Test: vali pildil sulg ja saad teada, mida see valik räägib Sinu kohta

Sinu valik etteantud piltide seast räägib nii mõndagi Sinu iseloomu kohta. Selles testis tuleb teha valik erinevate sulgede seast. Millise sule valid, räägib sellest, millised on Sinu erilised ja parimad omadused. Vali sulg, mis Sulle kõige rohkem meeldib.
Valik 1

Oled rahulik ja vaoshoitud inimene. Hindad väga harmooniat nii enda sees, kui ka enda ümber. Väga suurt rõhku paned oma elu jooksul sellele, et teisi inimesi aidata ja toetada. Kõik need, kes Sinu poole abi saamiseks pöörduvad, seda abi ka saavad. Samas ei hakka Sa niisama omapoolset abi pakkuma, sest leiad, et see on teiste inimeste eraellu sekkumine. Seda abivalmidust võivad paljud inimesed pidada Sinu suurimaks nõrkuseks, kuid kindlasti nii see ei ole. Sinu tutvusringkond on suur ning häid sõpru on Sul palju. Sulle on vastumeelsed pingeline keskkond ja vaenulikud inimesed. Neist püüad iga hinna eest eemale hoida.
Valik 2

Hindad väga täiuslikkust ja korda. Hoiad oma asjad alati laitmatus korras ning soovid, et seda teeksid ka kõik need inimesed, kellega igapäevaselt kokku puutud. Korralageduses on Sul raske oma igapäevaste kohustustega toime tulla. Seepärast peab ka Sinu töökoht olema alati laitmatult puhas ja korras. Teiste inimeste lohakus ja pealiskaudsus võib Sulle rahutust tekitada ning viib Sind kergesti tasakaalust välja. Et ennast tasakaalus hoida, tuleks Sul aeg-ajalt leida võimalusi selleks, et lihtsalt üksindust nautida. Oma ettevõtmiste juures oled visa, kiire õppimisvõimega ja osav. Sul ei jää ükski oluline kohustus täitmata. Oled sellest tulenevalt väga usaldusväärne ja hinnatud töötaja.
Valik 3

Oled tugeva tahtejõuga ja iseseisev inimene. Ajad sihikindlalt taga oma unistusi, mõtlemata eriti sellele, mida teised inimesed Sinust ja Sinu tegemistest arvavad. Oma eesmärgid suudad saavutada üsna kiiresti. Ebaõnnestumisi tuleb ette igal inimesel. Sina ebaõnnestumistel ennast takistada ei lase. Tõused kiiresti jälle püsti ja asud edasi liikuma. Teiste inimeste jaoks võid tunda tundetuna ja egoistlikuna. Tegelikkuses oled vägagi hooliv. Oma hoolitsust ja tähelepanu näitad aga välja ainult nende inimeste suunas, kes on Sulle lähedased.
Valik 4

Oled sihikindel inimene, kuid samas mitte kunagi tormakas. Sul on võime ja oskus kõik asjad enda joaks lahti mõtestada ja analüüsida. Sa ei torma kunagi hooletult tegevusse, vaid planeerid oma tegevusi hoolikalt. Oled suurepärane liider ning suure tõenäosusega leiad vähemalt mingil eluetapil ennast liidripositsioonilt. Oled nõudlik nii enda kui kõigi nende suunal, kes Sind igapäevaselt ümbritsevad. Need inimesed, kes sellise nõudlikkusega hakkama ei saa, peavad paratamatult Sinust eemalduma. Sa ei ole sellise nõudlikkuse juures aga kunagi ebaõiglane. Need inimesed, kes on valmis ennast ühiste eesmärkide nimel pingutama, on Sinu silmis kõrgelt hinnatud. Sa saad suurepäraselt aru, et keegi pole täiuslik, mis aitab Sind elus edasi liikuda ja ennast pidevalt täiendada.
Valik 5

Oled loominguline ja kunstipärane inimene. Oled väga tundlik kõige selle suhtes, mis ümbritsevas maailmas toimub. Sulle meeldivad erinevad kunstivaldkonnad ning arvatavasti oled ka mõne kunstižanri viljeleja. Sa ei ole eriti enesekindel inimene, mistõttu võivad teiste inimeste väljaütlemised või erinevad situatsioonid Sinu kindlustunnet olulisel määral vähendada. Püüad oma tundeid teiste inimeste eest varjata, mistõttu polegi paljudele teada, kuivõrd tundlik Sa tegelikult olla võid. Sinu tundlikust natuurist on teadlikud ainult Sinu pereliikmed ja kõige usaldusväärsemad sõbrad. Kunstiga tegelemine on Sinu viis, kuidas oma tunnetest ja arvamustest teisi inimesi teavitada.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha aastahoroskoop


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Taro kaardid: Flowers Oracle (ainult kaardid)


Tööriistakomplekt: 122-osaline


Art Nouveau Taro kaardid


Kaelakee: sodaliit


Kristallide tükikesed (tsipsid): roheline aventuriin


Kaelakee: obsidiaan


Kaelakee: tiigrisilm


Peegel: makramee (2 tk)


Kaelakee: sõnni tähtkujuNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused