Need 6 tähtkuju on kõige paremad mõttelugejad

Mõnel tähtkujul on eriline võime kasutada universumi energiaid selleks, et tajuda teiste inimeste mõtteid, emotsioone ja motiive. Neid tähtkujusid võib julgelt nimetada mõttelugejateks, kuna nad suudavad mõista ja suhelda inimestega väga sügaval tasandil.

Veemärk Kalad on väga tundlik ja empaatiline. Tal on hämmastav võime tajuda tea ümbritsevate inimeste emotsioone ja mõtteid.

Ta toetub maailma tunnetamisel oma intuitsioonile ja ta suudab tajuda ümbritsevat maailma teistest palju täpsemalt. Ta pakub vajadusel tuge ja mõistmist, mistõttu paneb ta seeläbi teise inimese ennast tundma nähtuna ja kuulduna.
Veemärk Skorpion on tuntud oma tundeküllaste emotsioonide ja sügava intuitsiooni poolest. Ta on suuteline lugema ridade vahelt ning ta tajub inimeste tegudes ja sõnades peidetud tõdesid.

Skorpioni tajud on eriti erksad, millele lisandub sügav intuitsioon. Seeläbi suudab Skorpion suurepäraselt mõista teiste inimeste motiive ja kavatsusi. Kui ta soovib on ta suuteline läbi nägema ka kõige keerulisematest skeemidest. Teiste inimeste käitumise analüüsimine annab talle üsna selge pildi teiste inimeste motiividest, soovidest ja tegevusplaanidest.

Veemärk Vähk on emotsionaalse intelligentsusega. Ta on empaatiline, mis võimaldab tal tunda ja mõista teda ümbritsevate inimeste emotsioone.

Vähil on eriline võime häälestuda teiste inimeste tunnetele, mis võimaldab tal intuitiivselt teiste inimeste mõtteid, motiive ja plaane tajuda. Ta on suuteline tajuma seda, kui teine inimene abi vajab. Seepärast võib ta omapoolset abi pakkuda inimestele, kes temalt abi pole palunud.
Maamärk Neitsi intuitsioon on analüütiline. Ta on väga tähelepanelik enda ümber toimuva suhtes. Ta oskab tähelepanu pöörata kõikvõimalikele detailidele, mis annab talle üsna hea pildi teiste inimeste tegemistest, plaanidest ja motiividest.

Ta suudab suurepäraselt mõista erinevaid mustreid ja luua seoseid. Tema intuitsioon juhatab ta alati probleemi juurteni.

Maamärk Kaljukits on oma ellusuhtumises praktiline ja strateegiline. Tema käsutuses on võime hinnata kõikvõimalikke situatsioone loogiliselt ja intuitiivselt.

Kaljukitse psüühilised võimed avalduvad peamiselt läbi praktilisuse ja takuse. Ta suudab päris hästi mõista seda, millised on teise inimese tegelikud motiivid ja strateegiaid. Ta analüüsib teiste inimeste mõtteid ja plaane loogiliselt ja sügavuti.
Õhumärk Kaalud on tuntud oma tasakaaluka ja õiglase olemuse poolest. Tema psüühiline taju on võimeline analüüsima ka kõige keerukamaid situatsioone. Ta kaalub erinevaid vaatenurki ning näeb igas olukorras tõde.

Kaalude suurepärane intuitsioon tuleb eriti hästi esile inimsuhetes. Tal on hämmastav võime mõista inimsuhete dünaamikat, tuues suhetesse harmooniat ja tasakaalu.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Aastahoroskoop (perekond)


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Tassid: Almond Blossom - Vincent van Gogh (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: sügis Mustjärve ääres


Küünlaalus


Taldrikud (25 cm) (6 tk)


Nõude komplekt lastele (3-osaline) – Villeroy & Boch


Seinapilt lõuendil: Suur Munamägi


Kruvikeerajad (6 tk) - Knipex


Tööriistakomplekt: 256-osaline


Seenekujulised kristallid: sodaliit (7 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused