Kreeka horoskoop: HADES (24. oktoober – 22. november)

Nimi: HADES
Kuupäevad: 24. oktoober – 22. november
Planeedid: Pluuto
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Skorpion
Hades oli vanakreeka mütoloogias allilma jumal. Ta oli Zeusi vend. Tema märgi all olevad inimesed on sündinud ajavahemikul 24. oktoober – 22. november. Lääne astroloogias vastab Hadese märgile Skorpioni tähtkuju.

Hadesele on pühendatud väga vähe templeid. Arvatavasti on kartus surma ees, mida Hades esindas. Olenemata sellest, et Hades oli allilma jumal, oli ta kõikide vanakreeka mütoloogias esindatud jumalate seas üks positiivsemaid. Teda peeti kohusetundlikuks, õiglaseks, ausaks ja lojaalseks.

Oled inimene, kes võib olla teiste inimeste seas tihtilugu alahinnatud või ebapopulaarne. Sulle ei meeldi endast rääkida, samas kipud teiste inimeste tegemisi vägagi tähelepanelikult uurima ning aeg-ajalt tungid ka liigselt teiste inimeste eraellu. Sulle tunduvad vastumeelsetena kõikvõimalikud normid, mis on ühiskonnas kehtestatud. Pead paljusid neist täiesti absurdseteks.
Oled väga otsekohene, vahel ka ebaviisakas. Sulle ei meeldi see, kui teised inimesed liigselt Sinu külje alla poevad. Sa ei otsi heakskiitu oma tegemistele. Sellest tulenevalt oled teiste inimeste jaoks tihtilugu arusaamatu ja teatud määral isegi hirmutav.

Oma ettevõtmiste juures oled visa, sihikindel ja hoolikas. Raskused Sind ei kohuta, sest suudad need kerge vaevaga ületada. Oled suuteline töötama väga suurte kohustustega ning saavutad kõikide selliste tegevuste juures ka märkimisväärset edu. Eelistad tegutseda iseseisvalt, sest meeskonnas töötamine võib Sind viia konfliktideni teiste inimestega. Peamiselt on selliste konfliktide põhjus selles, et soovid, et kõik teised tegutseksid vastavalt Sinu soovidele ja plaanidele.

Sinu iseloom on küllaltki keeruline. Juba lapsepõlvest saadik oled välja näidanud suurt iseseisvust, samas nõuad Sa lähedastelt suurt armastust ja hoolt. Saavutad elus märkimisväärset edu. See võib aga tekitada teistes inimestes kadedust. Sinu välise võitmatuse taga on aga tihtilugu peidus sisemine ebakindlus.
Inimsuhetes ei ole Sa eriti edukas. Sul võib olla hirm uute tutvuste loomise suhtes. Ka otsuste langetamine ei ole Sulle kerge ülesanne. Väliselt see välja ei paista, kuid sisemiselt võid selle ebakindluse käes päris märkimisväärselt kannatada.

Lähedaste inimeste suunas oled pühendunud ja abivalmis. Ka sõpradele pöörad suurt tähelepanu, olles oma sõprade suunas väga lojaalne.

Võiksid olla suurepärane juht teistele inimestele, kuid pead meeles pidama seda, et ka teistele inimestele tuleb anda võimalus oma mõtete väljendamiseks. Juhiks sobiksid seetõttu, et oled sihikindel, suurepärast organiseerimisoskustega ja õiglane.

Kõik alustatud plaanid oled suuteline alati ellu viima. Kui mingi tegevuse pooleli jätad, on selleks ka väga mõjuv põhjus. Tead üsna täpselt seda, mida elus soovid saavutada ja kuidas oma eesmärkide poole liikuda.
Sa ei allu veenmisele ega manipuleerimisele. Teisest küljest aga oled väga edukas teiste inimeste veenmisel ja vajadusel kasutad oma eesmärkide saavutamiseks ka manipuleerimist.

Sinu negatiivsed omadused on kahtlustamine, usaldamatus ja liigne salatsemine. Püüad alati kõiki asju ellu viia Sulle sobival viisil ning järeleandmisi ei ole Sa valmis tegema.

Armuelus oled Sa väga armukade, mis võib armuelu muuta Sinu jaoks probleemseks. Et armusuhe saaks toimida, peaks Sinu kõrval olema inimene, kes on valmis vastavalt Sinu soovidele tegutsema. Sellise inimese leidmine oma ellu on suur väljakutse.
Mees

Oled väga tugev ja võimekas inimene. Paned suurt rõhku oma elus füüsilisele aktiivsusele. Valid hoolikalt, mida sööd ja millal sööd. Halbu harjumusi on Sul vähe või üldse mitte.

Oled väga kindlate moraalsete veendumustega ning järgid kõiki reegleid. Oskad olla enda suunas kriitiline ning Sa ei hakka teisi inimesi süüdistama, kui üks või teine Sinu ettevõtmine ebaõnnestub. Oskad oma vigadest õppida ja oled valmis julge tunnistama, kui oled eksinud.

Sul on alati ambitsioonikad ideed ja eesmärgid, mille poole aktiivselt püüdled. Sa ei eelda seda, et õnn Sinu õuele tuleks, vaid püüad ise õnne üles otsida.

Inimsuhetes on Sinuga tutvuste loomine küllaltki keeruline. Seetõttu kipub ka pere loomine jääma Sinu puhul üsna hilisesse ikka. Kui oled enda kõrvale sobiva partneri leidnud, näitad tema suunas alati välja pühendumist ja lojaalsust. Üheskoos oma väljavalituga oled valmis eluraskustega paremini toime tulema.
Naine

Oled vastassoo jaoks ehk üks atraktiivsemaid naisi. Sinus on palju vastuolulist. Oled ühelt poolt hooliv, tähelepanelik, kodu armastav, samas teisest küljest oled otsekohene, pragmaatiline ning Sulle ei meeldi kohe üldse endast rääkida.

Tööalases elus oled väga suurte ambitsioonidega. Paned kohe alguses enda jaoks paika pikaajalised plaanid, mille poole hakkad järk-järgult püüdlema. Sa ei eelda seda, et õnn Sinu õuele kukuks. Oled töökohal kõrgelt hinnatud spetsialist.

Sa oled imeline ema oma lastele ja naine oma partnerile. Ka pöörad Sa väga suurt tähelepanu oma sõpradele. Hindad kõrgelt sõprussuhetes lojaalsust. Samas kipud sõpradele tihtilugu oma mõtteid liialt jõuliselt peale suruma.

Oled teiste inimeste jaoks väga usaldusväärne, mistõttu võidakse Sulle rääkida asju, mida teistega niisama kergelt ei jagata.

Oled valmis teistele inimestele palju andestama, kui reetmist ja petmist Sa ei andesta kunagi.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku? + Millest räägib Sinu nimi?


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Kaelakee ja kõrvarõngad


Õun: ametüst


Söögiriistade komplekt (24 tk)


LED küünlad (3 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: lõosilm


Käevõru: punane tiigrisilm


Dekoratsioon: ahhaat


Dekoratsioon: rodoniit


Kaelakee: opaliitNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused