Tähtkujude sobivus: Neitsi ja Ambur

Amburit juhtivaks planeediks on Jupiter ning Neitsit juhib Merkuur. Jupiter esindada on selles suhtes filosoofia, teadvus, optimism, õnn, matkamine ja otsimine. Merkuuri esindada on suhtlemine, kiire mõtlemine ja analüüsimine.

Armastus

Mõlemad märgid vajavad selles suhtes piisavalt vabadust ning mõlemad märgid oskavad selles suhtes üksteist piisavalt ka toetada. Mõlemal märgil on selles suhtes üsna sarnased huvid ning nende nimel ollakse alati valmis ka tegutsema. Ambur on selles suhtes pinnapealisem märk ning tunneb huvi asjade üldiste omaduste vastu. Neitsi on aga kindlasti põhjalikum märk ning selle tulemusena tungib alati kõikide tegevuse all olevate asjade tuumani. Selles suhtes mängib Neitsi kindlasti suurt rolli rahaasjade ajamisel, sest Ambur sellele tavaliselt suurt huvi ei pööra. Lisaks sellele tunneb Neitsi suuremat muret tuleviku pärast ning seetõttu pöörab kindlasti sellele ka suuremat tähelepanu.

Suhe nende kahe märgi vahel peaks üsna normaalselt töötama, kuid mõlemad osapooled peavad kindlasti olema valmis oma partneri paremaks tundmaõppimiseks. Kui jäädakse selles suhtes liiga pinnapealiseks, ei ole loota ka eriti häid tulemusi nende kahe märgi kooselust.
Kõige suuremaid probleeme selles suhtes võivad põhjustada just rahalised küsimused, kuna Ambur ei pööra nendele asjadele kunagi suurt tähelepanu ning see omakorda põhjustab Neitsis tavaliselt vastuseisu. Mõlemad märgid tunnevad suurt vajadust pidevate meelelahutuslike ettevõtmiste suhtes ning sellest ei tohiks selles suhtes ka kunagi puudust tulla.

Selles suhtes peavad niisiis mõlemad märgid üsna palju vaeva nägema üksteise mõistmiseks. Kui selleks ollakse suutelised, on ka suhe üsna stabiilne ning pikaealine. Kui selles suutelised ei olda, hakkavad koheselt tekkima ka probleemid. Suuremaid probleeme aitaks selles suhtes ära hoida see, kui Ambur hakkaks suhtuma, koos Neitsiga elades, rahaasjadesse suurema tõsidusega ning võtaks omaks ka säästmise.
Ärisuhted

Äriasjades nende kahe märgi koostöö tavaliselt eriti hästi ei õnnestu ning see on põhjustatud just väga suurtest lähenemiserinevustest tegevuse all olevatele asjadele. Kindlasti hakkavad selles ärisuhtes peamisi takistusi valmistama ka rahalised küsimused, kuna rahasse suhtumine nende kahe märgi vahel on üsna erinev.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kaelakee: kaksikute tähtkuju


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kristallipuu: roosa kvarts


Vaagnad (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: Pirita jõgi


Kaelakee ja kõrvarõngad


Tassid (4 tk) - Flanacom


SeinakellLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused