Tähemärkide müstiline ja salapärane pool (Jäär ja Sõnn)

Antiikajalugu on täis müüte ja lugusid, mis on seotud tähtkujudega. Kreeklaste ja roomlaste jaoks olid tähtkuju seotud jumalate ja kangelaste lugudega, mis ilmestasid nende maailmavaadet. Tähtkujud on endiselt inimeste jaoks põnev ja mõistatuslik teema. Nende müstiline olemus hoiab elus huvi ja soovi avastada rohkem universumi saladusi.
JÄÄR

Müüt Iasonist ja kuldvillakust on üks vanimaid kangelaslugusid, mis Jäära tähtkujule viitab. Iason ületas koos argonautidega tohutuid raskusi, võitles lohedega, et saada tagasi maagiline kuldvillak ja oma kuningriik. Teine müüt räägib Heraklesest, kes pidi kinni püüdma kuningas Diomedese metsikud inimsööjad märad. Arvates, et ülesanne on lihtne, jättis ta selle sõbra hooleks, kes oli aga liiga nõrk ja laskis hirmsad loomad põgenema. Herakles vihastas ja tallas vana sõbra jalge alla ning jättis surema. Ta püüdis märad ise kinni ja viis nad kohale. Sõber oli selleks ajaks surnud ja Herakles kahetses sügavalt.
Müütidest tuleb välja Jäära kimbatus seoses võimu ja nõrkusega. Jäärale tundub edu nii ligitõmbav, ta ei keskendu korralikult ja trotsib ebaõnnestumise riske. Ta on nagu mägironija, kes õnnelikult tippu jõudes teeb hooletu sammu. Jäära energia on kõige tõhusam siis, kui ta millegi nimel töötab ja pingutab. Ta entusiasm vaibub kiiresti, kui motivatsioon puudub. Ta peaks ühendama oma jõu teistega, et püsivat edu saavutada. Jäär suudab oma mõtteviisi muuta, kui asjad lähevad tõeliselt halvasti.

Tuntud Jäärad: Vincent van Gogh (30. märts), Johann Sebastian Bach (21. märts), Harry Houdini (24. märts), Tennessee Wiliams (26. märts), Lavrenti Beria (29. märts), Francicko de Goya (30. märts), Otto von Bismarck (1. aprill), Hans Christian Andersen (2. aprill), Katariina di Medici (13. aprill), Charles Chaplin (16. aprill), Adolf Hitler (20. aprill) jt.
SÕNN

Sõnn asub Plejaadides, Seitsme Õe tähtkujus. Sõnni müüt on seotud Theseuse ja Minotaurosega. Minotaurus elas tohutus labürindis. Iga üheksa aasta järel ohverdati talle 7 neidu ja noormeest. Mitte keegi ei suutnud leida labürindis õiget teed. Kreeta kuningatütar Ariadne andis talle lõngakera, mille otsa sidus Theseus labürindi algusesse. Nii ei eksinud ta ära. Theseus tappis Minotauruse, aga koju sõites unustas valged purjed heisata, mistõttu arvati, et ta on hukkunud. Teine müüt räägib Heraklesest, kelle teine vägitegu oli päästa püha Sõnn, kelle Kreeka kuningas Minos kavatses ohverdada. Herakles pidi pulli toimetama turvaliselt kükloopide pühapaika. Herakles jälgis Sõnni laubal olevat heledat tähte ja pääses nii labürindist välja. Ta ratsutas pulli seljas lauldes kükloopide juurde. Kükloobid hindasid tema julgust, vaprust ja kiirust vääriliselt.
Sõnnil on just õige kogus mõistust, jõudu ja visadust iga ülesande sooritamiseks. Vaimuvalgus (valgustumine) aitab leida tal teed välja materiaalsete naudingute lõksust, kuhu Sõnn kipub kinni jääma. Sõnnil on suur vajadus omada omamise pärast. Kõige hullemini jääb ta kinni just materiaalsetesse naudingutesse (söömine, võimuiha, asjade ja raha kogumine). Sõnn on lõksus oma isiklikus vaatepunktis ja vajab head ning usaldusväärset sõpra, kes aitaks oma ihadest kaugemale näha. Andmine ja võtmine on Sõnni peamised teemad.

Tuntud Sõnnid: Leonardo da Vinci (23. aprill), Katariina Suur (21. aprill), Elizabeth II (21. aprill), Vladimir Lenin (22. aprill), William Shakespeare (23. aprill), Jaapani keiser Hirohito (29. aprill), Karl Marx (5. mai), Sigmund Freud (6. mai), Salvador Dali (11. mai), paavst Johannes Paulus II (18. mai), Honore de Balzac (20. mai) jt.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Aastahoroskoop (perekond)


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (lühem kokkuvõtlikum variant)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Elevandi kujuke: aafrika verekivi


Skulptuur: öökullid (3 tk)


Tassid (6 tk)


Kaelakee: mäekristall


Taro kaardid: Chakra Love (ainult kaardid)


Kaelakee: obsidiaan


Kott - Kalidi


Taro kaardid: Wisdom of the Hidden Realms Oracle (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused