Tähtkujude sobivus: Kaalud ja Kaalud

Kaalusid juhtivaks planeediks on Veenus, kelle esindada on ilu, sensuaalsus ja harmoonia.

Armastus

See suhe on alati täies piisavalt energiat. Samas on mõlemad märgid antud suhtes ka üsna nõudlikud ning selle tulemusena võib kogu see suhe muutuda mõlema märgi jaoks üsna kurnavaks. Et suhe siiski piisavalt hästi toimiks, peaksid osapooled leidma endale piisavalt tegevust, millest mõlemad huvitatud oleksid. Vastasel korral võib suhe üsna üksluiseks muutuda ning lõpptulemusena võivad mõlemad osapooled lihtsalt oma aega üksi kodus olles mööda saata.

Mõlemad märgid saavad siiski kindlasti aru ka sellest, et suhte nimel peavad nad üsna palju tööd tegema ning selle tulemusena võidakse kindlasti paremaid tulemusi saavutada.
Mõlemad märgid tunnevad selles suhtes suurt muret oma ümbruskonna harmooniliseks ning kauniks muutmise pärast. Ainult selle nimel ollakse valmis ka ennast veidi rohkem pingutama. Üldiselt vahelduvad Kaaludel töö ja laiskuse perioodid pidevalt. Kui ühelt hetkel tehakse rasket tööd, siis järgmisel ei taheta enam mitte midagi ette võtta.

Mõlemad osapooled mõtlevad selles suhtes kindlasti üsna palju sellele, kuidas oma kaaslasele meelt mööda olla, kuid kahjuks ei pruugi see alati eriti hästi õnnestuda.

Kui osapooled on valmis ning suudavad üksteisega piisavalt palju vaeva näha, siis võib see suhe olla üsna rahuldav.
Ärisuhted

Ärisuhted kahe Kaalu vahel peaks toimima üsna hästi ning koostöö peaks sujuma üsna ladusalt. Lisaks sellele muutuvad need kaks märki üsna kähku suurteks sõpradeks, mis kindlasti aitab kaasa ärisuhte püsimisele. Osapooled on valmis selles suhtes üksteisega piisavalt arvestama ning lisaks sellele austatakse kindlasti ka üksteise ideid ning mõtteid.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Karma analüüs


Kaelakee ja kõrvarõngad


Käevõru: moss ahhaat


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Kaelakee: ingel


Multitööriist: Victorinox 29-osaline


Konstruktor: mootorratas Scrambler UGR-10


Tassid ja taldrikud (6 tk)


Kaelakee: amburi tähtkuju


Kaelakee: punane ahhaat


Taro kaardid: Mystical Journey Oracle (koos raamatuga)


Kausid (4 tk) (13 cm)


Seinapilt lõuendil või kapal: veetilgadLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused