Feng shui nõuanded tänaseks päevaks

»» Mis on feng shui?


Feng Shui on iidne ruumikorraldusesüsteem, mis on pärit Hiinast. Feng Shui eesmärgiks on parandada inimeste elu seeläbi, et inimesed saaksid harmoonia ja loomuliku tasakaalu hoidmise läbi parandada positiivse energia vastuvõtmist. Feng Shui nippide kasutamisega on võimalik parandada oma elukorraldust ning suurendada naudingut kõigest sellest, millega igapäevaselt tegeletakse. Ruumides, kus töötatakse või elatakse, tasakaalu suurendamine aitab Feng Shui nipppide kasutamine kaasa tööelu paranemisele, rahaliste vahendite suurenemisele ning armuelu harmooniale.

  « Eile | Täna | Homme »»» Tänased feng shui nõuanded
Tänaseks: 04.06.2023

Karjäär

Lohakus on see, mis takistab Sinu positiivsete energiate liikumist. Ka võib lohakus ja korrallagedus vähendada oluliselt Sinu võimaluste hulka karjääri valdkonnas. Seepärast hoia korras oma töökoht. Puhasta tolm, hoia laud korras ja organiseeritud ning kindlasti on oluline hoolitseda töökohal asuvate toataimete eest. Kui jätta taimed unarusse, tähendab see ka takmistusi karjääri vallas.

Kord ja organiseeritus peaks olema tagatud ka koduses elus. Mida korralikum oled kodus, seda positiivsemad ja paremad energiad Sinu karjääri valdkonda mõjutavad.Raha

Hoolitse oma rahakoti eest ning rahakott hoolitseb Sinu eest. Kodus tuleks Sul oma rahakott asetada kindlasse kohta, mille oled sellele välja valinud. Ära jäta oma rahakotti niisama kuhugi ripakile, vaid aseta see koju jõudes alati omale kohale.

Väga oluline on jälgida, et rahakott ei oleks kunagi põrandal. Põrandale kukkunud rahakott tuleks kiiresti sealt üles tõsta.Armastus

Et Sinu armuelu saaks normaalselt toimida, ära aseta oma magamistoas voodit nii, et jalad oleksid ukse poole. Jalad ukse poole võib negatiivselt mõjutada Sinu armuelu toimist ja ka suhet tervikuna.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Kas sobime kokku?


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Taro kaardid: Wisdom of the Hidden Realms Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee: ambur


Käevõru: päikesekivi


Õun: kuukivi


Kauss - Villeroy & Boch


Mälukaart: SanDisk Extreme microSD 32GB A1, 100 MB/s / 60 MB/s, class 10, UHS-I, U3, V30


Seinakaunistus: elevandid


Skulptuur: kassid


Skulptuur: kalad


Seinakaunistus: hobune


Ford Mustang GT Cobra Jet


Kaelakee: obsidiaanNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused