Tähtkujude sobivus: Jäär ja Jäär

Jäära juhtivaks planeediks on Marss, mille esindada on agressiivsus, auahnus, võitlus ja võit. Seetõttu on Jäär vastavalt oma märgile füüsiline märk ning kahe Jäära vaheline suhe on sellest tulenevalt seksuaalne ning huvitav.

Armastus

Jäärale ei ole omane see, et esimesel kohtumisel ta koheselt armuks. Tavaliselt soovib Jäär oma partneriga üsna pikka aega enne tutvust teha. Samas on mõlemad aga pidevalt huvitatud uutest ettevõtmistest, mistõttu suhtes igavust ette tulla ei tohiks. Jäär oskab suurepäraselt oma partnerile oma tundeid välja näidata ning on samas hell ja armastav. Kui aga Jäär mingi asi tõsiselt häirima hakkab pöörab ta oma kriitika ja viha koheselt oma partnerile. Selles suhtes on aga ka vastaspooleks samalaadne märk, mistõttu peaks need tigedad hetked üsna kiiresti tasakaalustatult mööduma.
Selles suhtes peaksid mõlemad osapooled üksteise vastu üsna suurt kiindumust tundma ning kindlasti lisandub sellele kõigele ka seksuaalne külgetõmme. Kahjuks võib olla see suhe ka üsna lühiajaline, kui osapooled ei suuda mõista üksteise vajadusi. Kuna mõlemad osapooled selles suhtes on impulsiivsed, peaksid mõlemad proovima rohkem enda impulsiivsust taandada ning mõelda rohkem oma partneri vajadustele. Jäärale on kindlasti iseloomulik ka kriitikameel, millega võidakse nii mõnigi asi täielikult ära rikkuda.

Jäärade vaheline suhe peaks toimima suurepäraselt, kui osapooled on valmis tegema järeleandmisi oma nõuetes. Kui osapooled on selleks suutelised, ei tohiks see suhe kindlasti kunagi igavaks muutuda, kuna ühiseid omadusi on palju ning alati soovitakse suhtesse leida midagi täiesti uut. Et suhe toimiks peab see kindlasti olema vaba kõikidest varjatud külgedest ning põhinema armastusel ning aususel. Kui kõik see on olemas, ei tohiks mingi asi selles suhtes saada takistuseks pikale ja õnnelikule kooselule.
Ärisuhted

Kahe Jäära vaheline ärisuhe on täis pinevust. Kuna mõlema märgi esindajad soovivad olla ülemused, siis võivad just sellel tasapinnal tekkida probleemid. Samas kui osapooled on valmis kompromissideks, ei tohiks kahe Jäära vahelist ärisuhet mitte miski purustada ning ka teed selle suhte esindajate vahel peaksid olema pidevalt vabad.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Saatuse analüüs


Päikesepüüdja


Serviis 4-le inimesele


Taro kaardid: Krafttiere (ainult kaardid)


Puldiga juhitav robot


Seinapilt lõuendil või kapal: Pirita jõgi


Käevõru: maasika kvarts


Kott - Kalidi


Kaelakee ja kõrvarõngad


Käevõru: oonüks


Kõrvarõngad


Kaelakee: kaalud


Käevõru: tiigrisilmLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused