sest muidu on oht endale mitmesuguste probleemide tekitamiseks.

Suhted kolleegidega on Sul päris heas seisus. Sul tasuks avatumalt oma mõtteid jagada, sest seeläbi leiaksid enda rohkem toetajaid. Isikliku elu teemade käsitlemist tasuks kolleegidega vältida.

Sinu rahaasjad peaksid praegu kulgema suhteliselt hästi. Sul tasuks mõelda sellele, kuidas oma rahalisi vahendeid veidi enam säästa. Ära võta rahaasjades riske. Laenamist tasuks vältida.

Koduses majapidamises on praegu suurepärane aeg selleks, et oma kauaoodatud plaanid teoks teeksid. Selles vallas peaksid jõupingutused ennast üsna kiiresti ära tasuma.

Armuasjades tasuks olla sellel aastal oma sõnakasutusega veidi ettevaatlikum. Leia oma partneri jaoks rohkem aega, sest ta vajab praegu enam Sinu toetust ja tähelepanu. Romantika on olulisel kohal. Hea oleks oma partneri üllatamiseks mõne toreda asjaga.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Naiste puidust käekell


Seinapilt lõuendil või kapal: auto lumisel teel


Käevõru: roosa kvarts ja labradoriit


Koogialus - Villeroy & Boch


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang Pakri poolsaarel


Skulptuur: ema lapsega


Skulptuur: rebane


Nõude komplekt lastele (3-osaline) - Ritzenhoff & Breker


Kausid (4 tk) (18 cm)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused