Tähendusrikkad asjad unenägudes

Tähendusrikkad on unenägudes kõik tegevused ja sümbolid, mis hommikul eredalt meeles on. Inimene magab keskmiselt 8 tundi igal öösel ja vahetab mitu korda asendit, et säilitada vereringet jäsemetes, liigestes ja lihastes. Aju püsib une ajal aktiivne, kohati ületab isegi ärkveloleku aktiivsust.

Und on vaja psühholoogilise tasakaalu säilitamiseks, puhkuseks reaalsusest, vaimse tervise korrastamiseks. Unenäod on midagi palju enamat kui vaid päevaste muljete juhuslik taasesitus, need paljastavad hirmude ja probleemide allikaid, näitavad inimesele tema tegelikku isiksust.

Unenägude lahtimõtestamine oleneb inimese enda tunnetusest ja tema sisetundest. Unenäod ilmutavad sümbolite ja kujundite keeles, mis vajab tõlgendamist ja head tunnetust. See, mida alateadvus unenägude kaudu öelda tahab, jõuab inimeseni nii või naa, kas ta tahab seda või mitte.
Unenägusid nähakse neljal tasandil:

1. Kehalise tasandi unenäod on kõige madalam tase. Need on seotud instinktide ja refleksidega, erootika või toidu ning joogiga. Need unenäod väljendavad inimese vahetuid vajadusi.

2. Emotsionaalse tasandi unenäod dramatiseerivad teemasid, millega ei taha ärkvel olles tegelda. Näiteks kui laps näeb unes, kuidas tema vanemad minema kõnnivad, siis on tal ka tegelikult hirm, et ta maha jäetakse.

3. Vaimse tasandi unenäod puudutavad möödunud päevade muljeid, loovad seoseid varem kogetuga, annavad nõuandeid. Need on väga subjektiivsed unenäod ja paljastavad inimese tegelikku ellusuhtumist, näitavad tema kujutluspilti endast ja teistest. Need unenäod näitavad ka seda, kuidas inimene elus hakkama saab.

4. Hingelised ja ülemeelelised unenäod on haruldased ja ilmuvad siis, kui teadvus hõljub vabalt unekehana. See on vaimse energia maatriks, mis unenäo sügavaimas staadiumis füüsilisest kehast sisse ja välja triivib. Unenägude loomulik keskkond on astraalne.
Unenägude tähendusrikkad tegevused:


RONIMINE, KÕNDIMINE

Lõputu ronimine viitab millegi kättesaamatu ihalemisele. On eesmärk ja soov, aga see pole saavutatav. Redelid väljendavad ühiskondlikke ja erialaseid ambitsioone, mägiteed viitavad elu eesmärkide otsingutele, trepid on seotud ellusuhtumisega, keerdtrepp näitab soovi vastu minna oma hirmudele ja allasurutud mälestustele, astmed näitavad kas raskusi või edu, millised need täpselt on, kas järsud või on trepp mõnus kõndimiseks. Ülesminek viitab edule, allatulek tagasilöökidele. Kui kõnnitakse tee peal, siis annab vihjeid ka tee, kas on käänuline, sirge, heas korras või lagunenud. Ka kõndimisprotsess ise annab viiteid, siia juurde kuuluvad ka unenäod jalanõudest. Kui kõnnitakse heades uutes jalanõudes, siis viitab see heale uuele töökohale või üldisele edenemisele.
LENDAMINE, KUKKUMINE

Lendamine viitab soovile kõrge lennu järele, aga see näitab ka keskmisest kõrgemat loovust. Soovitakse oma eluga hästi toime tulla, riski ja armastust kogeda. See näitab nii seikluste ja armastuse ihalust kui loomingulisi impulsse. Kukkumine näitab kontrolli kaotamist, olukorrad kasvavad üle pea, nendega ei saada hakkama. Ohu märk on sügavikku kukkumine. See võib olla ka lihtsalt läbikukkumise hirm. Kui kukutakse ja võpatades üles ärgatakse, naaseb ilmselt astraalkeha, mis unenäos “rändamas” oli.

UJUMINE

Veekogud on seotud eluga: elumeri, ajajõgi, eluvool… Hoovuse või vooluga kaasa triivimine näitab abitust, ei saa ise mõjutada oma elu. Rahuliku veepinnaga soojas ja puhtas vees ujumine näitab armastust ja turvatunnet. Tume ja hirmutav vesi viitab haigustele ja hirmudele, jäätunud vesi tunnete jahtumisele, ka kuivanud jõesäng on halb enne. Vastuvoolu ujumine näitab raskusi, pärivoolu soodsaid tingimusi, üle jõe ujumine eesmärgi saavutamist. Sama tähendus on ka sillast üleminekul. Silla kvaliteet näitab mõndagi. Ka laeva- või paadisõidud on elu kulgemisega seotud, sel juhul on tegemist elulaevukesega.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elukoha horoskoop


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Elukoha horoskoop


Kilpkonna kujuke: unakiit


Kaelakee: ingel


Skulptuur: muusik


Skulptuur: koer-inimene


Kaelakee: liblikas


Seinapilt lõuendil või kapal: rohutriinu


Söögiriistade komplekt (30 tk)


Taro kaardid: White Numen: A Sacred Animal Tarot (koos raamatuga)


Mercedes-Benz 280SE CabrioLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused