Tähemärkide müstiline ja salapärane pool (Veevalaja ja Kalad)

Antiikajalugu on täis müüte ja lugusid, mis on seotud tähtkujudega. Kreeklaste ja roomlaste jaoks olid tähtkuju seotud jumalate ja kangelaste lugudega, mis ilmestasid nende maailmavaadet. Tähtkujud on endiselt inimeste jaoks põnev ja mõistatuslik teema. Nende müstiline olemus hoiab elus huvi ja soovi avastada rohkem universumi saladusi.
VEEVALAJA

Veekandja tähtkuju on seotud veeuputustega. Kreeklased seostasid Veevalajat Ganymedesega, kauni Trooja noorukiga, kes oli jumalate peekrihoidja. Selles peekris oli ambrosia, mis oli surematuse nektar ja eluandev jook. Prometheus, kes varastas inimeste jaoks jumalatelt tule, on aga Veevalaja mässuline külg. Teine müüt räägib Heraklesest, kes puhastas Augeiase tallid. Keegi ei suutnud lahti saada mürgisest lehmasõnnikust, mis jättis inimesed nälga. Herakles suunas tallidesse kaks jõge, nii said tallid puhtaks. Kuningas süüdistas Heraklest pettuses ja ähvardas ta tappa, kui ta veel kunagi naaseb.
Mida suurem on Veevalaja edu, seda ohtlikum on tal otsida tunnustust ja tasu. Veevalaja
on kõrgeltarenenud ega lase end autasudest eksitada, ta võib edasi liikuda ka ilma tunnustuseta. Veevalaja lemmikfraas “Ma tean” ärritab teisi. Veevalaja teabki ja on oma ajast alati ees. See on aga puhas teadmine kõigi hüvanguks. Veevalaja huvi tärkab, kui teine temaga ei nõustu.

Tuntud Veevalajad: Charles Darwin (12. veebruar), Benny Hill (21. jaanuar), lord Byron ( 22. jaanuar), Lewis Carrol (27. jaanuar), Oprah (29. jaanuar), Charles Dickens (7. veebruar), John Grisham (8. veebruar), Bertolt Brecht (10. veebruar), Thomas Alva Edison (11. veebruar), Galileo Galilei (15. veebruar), John Travolta (18. veebruar), Mikolai Kopernik (19. veebruar) jt.
KALAD

Kalade tähtkuju paistab vaid ähmaselt. Antiikmüüdi järgi jälitas koletis Typhon Aphroditet ja ta poega Erost. Nad muutsid end kaladeks ja sidusid sabad kokku, et neid ei saaks lahutada. 7. aastal eKr oli Saturnil ja Jupiteril kolmikkonjuktsioon Kalades, see oli Petlemma täht, mis kuulutas Jeesuse sündi. Teine müüt räägib Heraklesest, kes vangistas Hadese truu teenri Kerberose, allilma väravaid valvanud kolmepealise koera, kes valvas Prometheust. Hades nõudis, et ta alistaks Kerberose paljaste kätega, Herakles võttiski looma kõri kui kruustangide vahele ja vabastas Prometheuse.
Kalad on vankumatult pühendunud teiste heaks töötamisele. Nad suudavad katsumustele vastu seista ja teha õigeid asju. Nad peaksid seda kõike tegema aga vastuteeneid ja tänu ootamata. See on nende jaoks aga paras proovikivi.

Tuntud Kalad: Elizabeth Taylor (27. veebruar), Enrico Karuso (25. veebruar), Victor Hugo (26. veebruar), Mihhail Gorbatšov (2. märts), Antonio Vivaldi (4. märts), Maurice Ravel (7. märts), Albert Einstein (14. märts) jt.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Suhtehoroskoobid


Töö ja raha aastahoroskoop


LED küünlad (5 tk)


Taro kaardid: Seasons of the Witch: Samhain Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Päikesepüüdja


Kaelakee: hall ahhaat


Kaelakee: kuldobsidiaan


Kaelakee: roosa kvarts


Kaelakee: lasuriit


Kaelakee: obsidiaanNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused