Egiptuse horoskoop: BASTET (14.07-28.07, 23.09-27.09, 03.10-17.10)

Nimi: BASTET (BAST)
Kuupäevad: 14. juuli – 28. juuli, 23. september – 27. september, 3. oktoober – 17. oktoober
Planeedid: Päike ja Kuu
Sobivad värvid: Meestele kollane, naistele hall
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Vähk
Bastet (ka Bast) oli egiptuse mütoloogias kassjumalanna. Ta esindas armastust ja rõõmu, naiselikku ilu ning kodu. Sümboliseeriti teda kassi- või lõvipeaga naisena. Selline valik sümboliseeris tema kahte aspekti: ta võis olla lahke ja armastav, kuid ka agressiivne, kaitstes oma perekond. Teda peeti mitte ainult vaaraode kaitsjaks, vaid kogu inimkonna kaitsjaks.

Oled inimene, kellele on oluline perekond ja kodu. Oled tõeline pereinimene, kellele läheb korda perekonna hea käekäik. Ka pöörad suurt tähelepanu sellele, et Sinu kodu oleks turvaline ja hubane paik.

Olenemata sellest, millise amet Sa endale valid, saad sellega suurepäraselt hakkama, sest oled aus ja pühendunud. Samas sobiksid Sulle rohkem sellised eluvaldkonnad nagu pedagooika, meditsiin, raamatupidamine jne.

Oled rahumeelne ja tasakaalukas. Suudad stressiga kenasti toime tulla ning teiste inimeste muresid Sa südamesse ei võta. Samas oled Sa väga abivalmis, kuid suudad teiste inimeste muredega säilitada teatud distantsi.
Oled alati väga positiivselt meelestatud. Sind ümbritseb tervendav aura. Mõjud väga soojendavalt ka kõikidele neile inimestele, kes Sinu ümber liiguvad. Oskad igaühe jaoks leida just need kõige õigemad lohutavad sõnad. See on Sinu tõeline anne.

Oled läbinägelik ning suurepärase intuitsiooniga. Seeläbi suudad oma elus langetada positiivseid otsuseid, mis Sind pikalt elu jooksul saavad ja toetavad.

Oled graatsiline ja võluv. Seeläbi köidad teiste inimeste tähelepanu. Enda ümbritsemine positiivsete inimestega ei tohiks olla Sulle eriline probleem.

Sinu abistav suhtumine teistesse inimestesse muutub siis, kui oled oma pere loonud. Siis ei jää Sul lihtsalt enam aega teiste inimeste aitamiseks, sest pühendud täielikult oma perele ja kodule.
Mees

Oled küllaltki häbelik inimene, ehkki seltskonnas see välja ei paista, sest oled heatujuline ja sõnaosav. Samas võid ennast mõnes mõttes tunda seltskonnas siiski ebakindlana.

Sinu intuitsioon on hästi arenenud. See võimaldab Sul langetada mitmesuguseid kasulikke otsuseid, mis Sinu eluolu väga positiivselt mõjutavad. Ka suudad suurepäraselt mõista teiste inimeste tegelikke motiive, mis aitab Sul ennast negatiivsetest inimestest eemale hoida.

Tunned väga hästi oma võimeid ja piire, mida Sa ületama ei hakka.

Oled teiste inimeste suunas väga abivalmis, kuid ootad samasugust abivalmidust ka teistelt. Sa oskad ja tahad teisi inimesi aidata, olles sealjuures väga objektiivne. Seetõttu pöördutaksegi just Sinu pole abi ja nõuannete saamiseks.

Ametialaselt suudaksid ennast ehk kõige paremini teostada meditsiini või hariduse valdkondades.
Naine

Oled südamlik ja abivalmis inimene. Sulle on oluline teiste inimeste aitamine ja toetamine.

Pöörad suurt tähelepanu sellele, et ennast vajaliku informatsiooniga varustada. Seeläbi võid olla kindel selles, et suudad langetada õigeid ja kasulikke otsuseid. Lisaks pöörad kogu oma elu jooksul suurt tähelepanu sellele, et omada võimalikult laia silmaringi.

Ehkki oled hea suhtleja, ei pruugi Sinu tutvusringkond olla eriti suur. See on peamiselt tingitud sellest, et Sa ei soovi ennast siduda igaühega. Oled väga valiv selles osas, keda enda lähedale lased.

Vajad rohkesti teiste inimeste toetust ja julgustust, et elus hakkama saada. Kui keegi Sulle sellist tuge pakub, lähed läbi tulest ja veest.

Ametialaselt suudad ennast ehk kõige paremini teostada disainerina, lillemüüjana, õmblejana, sekretärina või arstina.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + sobivus oma kaaslasega


Armastuse soodsad ajad


Söögiriistade komplekt (24 tk)


Termos: Thermos Stainless King 0,47 l


Tööriistakomplekt: 256-osaline


Nõude komplekt lastele (3-osaline) - Ritzenhoff & Breker


Tassid: Tree of Life - Gustav Klimt (2 tk)


Kaelakee: hõbe, pildiga


Taro kaardid: The Magical Nordic Tarot (koos raamatuga)


Politsei


Püramiid: karneoolNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused