Külgetõmbeseadus: kuidas Universum Sind testib enne, kui Sinu soov reaalsuseks saab

Kas oled märganud, kuidas mõned asjad tunduvad justkui imeväel Sinu ellu ilmuvat, samal ajal kui teised soovid jäävad kaugeteks ja kättesaamatuteks? Võib-olla oled kuulnud külgetõmbeseadusest – Universumi põhimõttest, et sarnane tõmbab sarnast ning meelitame ligi seda, mida me mõtleme ja tunneme. Kuid kas teadsid, et enne kui Sinu soov reaalsuseks saab, testib universum Sind? Seeläbi on tagatud see, et Sinu soovid on tõelised ja vastavuses Sinu tegelike soovidega.
Universum ei saa lihtsalt niisama vastata Sinu soovidele – selle asemel pead ületama mitmesuguseid takistusi ja katsumusi, mis aitavad välja selgitada, kas Sinu soovid on tõelised ning kas oled ka tegelikult valmis vastu võtma seda, mida Sa palud.

Üks võimalik viis, kuidas universum Sind testib, on läbi takistuste. Kui väljendad Universumile oma soove ja seatud eesmärke, võib juhtuda, et Sinu teele ilmuvad takistused, mis võivad tunduda ületamatutena. See võib olla signaal, et pead oma soovid ja eesmärgi kriitilise pilguga üle vaatama. Ka tuleb mõelda sellele, kas Sul on hirmusid, mis võiksid Sind tagasi hoida. Kui suudad ületada need takistused, tõestad mitte ainult oma pühendumist, vaid ka valmidust vastu võtta see, mida oled soovinud.
Teine viis, kuidas Universum võib meid testida, on läbi vastupidavuse ja kannatlikkuse. Mõnikord võib Sinu soovide täitumine võtta kauem aega, kui Sa oleksid soovinud. See võib olla viis Sinu vastupidavuse ja kannatlikkuse katsetamiseks. Kas Sa suudad jääda truuks oma soovidele ja jätkata nende poole püüdlemist, hoolimata ajutistest tagasilöökidest või viivitustest? Kannatlikkus ja usk endasse on olulised omadused, mis võimaldavad Sul jääda valitud kursile, hoolimata sellest, mida Sinu ümber toimub.

Lisaks võib universum Sind testida ka läbi õppetundide ja kogemuste. Sageli on Sinu soovid seotud sellega, mida arvad end vajavat või tahtvat, kuid tegelikkuses näeb Universum asju laiemast vaatenurgast. Seega võib juhtuda, et Sinu eluteele võivad tekkida situatsioonid, mis on emotsionaalselt ja vaimselt väljakutsuvad, kuid need on vajalikud Sinu arenguks ja kasvamiseks.
Kõigil neil testidel on üks ühine eesmärk: aidata Sul selgitada välja, mis on Sinu tõelised soovid ja kuidas saad neid ellu viia. Universum ei soovi Sulle kahju, ega takistada Sind saavutamast seda, mida Sa oma südames soovid. Pigem on need testid vajalikud Sinu enda arenguks ja kasvamiseks.

Seega, kui Sinu soovid ei täitu kohe või kui Sinu teele ilmuvad takistused, ära karda. Pigem näe neid kui võimalusi kasvada, õppida ja lõpuks saavutada see, mida Sa tõeliselt soovid. Ole kannatlik, pühendunud ja avatud uutele õppetundidele.
Näide rahaasjadest. Sul on soov teenida mingi suurem summa raha, olgu selleks 50 000 €. Võimalik, et Universum testib Sind sellega, et toob Sulle ootamatu võimaluse teenida näiteks 200 € või 500 €. Selle kaudu on näha, kuidas Sa sellele ootamatule rahasummale reageerid ja kuidas käitud. Kas oled tänulik? Mis Sa selle rahaga teed? Kas käitud nii, et kuna Sa 50 000 € ei teeninud, siis võid selle 200 € või 500 € lihtsalt muudele asjadele ära kulutada? Või paned selle raha säästudesse, seades edaspidiseks eesmärgiks 49 800 € või 49 500 € teenimise? Kui kulutaksid ootamatult saadud 200 € või 500 € täiesti suvalistele ostudele, jättes oma algsed soovid ja eesmärgid sinnapaika, siis kas Sina kohtunikuna annaksid sellise inimese kätte 50 000 €?

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Suhtehoroskoobid


Multitööriist: Leatherman Wingman 832523


Kristall: roheline aventuriin


Käevõru koljudega


Taro kaardid: Wild Woman Oracle (koos raamatuga)


Võtmehoidja: ametüst


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Vaas


Söögiriistade komplekt (60 tk) - Zwilling


Mercedes-AMG GTNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused