Test: see, millise metsaraja pildilt valid, räägib Sinu varjatud isiksuseomadustest

Oled otsustanud metsa minna. Sinu teele jääb mitu valikut, millist rada mööda edasi liikuda. Sinu tehtud valik räägib nii mõndagi Sinu varjatud isiksuseomadustest.
Valik 1

Valisid oma metsarajaks kõige metsikuma ja lopsakama taimestikuga tee. Sinu valik näitab, et oled ettevaatlik ja üksindust nautiv inimene. Armastad seiklusi, kuid eelistad neid nautida üksinda. Tunned ennast sellises olukorras väga hästi. Sulle on oluline see, et oleksid iseenda peremees, kes saab ise otsustada, millega elus tegeled ja millal tegeled. Sa ei soovi olla karjas, kes tegutseb vastavalt karjajuhi õpetustele ja korraldustesse. Suur uudishimulikus võib Sind eluteel viia mitmesugustesse raskustesse, kuid see on hind, mida oled valmis maksma, et iseseisvust ja üksindust nautida.
Valik 2

Sinu hing on lahke ja õrn. Sind tõmbab väga tugevalt looduse poole. Hindad kõrgelt kõike seda ilu, mida maailm pakub. Oled rahulik ja loov. Soovid töötada töökohal, mis pakuks Sulle võimaluse oma loovust esile tuua. Võib-olla valid hoopis vabakutselise tee. Oled optimistlik ja rõõmsameelne. Samas ei eelista Sa suurt seltskonda ning jääd pigem tagaplaanile. Üksindus, rahu ja vaikus on need, mida ehk kõige enam hindad ja naudid. Oled väga tundeküllane inimene, kuid varjad kiivalt oma tundeid, mistõttu jääb Sinu tundeküllasus paljudele üldse märkamatuks. Teed oma elu jooksul päris suuri jõupingutusi selle nimel, et Sinu elu oleks kindel, turvaline ja mugav.
Valik 3

Oled väga seikluslik ja tugeva tahtejõuga inimene. Otsid oma ellu pidevalt uusi kogemusi ja Sa ei karda riske võtta. Soovid olla oma ettevõtmistega alati esiplaanil. Sa ei karda rasket tööd, juhtimist ja kriisidega tegelemist. Oled kriisisituatsioonis väga kaine mõtlemisega, mis aitab kiiresti lahendusi leida. Väljakutsetega tegelemine pakub Sulle suurt rõõmu, sest seeläbi saade tunda ennast elavana. Teiste inimestega suhtlemisel oled avatud ja usaldusväärne. Seetõttu oled alati teiste inimeste seltskonnas kõrgelt hinnatud tuttavana või sõbrana. Ehkki võite paljudele tunduda väga jõulise ja karmi inimesena, siis tegelikult oskate olla ka väga õrn nendega, kes seda õrnust vajavad.
Valik 4

Oled mõnes mõttes veidrik, seda heas tähenduses. See valik ei ole tavaliselt inimestel esimeste valikute seas. Oled oma iseloomult ainulaadne ning püüad oma tegevustega alati silma paista. Ühiskonnas kehtestatud reeglid tunduvad Sulle vastumeelsetena ja piiravatena mistõttu püüate neist reeglitest kõrvale hiilida. Oma toimetuste juures olete küllaltki ettearvamatu, mistõttu on teiste inimestel Sinuga raske arvestada. Oled alati väga elurõõmus, optimistlik, humoorikas ja mõnes mõttes dramaatiline. Sinu energiavarud on suured, mistõttu on väga oluline, et neile ka piisaval määral rakendust leiaksid. Sinu tähelepanu köidab kõik uus ja huvitav ning püüad teha kõik selleks, et oma elu huvitavaks ja mitmekesiseks muuta. Sa ei karda väljakutseid ja katsumusi. Julgus ongi ehk Sinu üks peamisi iseloomustavaid omadusi.
Valik 5

Oled aus ja alandlik inimene, kes on lisaks sellele ka üsna tugeva närvikavaga. Sind juba niisama naljalt miski asi närvi ei aja. Suudad rahulikuks jääda ka päris keerulistes olukordades, mistõttu on Sul eelis probleemide lahendamisel. Oled üldiselt jalgadega päris kindlalt maa peal, kuid aeg-ajalt lähed ka liialdustesse. Sinu suhtumine on optimistlik ning muretsemine ja negatiivsus on Sulle võõrad sõnad. Pöörad väga suurt tähelepanu sellele, et olla kursis kõigega, et seeläbi langetada parimaid otsuseid. Suhtlemine on Sulle oluline, mistõttu oled ümbritsetud inimestega, kes on usaldusväärsed.
Valik 6

Oled küllalti eraklik inimene ning eelistad kõikvõimalikud probleemid ja takistused oma elus ise lahendada. Oled vaikne ja kaastundlik. Sulle meeldib teisi inimesi aidata ja toetada. Inimsuhted on Sulle mõnevõrra keerulised, kuna Sa ei tekita teistes inimestes sellist usaldust, nagu Sa seda tegelikult vääriksid. Peamine põhjus on Sinu salatsemine, mis on aeg-ajalt päris ekstreemne. Sul on elav kujutlusvõime, oled unistaja. Sind ei häiri see, mida teised inimesed Sinust ja Sinu tegemistest arvavad. Sulle on oluline tegutseda vastavalt oma sisetundele ja Sinu enda soovidele. Hindad väga kõrgelt seda ilu, mida elu pakub. Sinu ellusuhtumine võib olla mõnevõrra kurvameelne. Seda aitaks kindlasti leevendada see, kui oleksid teiste inimestega suhtlemisel aus. Partnerlussuhte loomiseni võid jõuda palju hiljem kui teised inimesed.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Horoskoop mehele


Töö ja raha aastahoroskoop


Kausid (23 cm) (6 tk) - Villeroy & Boch


Kuivainete kaanega purgid (3 tk)


Kaelakee: roheline aventuriin


Tassid: linnud (4 tk)


Kauss (30 cm) - Villeroy & Boch


Kaelakee: roheline aventuriin


Kõrvarõngad: ema ja tütar


Kaelakee: amburi tähtkuju


Püramiid: sodaliitNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused