Tähtkujude sobivus: Jäär ja Vähk

Jäära juhtplaneediks on Marss ning Vähi juhtijaks on Kuu. Marsi esindada on agressiivsus, julgus, võitlus, auahnus ning võit. Kuu esindada on tunded ning vaist.

Armastus

Jäärale võib olla üsna suureks probleemiks olla Vähi murdmine, et viimane avaldaks oma tundeid ja arvamusi ka Jäärale. Vähk on märk, kes on sissepoole elav ning oskab oma tundeid kindlalt varjata ning loob seetõttu endast tavaliselt üsna ebaselge pildi. Jäära liigne pealesurumine võib aga tõeliselt halvasti mõjuda Vähi tunnetele.

Vähile peaks aga suhe Jääraga üsna hästi sobima, kuna ta tunneb suurt naudingut Jäära personaalsusest ning enesekindlusest. See kujutlus varjab selle suhte võimalike probleeme üsna edukalt ning Vähk ei pööra nendele probleemidele arvatavasti ka eriti suurt tähelepanu. Selles suhtes on veel üks sektor, mis suhtesse probleeme tekitada võib. Vähk on kindlalt kodule suunatud inimene, kui aga Jäär sooviks kindlasti rohkem näha ning seetõttu ei ole valmis ennast koduga eriti aktiivselt siduma.
Hoolimata kõikidest nendest erinevustest on Jäär ja Vähk suutelised oma suhted nii seadma, et kõik asjad suurepäraselt kulgeksid. Loomulikult nõuab kõik see mõlema märgi aktiivset tööd selle nimel. Kui mõlema märgi esindajad on selleks valmis ning suudavad soovitud eesmärgi saavutada, peaks see suhe olema pikaajaline ning täis armastust.
Ärisuhted

Ärilised suhted nende kahe märgi vahel võivad olla vahel üsna pingelised. Jäärale ei meeldi Vähi liigne aeglus ning kriitika Jäära aadressil. Samas võib Vähile halvasti mõjuda Jäära liialt suurt mõjuvõim. Siiski on need märgid suutelised ka suurepäraseid tulemusi saavutama, kui ollakse valmis ennast vastavalt vajadusele muutma.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse ja suhete aastahoroskoop


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Pealamp: Black Diamond Storm 400


Kaelakee: draakon


Taldrikud (6 tk) (20 cm)


Taro kaardid: Kawaii Tarot (koos raamatuga)


Kristall: kollane tiigrisilm


2in1: käevõru/kaelakee: oonüks ja punane tiigrisilm


Barbie nukk (GYJ23)


Kaelakee: kaljukitse tähtkuju


Kaelakee: kaljukitse tähtkujuLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused