9 erinevat energiamustrit, kuidas eristada neid kandvaid inimesi

Energeetilistelt omadustelt erinevad inimesed sama palju kui välimuselt ja iseloomult. Enamasti iga inimene võtab teistelt energiat ja annab samuti. Energiavahetus on täiesti loomulik nähtus, see on isegi tervislik ja kasulik. Mõni inimene vajab rohkem energiat ja teine annab seda rohkem. Energiat saadakse kosmosest, loodusest, toidust ja teistelt inimestelt.

Laias laastus võib eristada 9 erinevat energiamustrit:
1. TASAKAALUS ENERGEETIKA

Selline inimene oskab energiat õigel ajal võtta ja õigel ajal anda ning teeb seda parajas koguses, mistõttu püsib ise tasakaalus. Ta on terve ja õnnelik, tema seltskonnas meeldib ka teistel olla. Ta ei pea eriti midagi selleks tegema, et teda armastataks, ta lihtsalt meeldib teistele oma maheda ja positiivse energia tõttu.

2. “ENERGIAVAMPIIR”

Äärmuslikku vampirismi esineb harva, enamasti on nad täiesti tavalised inimesed, sageli on ülemused või juhtival positsioonil. Kui ülemus ilma tõsise vajaduseta koosolekuid korraldab, võib eeldada seda, et ta vajab “energialaksu”. Sel juhul saab ta energiat paljudelt korraga, kedagi eriti ära ei kurna. Neid ajendab saama ülemuseks just soov omada palju alluvaid. Energiavampiir saab energiat ainult teistelt inimestelt ja tal on tohutu energiavajadus, ise ta energiat vastu andma pole võimeline. Sellised juhtumid on siiski haruldased ja inimene ise ei saa seda mõjutada. Kui keegi provotseerib tülisid, solvab teisi või karjub teiste peale erilise põhjuseta, võtab ta ilmselt energiat. Ka pikad telefonikõned, haigustest heietamised ja ühel ning samal teemal pikad nämmutamised viitavad sellele, et inimene tõmbab teiste energiat. Kui mõne inimesega kohtumisel või pärast mingit tülisituatsiooni vaevab tohutu väsimus või on isegi halb olla, viitab see energiavampiirlusele. Tõelise “vampiiri” lähedal ei ole hea olla.
3. “ENESESÖÖJA”

Ta on vastand vampiirile, tema energia on sulgunud, ta ise ei võta midagi ega anna ka. Tüüpiline näide on, kui kedagi armastatakse ja jäetakse see ainult enda teada. Sageli on tegemist erakliku inimese või filosoofiga, kes mõtleb pidevalt elu üle. Väliselt võib näida külm ja ükskõikne, ta vajab hädasti energiavahetust teise inimesega, aga ei suuda seda. Loodusega võib küll energeetilise kontakti saavutada, näiteks mõne suure puuga. Sageli on tegemist väga tundlike ja intelligentsete inimestega, kellel on väga rikas ja keeruline siseelu, väliselt sellest näha midagi pole.

4. ENERGEETILINE “SEIN”

Inimese ees on energeetiline kaitsekilp, millelt põrkub eemale kõik negatiivne, mis võiks teda kahjustada. Näiteks pahandust teinud laste puhul jääb sageli pahanduse algataja karistuseta ja tuleb puhtalt välja, tal on nii tugev energeetiline kaitse. Näiteks Vene muinasjuttudes on selline tegelane noorim vend Loll-Ivan. Sellise inimese läheduses on teistel ohtlik viibida, sest negatiivsus, mis temalt tagasi põrkub, tabab teisi, sageli väga valusalt. Temalt endalt keegi juba energiat ei saa, kõik mis teda võiks kahjustada, põrkub tagasi ja tabab lähedalolijaid.
5. “KÜLGEKLEEPIJA”

Teda peetakse sageli “vampiiriks”, ta on paljusõnaline, otsib tihedaid kontakte, räägib ilma küsimata endast kõike, küsib nõu, aga selle järgi ei talita. Tüütab pikkade telefonikõnedega, otsib vestluspartnereid, tükib ise seltskonda, kuhu polegi oodatud. Ta ei taha energiat võtta, vaid tahaks seda anda, tunneb vajadust energiat jagada, aga teised ei soovi tema energiat. Kui ta sellest liigsest energiast ei vabane, siis ähvardab teda energia seiskumine või purskumine. See on ebameeldiv tema enda jaoks, aga ta ise kipub olema ebameeldiv teiste jaoks. Külgekleepijaid püüavad teised vältida.

6. “ENERGIAPILLAJA”

Pillaja on ikka pillaja, nagu rahaga nii ka energiaga. Ei oska koguda, annab kohe ära, mis tal on. Siis on ise kuival. Enamasti on need avatud ja avalad inimesed. Saavad energiat ise nii toidust, loodusest kui kosmosest ja ka teistelt inimestelt. “Energiapillaja” pole “vampiir”, ta on sõbralik, siiras ja avameelne, talle antakse energiat meeleldi. Aeg-ajalt tekib tal laristamise tõttu probleeme, ta ise annab end sihitult ja arutult tühjaks, tekitades sageli probleeme nii endale kui oma lähedastele. Aeg-ajalt võtab endasse liiga palju negatiivset energiat, siis peab sellest vabanema.
7. VAHENDAJA

Ta ei suuda ise energiat muundada, vaid annab edasi selle, mida on ise saanud. Teised annavad edasi energiat lisades mingeid omapoolseid nüansse, tema annab täpselt seda, mida ise saab. Kui keegi annab talle negatiivse impulsi, siis annab selle edasi ja kui saab positiivse impulsi, annab ka selle samamoodi edasi. Räägib edasi kõik, mida kuuleb ja näeb, ei suuda midagi endas hoida. Vahendaja on siiras ja lihtsameelne, aga täiesti isikupäratu, tal puudub energeetiline isiksus.

8. ENERGEETILINE “FILTER”

Ta on vahendaja vastand, vahendab vähe ja väga valitud energiat. Psühhiaatrid, kohtunikud, kaebusi vastu võtvad ametnikud ja inimesed, kes peavad negatiivse energiaga pidevalt kokku puutuma, on just sellise energiaga. Nad ei saa nii palju negatiivset energiat endasse võtta ja ei saa seda ka teistele edasi anda, nad peavad seda filtreerima, et suudaksid normaalselt olla ja elada.
9. IMEVÕIMETEGA INIMESED

Imevõimed ja sensitiivsus on sama, mis andekus ja talent. Sensitiivsus võib igal elualal esile kerkida ja see aitab edu saavutada. See annab mõjuvõimu, toob kaasa rikkust ja kuulsust, aitab valitseda ja luua ajas kestvaid väärtusi. Edukad inimesed on sageli väga sensitiivsed, see aitab neil teiste inimeste üle mõjuvõimu saavutada, annab karismat. Kõige kõrgemad imevõimed on alati seotud muusadega (vaimudega), selliste inimeste energiatase on palju kõrgem. Ka nn. “kurjad geeniused” on kõrge energiatasemega ning omavad tugevat karismat. Kui inimesel on mitu korda rohkem energiat kui tavainimesel, siis saab ta abi ja nõu kõrgemalt poolt.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Kahe kuu horoskoop ja numeroloogia (53 lehekülge)


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Taro kaardid: Ancestral Path (ainult kaardid)


Laualamp (33 cm)


Taldrikud (18 cm) (3 tk)


Päikesepüüdja: 3 tk


Seinakell: käsilased


Külmakott: Volkswagen (25 l)


Skulptuur: ema ja lapsed


Seinapilt lõuendil või kapal: sügis Mustjärve ääresNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused