Kreeka horoskoop: ARTEMIS (22. juuni – 22. juuli)

Nimi: ARTEMIS
Kuupäevad: 22. juuni – 22. juuli
Planeedid: Kuu
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Vähk
Artemis oli vanakreeka mütoloogias Zeusi ja Leto tütar, Apolloni õde. Tema hoole alla on inimesed, kes on sündinud ajavahemikul 22. juunist 22. juulini. Klassikalises lääne horoskoobis vastab märgile sodiaagimärk Vähk.

Kreeka jumalanna Artemis oli väga populaarne, olles jätnud endast maha palju müüte.

Algselt peeti Artemist taimestiku ja loomastiku patrooniks. Tema peamine mure oli loodusseaduste järgimine. Teda austati kui õigluse jumalannat.

Oled inimene, kellele on moraal ja kõikvõimalike reeglite järgmine väga oluline. Oled juba noorest peale suurt tähelepanu pööranud nendele inimestele, kes on ühel või teisel viisil elu hammasrataste vahele sattunud, pakkudes neile tuge ja abi. Teed seda ka täiskasvanuna.

Oma igapäevaste toimetuste juures järgid rangelt seadusi ja eeskirju. Ka oled Sa väga tähelepanelik kõikvõimalike ohutusnõuete täitmisel.
Suurt tähelepanu pöörad inimsuhete toimimisele, sest Sa ei soovi oma ellu tülisid ja probleeme.

Oled väga ettevõtlik ja sihikindel, samas oled Sa väga haavatav. Sa tead väga hästi seda, kui kergelt võivad teiste inimeste sõnad Sind rööbastelt maha lüüa. Seetõttu püüadki ennast ümbritseda nende inimestega, kes on oma sõnakasutuse juures ettevaatlikud ja taktitundelised.

Kriitilistes olukordades püüad alati ise hakkama saada. Teiste inimeste käest abi palumine on Sulle raske ülesanne, kuid vajadusel Sa seda siiski teed.

Oled teiste inimeste suunas viisakas. Paljudel juhtudel võib jääda mulje, et oled ka teatud määral naiivne, uskudes nagu kõigesse. Samas ei ole see sugugi nii. Oled oma iseloomult küllaltki keeruline, mida on teistel inimestel raske mõista ja veel vähem saavad nad aru, mida Sa tegelikult mõtled.

Oled suurepärane töötaja, täites kohusetundlikult kõiki oma kohustusi nii juhi kui ka alluvana. Tead väga hästi seda, kuidas oma eesmärkide poole liikuda, mistõttu oled karjäärivaldkonnas edukas ja ka rahaliselt jõukas.
Sa ei püüdle kunagi võimu poole. Sulle ei meeldi eriti kuulsus ja liigne tähelepanu. Sinu usaldust on väga raske võita ja petta on Sind veelgi keerulisem. Kui Sa kelleski pettud, ei saa see inimene enam kunagi Sulle tõeliselt lähedaseks.

Perekond on Sulle kõige kõige. Võib öelda, et Artemise märgis sündinud inimesed on ehk ühed kõige lojaalsed partnerid ja suurepärased vanemad oma lastele. Sa tead, kuidas oma abielus kireleeki hoida ja kuidas oma laste eest hoolitseda.

Oled aus, töökas ja püsiv. Sa ei talu valesid ja ebaviisakust, rääkimata julmusest. Oled teiste inimeste jaoks väga usaldusväärne, mistõttu usaldatakse Sulle tihtilugu informatsiooni, mida teistele inimestele ei usaldata.

Kui peaksid elus kokku puutuma pettumustega, võivad Sind kimbutama hakata erinevad sõltuvused, millest Sul on hiljem keeruline lahti saada.
Mees

Oled väga sihikindel ja taktitundeline inimene. Sul on piisaval määral kannatust, et oodata oma hetke ja siis tegutsema asuda. Liigud süsteemselt oma unistuste poole. Sulle ei ole probleemiks tegeleda mitme asjaga korraga. Sead endale selged prioriteedid ja saavutad selle, mida oled soovid.

Oled oma ala hea spetsialist. Suudad töötada pikka aega kõikvõimalike projektide kalla. Süvened põhjalikult kõikidesse üksikasjadesse.

Sulle ei meeldi endast teistele inimestele rääkida, kiitlemisest rääkimata.

Võib tunduda, et edu on Sinu elus puhas õnn, mitte aga raske töö tulemus. Tegelikult tuleb Sul aga edu saavutamiseks elus päris palju vaeva näha, sest niisama midagi Sulle sülle ei kuku.

Armuelus oled Sa väga pühendanud. Suudad mõista oma partneri tundeid ja vajadusi. Oled tähelepanelik ja taktitundeline. Sinu eesmärk on pikaajaline suhe. Teed suuri jõupingutusi suhte toimimiseks ning Sinu märgis sündinud mehed lahutavad üsna harva oma partnerist.
Naine

Oled uhke, sõltumatu ja tead oma väärtust. Noorest peale oled püüelnud oma iseseisvuse suurendamise poole. Hindad kõrgelt oma võimeid ja oskusi, samas ei hõlju Sa kunagi pilvedes.

Pöörad suurt tähelepanu haridusele ja Sul võib olla elu jooksul väga palju ameteid. See ei tähenda seda, et Sa kergekäeliselt ameteid vahetaksid, vaid elu lihtsalt viib Sind sellisele teele. Töökoha või valdkonna vahetamine ei ole Sinu jaoks suur vägitükk, see on eluline vajadus.

Oled oma elus üsna aktiivne ja soovid kõike proovida. Tänu sellele leiad oma ellu alati midagi meelepärast, mida proovida ja kogeda.

Partnerlussuhte loomine võib võtta Sinu puhul päris kaua aega. Kõigepealt pead Sa mõistma seda, mida Sa ise elult ootad, et seeläbi mõista võimalikke kandidaate. Armuelus on Sa avatud ja aus ning ootad sama ka oma partnerilt.

Pöörad väga suurt tähelepanu oma perekonnale ja kodule, alles seejärel keskendud karjäärile.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kõige olulisem karma sünnitabeli ja nimetabeli järgi


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Vaasid (3 tk)


Käevõru: ema ja tütar


Taldrikud (6 tk) (20 cm)


Seinakaunistus: lambipirn


Taro kaardid: Spellcasting Oracle (koos raamatuga)


Tassid: London (3 tk) - Villeroy & Boch


Taldrikud (20 cm) (6 tk)


Taro kaardid: African Goddess Rising Oracle (koos raamatuga)


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & BochNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused