Feng shui ja töölaud

Feng shui põhimõtteid järgides saad luua töölaual positiivse ja Sinu ettevõtmisi toetava keskkonna, mis aitab parandada efektiivsust, keskendumisvõimet ja heaolu tervikuna.

Värvid

Töölaual kasutatavad värvid peaksid olema sellised, mis mõjuvad rahustavalt ja tekitavad inspiratsiooni. Näiteks rohelised ja sinised toonid soodustavad meelerahu ja loovust, samas punased või oranžid toonid suurendavad entusiasmi, kuid tekitavad liigset energiat, mis lõpptulemusena viib rahutuseni.
Taimed

Lisa oma töölauale mõni väike taim. Taim töölaual aitab tasakaalustada energiaid. Kunsttaimi ei ole töölaul hea hoida, kuna need pidurdavad energiate liikumist.

Isiklikud esemed

Töölaual on hea hoida ka mõningaid isiklikke asju. Need asjad peaksid aga olema sellised, mis tekitavad Sinus positiivseid emotsioone. Nendeks asjadeks võivad olla pildid, inspireerivad tsitaadid või sümbolid. Peaasi, et need asjad on Sulle olulise tähendusega.
Väldi negatiivsust tekitavaid asju

Ära hoia töölaual asju, mis tekitavad Sinus negatiivsust või stressi. Töölaualt tuleks eemaldada kõik asjad, mis on seotud ebameeldivate mälestuste või ebaõnnestumistega. Ka ei tohiks töölaual hoida katkiseid või negatiivsete sõnumitega esemeid.

Sümmeetria

Feng shui soosib sümmeetrilisi ja tasakaalustatud paigutusi. Püüa hoida töölaud korras ning paiguta esemed sümmeetriliselt. Seeläbi soodustad energialiikumist.
Puhastus

Oma töölauda ja sellel asetsevaid esemeid tuleks regulaarselt puhastada tolmust, näpujälgedest jms. Puhastus aitab hoida positiivset energiat ning vähendada kogunenud negatiivsust.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Kõige olulisem karma sünnitabeli ja nimetabeli järgi


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Tassid (4 tk) - kassid


Tekk (150 x 200 cm)


Tööriistakomplekt: 43-osaline


Padjakate 50 x 50 cm (2 tk)


Seinakaunistus: ninasarvikud


Kilpkonna kujuke: roosa kvarts


Kausid (9 tk)


Kausid (5 tk) (10 cm)


Vaas - Villeroy & BochNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused