Partnerlussuhtes on need tähtkujud omavahel kõige vähem kokkusobivad

Mitte kõik paarid pole määratud leidma õnne armuelus. Igas suhtes võib tekkida probleeme ja iga suhe võib ka erinevatel põhjustel laguneda, kuid on olemas 5 eriti keerulist tähtkujude kombinatsiooni, mille juures suhte säilitamine on paras proovikivi.
Jäär ja Kaljukits

Selles suhtes põrkuvad Jäära tuline olemus Kaljukitse maandatud käitumisega, mis loob pinnase kõikvõimalikeks konfliktsituatsioonideks. Jäär on impulsiivne, Kaljukits aga stabiilsust vajav. See toob suhtesse kaasa palju arusaamatusi ja probleeme. Kui selline suhe on siiski loodud, siis tuleb mõlemal osapoolel endale teadvustada, kuivõrd olulised on kompromissid ja avatud suhtlemine.
Sõnn ja Veevalaja

Sõnn on tuntud oma praktilise ja maalähedase loomuse poolest, Veevalaja aga on ebatavalise tuleviku vaatava lähenemisega. Seetõttu on neil tähtkujudel üksmeele leidmine keeruline ja hõõrdumist võib suhtes olla üksjagu. See suhe saab toimida ainult juhul, kui mõlemad püüavad olla avatud ja aktsepteerivad üksteise erinevusi.
Kaksikud ja Neitsi

Selles suhtes põrkuvad Kaksikute vabameelne ja kohanemisvõimeline olemus Neitsi korraarmastuse ja täpsusega. Kuigi nende päikesemärkide omadused võiksid suhtesse tuua dünaamilisuse, tekitavad need omadused ka palju pettumusi ja tuska. Ühisosa leidmine on selles suhtes keeruline ning on vähetõenäoline, et see suhe pikka aega kesta saaks. Suhet aitaks parandada see, kui Kaksikud ja Neitsi leiaksid enda jaoks sobivaima suhtlemisviisi ja ühisosa.
Vähk ja Ambur

Selles suhtes saavad kokku Vähi emotsionaalne sügavus ja Amburi armastus vabaduse järele. See toob sellesse suhtesse küllaltki väljakutsuva dünaamika. Vähk otsib suhtes turvalisust ja stabiilsust, Ambur aga iseseisvust ja avastamisrõõmu. Et see suhe saaks normaalselt toimida tuleb väga suurt rõhku panna kannatlikkusele, kompromissivalmidusele ja üksteise vajaduste sügavale mõistmisele.
Lõvi ja Skorpion

Nii Lõvi kui ka Skorpion on väga tugevad isiksused. Need tähtkujud võivad armusuhtes üksteist täiendada, kuid enamalt jaolt hakatakse üksteisega konkureerima, mis suhte toimimisele kindlasti kasuks ei tule. Et see suhe saaks toimida tuleb leida tasakaal Lõvi tähelepanuvajaduse ja Skorpioni intensiivse ellusuhtumise vahel. Olulised on ka vastastikune asutamine ja oskusi üksteise tugevaid külgi hinnata.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (saatus ja otsused)


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Skulptuur: linnud


Kristall: roosa kvarts


Seinakaunistus: pealuu


Chevrolet Camaro SS


Öökulli kujuke: roheline aventuriin


Tassid (4 tk)


Merkaba täht: roheline aventuriin


Seinapilt lõuendil või kapal: üksik puu


KüünlaalusNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused