Hiina sodiaagimärgid

Hiina astroloogias moodustavad loomad 12-aastase tsükli. Hiina kalender baseerub Kuu tsüklilisel liitumisel, erinedes seeläbi lääne astroloogiast. Hiina kalendris jääb aasta algus seetõttu perioodi, mis on jaanuari algusest kuni veebruari lõpuni. Ehkki hiinlased on võtnud kasutusele 1911. aastast alates lääne kalendrisüsteemi, kasutatakse vana hiina kalendrit tseremoniaalsetel eesmärkidel tänapäevalgi (nt. uus aasta).




Kuidas kujunes sodiaagimärkide järjekord?

Hiina legendi järgi vaidlesid 12 looma ühel päeval selle üle, kes peaks saama esimese aasta loomatiitli. Kuna üksmeelt küsimuses ei leitud, pöörduti jumala poole, et jumal otsustaks, kes oleks peamise tiitli kandja. Jumal korraldas loomade vahel võistluse, et kes esimesena jõuab jõe vastaskaldale, saabki endale esimese aasta tiitli. Kõik järgmised loomad saavad vastavalt lõpptulemuse järjekorrale endale aastanimed.




Kõik 12 looma kogunesid jõekaldale ja hüppasid korraga vette. Pühvel oli jõe ületamisel esimene. Samas polnud ta teadlik sellest, et tema seljas nautis ülesõitu Rott. Kaldale lähenemisel hüppas Rott Pühvli seljast esimesena randa ja seeläbi võitis võistluse. Siga, kes oli jõe ületamisel viimane, sai endale viimase aasta tiitli.





Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karma analüüs + saatuse analüüs


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Aastahoroskoop


Vaas: süda


Vaas


Taro kaardid: Fairy Lenormand Oracle (koos raamatuga)


Seinakaunistus: öökullid


Käevõru: oonüks


Seinapilt lõuendil või kapal: Linnutee


Seinapilt lõuendil või kapal: sügisvärvid


Kott - Kalidi


Funwhole konstruktor: LED tuledega loss (1044 osa)



NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused