Taro kaartide ennustus novembriks 2023.a.

JÄÄR

Sellel kuul tasuks keskenduda rohkem neile asjadele, mis on Sinu jaoks kõige olulisema tähendusega. Väldi tormakust ning mõtle hoolikalt oma sammud läbi. Seeläbi jõuad parimate tulemusteni. Rohkem tasuks kuulata oma sisetunnet, sest see aeg aitab langetada paremaid otsuseid oma elu paremaks muutmisel.

Armastuse vallas kujuneb see kuu mõnevõrra keeruliseks. Esile kerkivad mõningad väljakutsed, millega pead kiiresti tegelema asuma. Püüa oma partneri jaoks alati olemas olla ning teda rasketel hetkedel toetada. Ta võib vajada praegu Sinu abi ja toetust tavalisest enam. Partneriga suhtlemisel ole avatud ning püüa teda rohkem mõista. Koos oma partneriga tasuks ette võtta midagi uut ja põnevat. Samas tasub hoida oma rahaseis kontrolli all. Igapäevaste otsuste ja valikute tegemiseks on see nädal see kuu mõnevõrra keeruline aeg. Kompromisside leidmine võib olla keeruline.
Võimalik, et perega suhtlemine võib olla sellel kuul mõnevõrra keeruline. Teed küll suuri jõupingutusi selleks, et stabiilsuse ja harmoonia poole liikuda, kuid kõik asjad ei kulge nii ladusalt. Püüa koos perega midagi huvitavat ja põnevat ette võtta. Hea aeg kõikvõimalike koduste ettevõtmiste korraldamiseks. Väga oluline on see, et oma pereliikmeid rohkem kuulda võtaksid ja püüaksid neid rohkem mõista.

Koduga seonduvad ettevõtmised on sellel kuul väga positiivset laadi. Suudad välja jõuda igati heade tulemusteni. Pead ainult vajalikud ettevalmistused õigeaegselt ära tegema. Kõiki koduga seonduvaid asju tasub teha koos perega, see aitab paremate tulemusteni jõuda ning ka peresuhteid tugevdada. Kui koduga seonduvalt kerkivad esile mõningad ootamatud probleemid, siis tasub neid asuda lahendama rahulikult. Tasa ja targu jõuad parimate tulemusteni.
Tööalaselt oled sellel kuul väga ettevõtlik. Samas ei kulge kõik asjad nii ladusalt, kui oleksid seda soovinud. Sul tasub rohkem tegeleda nende ettevõtmistega, mis viimasel ajal ei ole kõige paremini kulgenud, sest suudaksid selles vallas häid tulemusi saavutada. Püüa tööalased suhted headena hoida. See kuu võib kaasa tuua mitmesuguseid teravaid väljaütlemisi nii kolleegide kui ka Sinu enda poolt. Tööalaselt tasub rohkem jälgida seda, et rahaasjad oleksid korras. Esita vajalikud dokumendid õigeaegselt ning ära jäta olulisi kohustusi viimasele minutile.

Rahaasjades võib see kuu olla mõnevõrra ebastabiilne. Võimalikud on mitmesugused ootamatud rahalised väljaminekud. Kiusatused on kerged tekkima ning kulutad rohkem, kui Sa seda tegema peaksid. Pead tegema suuremaid jõupingutusi selleks, et oma rahaline seis kontrolli all hoida. See kuu ei ole hea aeg laenu võtmiseks ega ka teistele raha laenamiseks.

Oma tervise eest tuleks sellel kuul rohkem hoolt kanda. Jälgi seda, et Sinu eluviis oleks tervislik. Ole füüsiliselt aktiivsem ning söö tasakaalustatud toitu. See kuu on hea aeg selleks, et alustada halbadest harjumustest vabanemist. Leia ka rohkem aega lõõgastumiseks ja puhkamiseks, et seeläbi oma stressitase kontrolli all hoida.

Kui soovid vastust Sind huvitavale küsimusele Taro kaartide abil, siis kliki siia »
Iga küsimus saab vastuse, 1-5 lehekülge personaalselt Sulle.

SÕNN

Sellel kuul tasuks keskenduda olulisematele küsimustele oma elus. Kui Sul midagi eriti hästi toiminud ei ole, siis tasuks sellel kuul ennast rohkem pingutada, et probleemidele lahendused leida. Usaldada oluliste otsuste tegemisel rohkem oma sisetunnet, see aitab paremate otsusteni jõuda. Kindlasti tasub olla avatud uutele võimalustele.

Armastuse vallas kulgevad sellel kuul asjad päris hästi. Sul on võimalik partneriga suhe oluliselt paremini toimima saada. Siiski ära eelda seda, et kuu kulgeb päris ilma konfliktideta. Ole partneriga suhtlemisel avatud ning püüa teda rohkem mõista. See aitab paremini kõikvõimalikud takistused ületada. Mida kiiremini takistused ja probleemidele lahenduse leiad, seda paremad võimalused on Sul vältida suhte keeruliseks muutumist. Kui oled vallaline, siis see kuu on hea aeg uute tutvuste loomiseks.
Pereasjades toob see kuu kaasa arvatavasti mitmesuguseid positiivseid muutusi. Ole pereliikmetega suhtlemisel avatud ning toeta nende ettevõtmisi. Suurepärane aeg selleks, et koos perega meeldivalt aega veeta ja ka üheskoos koduses elus midagi korda saata.

Pöörad oma kodule sellel kuul tavalisest rohkem tähelepanu. Ole valmis alustama suuremate plaanide elluviimisega juhul, kui vajalikud ettevalmistused tehtud on. Praegu tasuks teha suuremaid jõupingutusi selleks, et muuta kodu veelgi turvalisemaks ja hubasemaks kohaks.

Tööalased ettevõtmised kujunevad sellel kuul päris edukateks. Saad tänu oma jõupingutustele osaks tunnustusest ja edust. Sellel kuul tasub julgemalt ette võtta ka neid plaane, mida oled siiani nende keerukuse tõttu edasi lükanud. Sul on piisavalt julgust, et takistused ületada. Kui oled tööd otsimas, siis sellel kuul tasub silmad lahti hoida. Näita välja suuremat enesekindlust.
Rahaasjad peaksid olema sellel kuul päris heas seisus. Hoia oma kulutused kontrolli all. See kuu ei ole hea aeg selleks, et haarata kinni uutest võimalustest, mis pakuvad Sulle kiiret rikastamist. Selles vallas on oht tõeliselt ämbrisse astuda. Kui soovid investeerida, siis tasub aeg maha võtta ja oma sammud hoolikalt läbi mõelda. Seeläbi väldid suuremaid probleeme.

Tervis peaks olema Sul üldiselt hea, kuid siiski tuleb oma tervisele tähelepanu pöörata. Kui terviseprobleemide tekkimisel õigeaegselt jaole saad, hoiad ära suurema tervisemured. Ole ettevaatlikum füüsilise töö tegemisel, sest on oht ennast vigastada. Sellel kuul tasuks olla skeptilisem arstide poolt pandud diagnoosidega. Kasuks tuleks see, kui konsulteeriksid ka mõne teise arstiga.

Kui soovid vastust Sind huvitavale küsimusele Taro kaartide abil, siis kliki siia »
Iga küsimus saab vastuse, 1-5 lehekülge personaalselt Sulle.

KAKSIKUD

See kuu toob arvatavasti kaasa mitmesuguseid väljakutseid erinevates eluvaldkondades. Väga oluline on see, et oleksid valmis muutustega kaasa minema. Kui hakkad neile vastu võitlema, muudad oma elu koheselt liialt keeruliseks.

Armastuse vallas kulgeb see kuu üsna ladusalt. Suhtlemine partneriga peaks olema hea ning erilisi probleeme tekkida ei tohiks. Siiski tuleks olla ettevaatlik sellega, et Sa oma partnerile survet ei avaldaks. Anna talle võimalus enda väljendamiseks ning oma ettevõtmisi korraldamiseks just nii, nagu talle on oluline. Nõuandeid võid anda, kuid ära oma mõtteid peale pressi. Kui oled vallaline, siis sellel kuul tasub oma silmad lahti hoida. Sulle võib avaneda unikaalne võimalus.
Üldiselt kulgevad perekondlikud asjad üsna ladusalt. Sul tasub teha suuremaid jõupingutusi selleks, et ette võtta mõni suurem pereüritus. Ka reisimine tuleks kasuks. Ole valmis selleks, et pereasjades kerkivad esile ka mõningad ootamatult probleemid, mis kiiresti lahendamist vajaksid, eriti lastega suhtlemisel. Vali hoolikamalt oma sõnu ning väldi surve avaldamist.

Koduga seonduvad ettevõtmised peaksid olema sellel kuul väga soositud. Sul tasub ette võtta nende plaanide teostamine, millele juba kaua mõelnud oled. Siiski tasub jälgida seda, et Sa ennast liigselt ära ei kurnaks. Koduseid töid tasuks ette võtta koos perekonnaga.

Üldiselt suudad tööalases elus ennast hästi teostada. Sinu ettevõtmisi märgatakse ning saad tunnustuse osaliseks. Rohkem tasuks jälgida seda, et Sa ei võtaks praegu tööalases elus mõttetuid riske. Ole valmis ka selleks, et esile võivad kerkida mõningad ootamatud takistused, kuid suudad need nendega kiiresti kohaneda ja need ületada. Rohkem tasuks tähelepanu pöörata detailidele, sest on oht, et jätad midagi olulist tähelepanuta. Suhtlemine kolleegidega eeldab kannatlikkust. Mõningad asjad tasuks praegu üldse ütlemata jätta, et vältida konflikte.
Rahaasjad võivad olla sellel kuul mõnevõrra muutlikud. Ole valmis selleks, et Sinu rahaline seis ei ole eriti stabiilne. Samas muretsemiseks ka mingit põhjust ei ole, sest olukord on ajutine. Oma kulutustel tasuks silm peal hoida ning vältida suuremaid oste, kui need just hädavajalikud ei ole.

Üldiselt peaks tervis olema Sul sellel kuul päris hea. Vajad ainult rohkem aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks, et oma energiavarud tasakaalus hoida. Ka tuleks rohkem jälgida seda, et Sa ei laseks stressil üle pea kasvada.

Kui soovid vastust Sind huvitavale küsimusele Taro kaartide abil, siis kliki siia »
Iga küsimus saab vastuse, 1-5 lehekülge personaalselt Sulle.
Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aeg-joone horoskoop


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Eelmise elu analüüs


Vihmavari: Blue Horse (Franz Marc)


Kaelakee: kaksikute tähtkuju


Taro kaardid: Circle of Life (ainult kaardid)


Kaelakee: kollane topaas


Skulptuur


Söögiriistade komplekt (24 tk)


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Velaze


Söögiriistade komplekt (30 tk) - WMF


Seinapilt lõuendil või kapal: võilillLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused