Karjäärinumber

Karjäärinumbri (elutee numbri) saad, liites kokku kõik numbrid oma sünnikuupäevas ja taandades tulemuse ühekohaliseks. Näiteks kui oled sündinud 02.05.1980, liida nii: 0+2+0+5+1+9+8+0=25=2+5=7. Jäta viimane tehe ära, kui oled vastuseks saanud tulemuse 11, 22, 33 või 44.

Kindlasti on karjääri õige valik tähtsaim ja ka raskeim otsus inimese elus. Karjääri numbriks loetakse elutee numbrit, aga elukutse valikul tuleks arvestada ka iseloomunumbrit, hinge vajadusi ja hoiakute numbrit. Mõju avaldab ka eesnime number. Eluteenumber näitab eelkõige suunda, kuidas on kõige mõistlikum oma elu elada.
Elutee 1, karjäärinumber 1 – JUHT

Eluteel 1 on inimene julge, leidlik, algatus- ja otsustamisvõimeline, auahne ja kohusetundlik. Aga ta on ka edev, kangekaelne, võimuahne, agressiivne, despootlik, pillav ja enesekeskne. 1 ei kuula nõuandeid ega võta abi vastu, tema karmaülesanne on loobumus. 1 on oma õigustes veendunud, mistõttu on väga oluline, et tal oleksid positiivsed vaated elule. 1 ei muuda ennast, ta ei kuula kedagi ja arvab, et maailm peaks tema järgi muutuma, mitte tema maailma järgi kohanema. 1 peab olema sõltumatu ja peab saama oma initsiatiivi ning ettevõtlikkust rakendada. Ta juhib ja algatab projekte, on populaarne ja domineeriv.

Elukutsetest sobivad leidur, disainer, lendur, juht (grupi-, osakonna-, firmajuht). Sobivad veel saadiku, direktori, programmeerija, kaupluseomaniku, ohvitseri elukutse. Hästi sobib 1 produtsendiks (filmi-, televisiooni-, teatriprodutsent). Talle sobib ka lektori, vahendaja, müügimehe, inseneri elukutse. Edukas on 1 kõrgemates ametites riigi teenistuses olles. 1 on väga osav uurija ja talle sobib ka igat liiki loovtöö, sest ta on väga isikupärane.
Elutee 2, karjäärinumber 2 – KOOSTÖÖPARTNER

Positiivsed omadused on tagasihoidlikkus, harmooniavajadus, truudus, diplomaatiavõime, koostöövõime, kõrge sotsiaalsus, kunstihuvi, kaastundlikkus ja empaatiavõime. Ta on ka otsustusvõimetu, silmakirjalik, hoolimatu, ülitundlik, arg, pessimistlik, kurvameelne, valelik. Tema karmaülesanne on väärikuse saavutamine. Sel eluteel kipub inimene elama sissepoole ja tagaplaanil. Ta peab õppima, kuidas ennast tõhusalt kehtestada, sest laseb end sageli liiga kergesti ära kasutada. Suund on õppida koostööd tegema ja seejuures ka ennast väärtustama. 2 peab töötama meeskonnas, ta ei ole “üksik hunt”.

Elukutsetest sobivad diplomaat, agent, varustaja, ametnik, jurist, kahjuhindaja. Sobivad on ekspertiisi ja läbirääkimistega seotud ametid, sest 2 tajub hästi pooltoone ja nüansse. Temast saaks hea arhitekt, raamatupidaja, inkassaator, kilendihaldur, seadustelooja, raamatukoguhoidja, minister, välisminister, poliitik, õpetaja.
Elutee 3, karjäärinumber 3 – MEELELAHUTAJA

Sel eluteel olev inimene on sõbralik, truu, andekas, inspireeriv, sarmikas, kunstihuviline, keeleandega, armastav, tähelepanelik, seltskondlik, huumorisoonega. Negatiivsed omadused on torisemine, suur tähelepanuvajadus, edevus, pillamine, kergemeelsus, pinnapealsus, laiskus, armukadedus, kadedus, ahnus, sallimatus, kahtlemine, usaldamatus, küünilisus. Karma ülesanne on teiste teenimine. Selle eluteenumbriga inimesel on suur loojapotentsiaal ja ta on igati mõnus kaaslane, sobib igasse meeskonda hästi. Ta on heal arvamusel endast, vajab aplausi ja tähelepanu, on pisut ülbe hoiakuga.

Elukutsetest sobivad kunstnik, muusik, näitleja, kohtunik, jurist, põetaja, dietoloog, arst, kirjanik, estraadikunstnik, kosmeetik. Talle sobib kosmeetika müügiga tegelemine ja igat liiki käsitöö. Ta võib valida ka inseneri, hingekarjase, preestri, mänguväljakute direktori, sporditreeneri, skautide juhi, kutsekooli õpetaja elukutse. 3 peab vältima pikki ja piiravaid töötunde ning ta vajab eneseväljenduseks võimalust. Ta vajab enda ümber inimesi.
Elutee 4, karjäärinumber 4 – EHITAJA

4 on aus, praktiline, kindel, kõva töötegija, tasakaalukas, kannatlik. Ta on ka kitsi, kitsarinnaline, mõnikord pahatahtlik, pika vihaga, väiklane, dogmaatiline, taktitu, sallimatu. 4 on väga töökas ning põhjalik, detailid on tema jaoks väga olulised. Ta märkab pisiasju, tekitab ajas püsivaid struktuure, aga ei oska lõõgastuda ja võib end haigeks töötada. Karma ülesanne on rahuldumine. Selle numbri kandjal on tugev enesedistsipliin ja ta suudab end ka ise motiveerida. 4 suudab asjad lõpule viia, seejuures ka teiste algatatud asjad ning ta on lojaalne töötaja, vajab kindlale alusele rajatud elu ja stabiilset töökohta.

Elukutsetest sobivad ehituse ja numbritega seotud elukutsed. Sobivad veel farmeri, kaevuri, töösturi, müürsepa, konstruktori, arvepidaja ametid. 4 on tõeline meistrimees ja ekspert, ta suudab valitud erialal saavutada professionaalsuse, sest on põhjalik. Ta võib olla dokumentide haldur, ettevõtja, tööviljakuse ekspert, täitevametnik, elukutseline sportlane, insener, mehaanik, keemik, laborant. Ta on eelkõige meistrimees ja tema osavad käed, täpsus ning rutiinitaluvus teevad temast hindamatu töötaja igas ettevõttes.
Elutee 5, karjäärinumber 5 – SUHTLEJA

Eluteel 5 olev inimene on leidlik, seksikas, ligitõmbav, positiivne muutuste osas, vabadust armastav, seltskondlik, mitmekülgselt andekas ja paindlik. Ta on ka vastutustundetu, ebalojaalne, lärmakas, sensatsioonihimuline, liialdav, salakaval, naudinguhimuline. 5 armastab hasarti ja mängu, võib eesmärgi saavutamise nimel valetada. Karma ülesanne on kasinus, kainus ja realistlikkus. 5 ei jää kinni olukordadesse ega inimestesse, ta ei jää kinni ka oma ametisse, ta pole lojaalne töötaja. 5 on küll hea suhtleja, aga pole hea meeskonnaliige. Ta vajab muutusi ja suhtlemises mitmekesisust. Vabadus on võtmesõna ka töösuhetes. 5 vajab vaheldust ja võimalust ise otsustada. Kohaneb kiiresti uute olukordadega ja kui tal on piisavalt vabadust ning valikuvõimalusi, teeb ta väga head tööd.

Elukutsetest sobivad müügimees, reklaamikorraldaja, uurija, detektiiv, kirjanik, õpetaja, lektor, käsikirjade lugeja, uudistekirjutaja, toimetaja, grafoloog, korrektor, kirjastaja, näitekirjanik, televisiooni- ja raadiooperaator, näitleja, sekretär, konsultant, psühholoog, interpreet, vahendaja, giid. Sobivad kõik infovahetuse ja liikumisega seotud elukutsed.
Elutee 6, karjäärinumber 6 – ÕPETAJA

6 on teenistusvalmis, harmooniline, truu, kodu- ja perehoidja, kohanemisvõimeline, teenekas, tasakaalukas, ilumeelega, vastutustundlik. Ta on ka umbusklik, muretsev, pealetükkiv, pedantne, ründav, egoistlik, virisev, teiste ellu sekkuv, küüniline, armukade, valitsev, võimuahne, kade, torisev. Karma ülesanne on distsipliin. 6 ei talu konflikte ja tülisid, keerulised olukorrad teevad ta tundliku hinge haigeks. 6 küll suudab pingelise tööga leppida, aga hinges tahab harmoonilist ja ilusat elu. Rahulolematuna põgeneb illusioonide maailma, tolerantsust teiste suhtes napib.

Elukutsetest sobivad näitleja, koduperenaine, õpetaja, koduõpetaja, kirjanik, põetaja, arst, sisekujundaja, kunstnik, florist, laulja, kõneõpetaja, iluravispetsialist, õmbleja, moeekspert, moelooja, muusik, parfüümide valmistaja, lõhnaküünalde valmistaja, ravimite müüja. Sobivad kõik teatriga seotud elukutsed ja abielunõustamine ning juriidiline abi lahutuse korral. 6 peab teisi teenima, ta on selles väga hea.
Elutee 7, karjäärinumber 7 – INDIVIDUALIST

7 on vähese jutuga ja huvitub müstilistest asjadest. 7 on leplik, hingestatud, otsiv, uuriv, põhjalik, tasakaalukas, õiglane. Ta on ka sarkastiline, tundetuna näiv, jahe, närviline, võlts, ebaaus, võib kalduda alkoholismi ja maagiasse. Karma ülesanne on praktilisus. See on filosoofia ja meditatiivse eluviisiga seotud number. Sel eluteel olevatel inimestel on väga tugev alateadvuslik taju. Nad näevad endelisi unenägusid, mille sõnumeid oskavad materiaalses maailmas edukalt kasutada. Neil on oma sügav sisemine maailm, kuhu nad teisi ei lase (võib-olla vaid mõni üksik pääseb). 7 kasutab oma teadmisi ja tarkust, õpib oma kogemuste kaudu ja saavutab tõelise professionaalsuse. Müstiline ja isikupärane 7 ei kuula teiste nõuandeid. 7 näeb välise pinna alla, välisest muljest end petta ei lase. Elukutsetest sobivad arheoloog, astroloog, insener, leiutaja, ravitseja, jutlustaja, kirjanik, hambaarst, talunik, jurist, fotograaf, psühholoog, psühhiaater, uurija, teadlane, kataloogide koostaja, disainer. Ta vaimne potentsiaal on väga kõrge ja ta visualiseerimise võime väga hea. 7 vajab elegantset ja kultuurset õhkkonda, talle sobib paremini individuaalne töö, ta ei talu massi ja intensiivset suhtlemist.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele


Sobivus perekonnaliikmega


Aastahoroskoop (perekond)


Unenäopüüdja


Ripats: sinine jaspis


Seinapilt lõuendil: Väike-Taevaskoda


Seinapilt lõuendil või kapal: Nõmmeveski juga


Kawasaki Ninja ZX-10R


Kaelakee ja kõrvarõngad: malahhiit


Skulptuur: 3 karu


Kaelakee ja kõrvarõngad


Pendel: mäekristallLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused