Puudelt saab tervistavat jõudu

Eestlased põlise metsarahvana on ammustest aegadest puudelt kosutavat energiat otsimas käinud. Puu energia on nii võimas, et võib julgelt turja või käed vastu puud toetada või puud kallistada ja temalt abi paluda. Puudelt saab inimene maa energiat, mis on samavõrd tähtis kui kosmiline energia. Õitsvatel ja lõhnavatel puudel on eriline ravijõud kehale ja hingele. Iga inimene võib astuda tihedasse kontakti puu energiaväljaga, suurendades nii oma hingejõudu ja tugevdades tervist. Kindlasti peaks pärast ka puud tänama abi eest. Suurema energiaga on suured ja laia võraga eraldi kasvavad puud, metsas tihedas koosluses kasvavad puud on väiksema energiaga.
Kuidas saada puult jõudu?

Peab puudutama puu tüve, eriti hästi kandub energia edasi selja ja peopesade kaudu. Soovitatav on toetuda seljaga vastu puud hoides peopesad tihedalt vastu puutüve. Puu ümbert võib võtta kinni ka kallistades. Suurema puu otsa võib isegi ronida ja heita tema peale pikali. Võib heita pikali puu kõrvale ja asetada paljad jalatallad puutüvele, võib istudes toetada selja vastu puud. Võib lihtsalt puu lähedal viibida ja tema energiat tunnetada, temaga lähemat kontakti püüda saavutada. Iga puu ei “kõneta”, tuleb leida enda jaoks õige. Inimene kindlasti tunnetab puu lähedal viibides, ka puu energia talle sobib.
HAAB

Haab on suur negatiivse energia neelaja. Haab tõmbab endasse vaid negatiivset energiat, ei “neela” energiast täiesti tühjaks. Haab ei ole “vampiirpuu”, mistõttu on ta hea stressi ravija. Üks legend räägib, et Kristuse rist tehti haavapuust, sellest teadmisest hakanud ka puu lehed õudusest värisema. Haab tapab parasiite ja mikroobe, kasutatakse teda saunade ehitamisel, tehakse kaevurakkeid, laastukatuseid.

JALAKAS

Jalakat peetakse inimvaenulikuks puuks, jalakate lähedusse ei soovitata kodu ehitada. Siiski on inimesi, kes leiavad just selle puuga hea kontakti, eriti künnapuuga (jalaka kauni, eksootilise ja haruldase sugulasega). Siiski sobib jalaka energia energeetiliselt vähestele, enamasti vaid hingelt tugevatele inimestele.
JUGAPUU

Jugapuu kuulus keskajal nõiasalvide koostisse. Tõve korral püüti jugapuult abi leida nii, et riputati tema külge haigestunud ihuliikme imitatsioon või kasutati teda ravimite valmistamisel. Jugapuu energeetika sobib vähestele.

KADAKAS

Kadakas on suurepärane “doonorpuu”, annab energiat ja tema energia mõjub hästi. Kadakas suurendab sitkust, visadust, vastupidavust, iseendaks jäämist. Kadakal on ka palju ravivõimeid, temas olevat 9 arsti peidus. Kadakat on peetud pidepunktiks elu ja surma vahel. Ta tõrjub kurjad jõud ja tigeda silma, hävitab halva lõhna, peletab vaime ja kodukäijaid ning kahjureid. Väga kasulikud on kadakapuust voolitud nõud, lusikad, kulbid, mööbliesemed.
KASK

Kasel on peen, pisut jahe ja naiselik energia. Kase energias pole ülevoolavat kirge ega erilist südamlikkust, aga ta on ilus ja vaoshoitult kütkestav puu. Kask soodustab haavade ja seejuures ka hingehaavade paranemist, kase all on hea end tühjaks nutta, ta on hea kuulaja ning lohutaja. Kask muudab tundlikuks ja sensitiivseks. Uue tunnetuse või probleemidele lahenduse otsimisel peaks puudutama iga päev kase tüve. Kahe nädala jooksul võib saada mingi uue mõtte või idee lahenduseks. Kasega pikemalt kontaktis olev inimene tunnetab alati, kas teine inimene on tema suhtes hea või halb. Kase mahl on kosutav ja ravitoimega, samuti pungad ja kasekäsn, kasevihaga saab saunas tervisele turgutust anda. Koduaias kasvav kask vabastab halbadest unenägudest ja luupainajatest, leevendab väsimust, tema puhas energia mõjub hästi. Kevadel tuppa toodud kaseoksad levitavad valgust ja õnne.

KASTAN

Kastani energia on õhuline, vitaalne ja rõõmsameelne ning sellel on tugevalt harmoniseeriv mõju inimesele. Kastan ravib südamevalu, ebakindlust, sisemisi hirme. Õitsemise ajal meenutab kastan suursugust ja uhket katedraali. Kastani juurde, nagu kirikussegi, minnakse saama sisemist rahu, ta taastab usu iseendasse. Kastan leevendab närvipingeid ja stressi, tugevdab keha ja närvisüsteemi.
KIRSIPUU

Vanarahvas arvas, et just kirsipuu on metsa- ja puuvaimude elupaik. Õitsval kirsipuul on armastuse aura, tema energia tugevdab inimese erootilist kiirgust. Aitab seksuaalse pärsituse puhul, kui toetada selg iga päev korraks vastu kirsipuud või sirutada käed ümber puutüve ja kallistada teda. Kirsipuu lähedus suurendab maagiat, annab sensitiivsust.

KUUSK

Kuusk on kaitseenergiaga puu, aga kuuse energia raskemeelne ja tõsine, soodustab pigem süvamõtlemist. Kui kuuskede alla kolib elama kergemeelne inimene, siis tema ellusuhtumine kindlasti muutub. Kuusk on jõu ja tugevuse sümbol, kuusehekk kaitseb kodu välise halva mõju eest. Aias kasvava puu okstel võib lasta peost läbi libiseda, julgustades nii puu kasvu ja enda heaolu. Kuuse lähedus viib arguse ja pessimismi, mured ja hirmud vähenevad. Puust sagedasti kinni võttes hakkab elu tasapisi paremuse poole veerema. Kuusk soodustab ka pikaealisust.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Inimese numeroloogiline sünnitabel + Sünniratta kood


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Numeroloogilised analüüsid


Taro kaardid: Dragon Path Oracle (koos raamatuga)


Kõrvarõngad: mesilane


Tassid (6 tk)


Käevõru: ahhaat


Kaelakee: kuukivi, rebane


Taro kaardid: Tea Leaf Fortune Cards (koos raamatuga)


Kaelakee: Picasso jaspis, tiigrisilm


Seinakaunistus: karu


Kaelakee: roosa kvartsLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused