Test: see, millise aastaajaga seonduva pildi valid, räägib nii mõndagi Sinu iseloomu kohta

Iga inimene on unikaalsete omadustega. Päris kindlalt ei saa keegi väita, miks me käitume ja mõtleme just nii, nagu me seda teeme. Miks mõnele inimesele meeldivad rohkem õunad kui apelsinid, miks mõni inimene eelistab rohkem punast värvi kui musta jne. Samas võivad inimese valikud rääkida ühtteist tema iseloomu kohta.

Valgus ja temperatuur mõjutavad olulisel määral inimese meeleolusid, mis omakorda kujundavad isiksust. Aastaaeg, mis Sulle kõige rohkem meeldib, võib mõjutada Sinu käitumist nii negatiivselt kui ka positiivselt, muutudes aja jooksul osaks Sinu isiksusest.

Vali järgmise nelja pildi seast see, mis Sulle kõige rohkem meeldib ja loe, mida see valik Sinu kohta räägib.
Valik 1

Oled inimene, kellele meeldiv avastada ja uurida. Soovid rohkem aega veeta õues ja looduses ringiliikudes. Tubane eluviis on Sulle vastumeelne. Oled väga aktiivne ja Sinu energiavarud on päris suured. Oled seltskondlik ja rõõmsameelne inimene, kuid inimsuhete vallas domineeriv. Suudad teisi inimesi võluda. Oled sõbralik ja abivalmis, kuid see abivalmidus pole päris omakasupüüdmatu. Soovid aitamise eest midagi ka vastu saada, olgu selleks kasvõi tänuavaldus suurema rahvahulga ees. Oma käitumises oled impulsiivne. Sa ei planeeri oma tegevusi eriti pikalt ette. Teed seda, mis parasjagu pähe tuleb. Selline käitumismuster võib aga tähendada seda, et Sul on raske alustatud töödega lõpule jõuda.
Valik 2

Oled introvertne inimene. Eelistad oma aega pigem veeta siseruumides, nautida soojust teki all. Arvatavasti eelistad mõnevõrra pimedamat või hämaramat keskkonda kodus, nautides näiteks õrna valgustust või küünlavalgust. Sind külastavad tihti melanhooliaperioodid, kuid need ei tõmba Sind rajalt maha, kuna Sinu iseloom on piisavalt tugev. Oled tagasihoidlik, vaikne ning hindad väga privaatsust. Sulle on väga vastumeelne see, kui teised inimesed (sealhulgas pereliikmed) tungivad Sinu isiklikku ruumi. Oled sellest hoolimata väga empaatiline ja hooliv inimene, kes pöörab tähelepanu nii oma perele, sõpradele kui ka teistele inimestele. Oled lojaalne sõber, armastav partner ja vastutustundlik kolleeg, seda kõike hoolimata sellest, et eelistaksid olla eraldatud.
Valik 3

Oled loov inimene, kes soovib olla pidevas liikumises. Sa ei talu tegevusetust ja soovid leida oma ellu uusi kogemusi. Oled energiline inimene ja tühiste asjade pärast Sa ei muretse. Muremõtteid tekitavad Sulle ainult sellised probleemid, mis on tõesti suured ja rasked. Inimsuhetes oled kannatlik ja oled valmis andestama tehtud vead. Sul on äärmiselt suur soov vajadus omandada uusi teadmisi ja oskusi, mistõttu haarad sellekohastest võimalustest kinni. Arvatavasti loed päris palju, sest seeläbi saad oma maailmapilti kõige paremini avardada. Eriti meeldivad Sulle teosed, milles on palju säravaid ideid. Oled suurepärane juht, kuid kipud teisi inimesi ehk liigselt mõjutama. See võib Sind aeg-ajalt pahandustesse viia.
Valik 4

Oled julge isiksus. Sulle meeldib võtta riske ning elad mõnes mõttes hoolimatult. Sa ei mõtle eriti tagajärgedele, mis võib Sind viia mitmesugustesse ebameeldivatesse sekeldustesse. Sinu hing on vaba ning soovid oma ellu pidevaid muutusi. Vajad seda, et Sinu elu oleks pidevas muutumises. Minevikule Sa eriti tähelepanu ei pööra, sama aga ei saa öelda tuleviku kohta. Pöörad oma tuleviku planeerimisele väga suurt tähelepanu. Inimsuhetes oled sõbralik ja seltskondlik. Sulle meeldivad kõikvõimalikud mõttevahetused, kuid tihtilugu annad Sa teistele inimestele liialt vähe sõnaõigust. Püüad veeta suure osa oma ajast õues. Matkad ja reisid palju, Sulle meeldib lõõgastuda veekogude ääres.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Lapse horoskoop


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Taldrikud (4 tk) (19 cm)


Tass: linnud - Maxwell & Williams


Seenekujulised kristallid: india ahhaat (7 tk)


Tass - Maxwell & Williams


Päikesepüüdja: mandala


Kausid (16 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Käevõru: merekarbid


Kaelakee: kass ja päevalillNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused