Tähtkujude sobivus: Kaalud ja Kaalud

Kaalusid juhtivaks planeediks on Veenus, kelle esindada on ilu, sensuaalsus ja harmoonia.

Armastus

See suhe on alati täies piisavalt energiat. Samas on mõlemad märgid antud suhtes ka üsna nõudlikud ning selle tulemusena võib kogu see suhe muutuda mõlema märgi jaoks üsna kurnavaks. Et suhe siiski piisavalt hästi toimiks, peaksid osapooled leidma endale piisavalt tegevust, millest mõlemad huvitatud oleksid. Vastasel korral võib suhe üsna üksluiseks muutuda ning lõpptulemusena võivad mõlemad osapooled lihtsalt oma aega üksi kodus olles mööda saata.

Mõlemad märgid saavad siiski kindlasti aru ka sellest, et suhte nimel peavad nad üsna palju tööd tegema ning selle tulemusena võidakse kindlasti paremaid tulemusi saavutada.
Mõlemad märgid tunnevad selles suhtes suurt muret oma ümbruskonna harmooniliseks ning kauniks muutmise pärast. Ainult selle nimel ollakse valmis ka ennast veidi rohkem pingutama. Üldiselt vahelduvad Kaaludel töö ja laiskuse perioodid pidevalt. Kui ühelt hetkel tehakse rasket tööd, siis järgmisel ei taheta enam mitte midagi ette võtta.

Mõlemad osapooled mõtlevad selles suhtes kindlasti üsna palju sellele, kuidas oma kaaslasele meelt mööda olla, kuid kahjuks ei pruugi see alati eriti hästi õnnestuda.

Kui osapooled on valmis ning suudavad üksteisega piisavalt palju vaeva näha, siis võib see suhe olla üsna rahuldav.
Ärisuhted

Ärisuhted kahe Kaalu vahel peaks toimima üsna hästi ning koostöö peaks sujuma üsna ladusalt. Lisaks sellele muutuvad need kaks märki üsna kähku suurteks sõpradeks, mis kindlasti aitab kaasa ärisuhte püsimisele. Osapooled on valmis selles suhtes üksteisega piisavalt arvestama ning lisaks sellele austatakse kindlasti ka üksteise ideid ning mõtteid.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse ja suhete aastahoroskoop


Horoskoop mehele


Aastahoroskoop mehele


Elevandi kujuke: roheline aventuriin


Taro kaardid: The Akashic Tarot (koos raamatuga)


Kaelakee: roos, rist ja süda


Citröen 2CV6


Taro kaardid: The Enchanted Map Oracle (koos raamatuga)


Käevõru: maasika kvarts


Kaitseingli kujuke: lilla fluoriit


Taro kaardid: Law of Attraction (ainult kaardid)


Taldrikud (27 cm) (4 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused